Bobbi Brown

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyafatka, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2016. április 10.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Szempillaspirál, mely extrém módon dúsít, göndörít és nyitja a tekintetet. 8 órás tartást, egy rétegben is intenzív és göndörített hatást ígér.

Avon, L'Oreal és Bobbi Brown szempillaspirál újdonságok tesztje

Dusinko

2018. március 23.

kedvenc szempillaspiralom. a teljesitmenye nagyban fugg a sajat pillaidtol, nekem nagyon szepen gondoriti es egyesz nap gondoren tartja a pillakat, tenyleg kinyitja a szemem. nagyon szep fekete a festek, tartos es nem pereg le a nap folyaman.
az egyetlen hibaja talan hogy nem nagyon valasztja szet a szempillakat, de en a felvitel elott hasznalok egy masikat kifejezetten erre es a ketto egyutt csodalatosan dolgozik.
szerintem megeri az arat, tobbszor is ujra vettem, nem talaltam drogerias megfelelojet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

lauran

2017. december 19.

Nekem tetszik. Féláron vettem, úgy gondolom, így megéri, a teljes árat - legalábbis nekem - egyetlen spirál sem éri meg. Apró szempilláim vannak, amelyeket et a spirál felhoz egy átlagos szintre, és valóban nyitja a tekintetet. Nem hull, nem maszatol, micellával lemosható. Nekem hatásávan egy Burjois spirált juttat eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

vanett

2016. augusztus 10.

Fogalmam sincsen, hol kezdjem! Láttam Bobbi Brown Pro Makeup Artistokat megannyi posztban ezzel a spirállal, előtte-utána képpel, majd megvesztem azért, hogy ilyenem lehessen. Se szempillasöndörítő, se macera, csak dráma a szempillákon pillanatok alatt. Mivel láttam videó posztban is a technikát, semmi ördöngőset nem találva benne, biztos voltam abban, hogy A SZEMPILLASPIRÀL köszönget nekem csábítóan.
Már az első alkalommal elmaradt a hűha. Egy teljesen átlagos, snassz végeredmény köszönt vissza a tükörből (alapból vastag, hosszú és gyakorlatilag vasalt, göndöríthetetlen pilláim vannak, nem voltam naív a szempillagöndörítőtől való megválást illetően... de hogy még azt is kiegyenesítette, amit más nem szokott, azért baromira mérges lettem), ráadásul azzal a doronggal, amit spirálkefe néven tettek ebbe a csodába, úgy összemaszatoltam a szemhéjamat, hogy öröm volt a reggeli készülődés közben még ezt is levakarászni - mert frissen sem jön ám le egyből! Csak erővel, s csodásan haza is vágja a fél órás mesterkedéssel szétválasztani próbált szempillákat.
Oké, próbáljuk meg még egyszer! Meg még egyszer... Meg még egyszer... Ennek muszáj jónak lennie! Nem lehetek ilyen béna! A videóban olyan végtelenül könnyen ment. Tuti, hogy én vagyok a balf@sz. S ez így ment egy héten át. Aztán beláttam, hogy nem az én készülékemben van a hiba... Vagy az elmúlt 16 év, amióta sminkelem magam, nagyon félresikeredett...
Így pihenőpályára került ez a jószág egy bő hétre, majd újra próbálkoztam. De csak egy nap, mert siralmasra sikeredett a végeredmény (volumen nem volt, de legalább dráma igen: fekete póklábakkal lettem gazdagabb... no, nem sokkal, mert a sokból sikerült nagyon keveset csinálnia: ezt hogy?). Aztán kitaláltam, hogy zsír lesz ez, nem fogja összetapasztani a pilláimat, mert baromi nagy király vagyok, veszek alá primert, s problem solved.
Hát! Baromira nem... Direkt 2 réteg primert tettem fel - 1.) hogy a pilláimnak volumene legyen (ugyanis azt ez a spirál nekem semmi körülmény közt nem hajlandó csinálni), 2.) alapból SZÉPEN szét legyenek választva a pilláim, hogy csak kb. a fehér primert kelljen elfedni, aztán meg is volnánk! Zseniális terv. VOLT. Fel nem tudom fogni, hogyan lett felkenés után kisebb a pilláim volumene, mint magával a primerrel! Meg azt se nagyon, hogy hogyan volt képes úgy intézni, hogy fele annyinak látszódjon a pillamennyiség, mint előtte! :O A betonkeményre száradt, szépen szétválasztott pilláimat IS sikerült összetapasztania - bár az tény, hogy még az éppen nem viselhetetlen kategória. Mondom, zsír, megvagyunk, nyertem, király vagyok. Innentől akkor így, de többet meg nem veszem! (Meg mi az, hogy egy Bobbi spirál alá PRIMER KELL?!?!?!?!)
Majd beértem a munkahelyemre (egy bő óra telhetett el a felkenés óta). Valami baromira vésni kezdte belülről a szememet... Ohh, csak a spirál pergett bele! (Halkan megjegyzem, soha, semmilyen spriál nem irritálta a szememet, még akkor sem, ha lemosáskor vagy esőben pici bele is jutott a szemembe! Pedig nem kis mennységen vagyok túl.) Oké, akkor egy kis műkönny, s meg is vagyunk! Hittem én megint, a naív lányka... A műkönny csodálatosan még több verzenyőt juttatott a szemembe, s az, amikor megpróbáltam kiszedni őket, csak újabb lavinát indított el: a póklábeffektet meg a pandásodást. Bravó!
Komolyan! 2 csepp műkönnyet kb. bármelyik, gagyi, nem vízálló spirál is kibír, ennek nem sikerült. S mindezt 10ezer forintért tudja! Imádom, szeretem Bobbit, a Smokey Eye a valaha volt egyik legjobb spirál a világon, de ez a sz@r (már elnézést, de ennél még ez is túlzás) nem a szememet, hanem a zsebemben a bicskát nyitogatja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

hajasbaba

2016. augusztus 7.

Jöttem javítani az átlagát :) Rengeteg spirált kipróbáltam már olcsóktól 15ezresekig, szilikonkeféset, hagyományosat, mindent. Egyikkel sem voltam megelégedve, vagy irritálták a szemem. Már odáig jutottam, hogy majdnem időpontot kértem 3D-s pillákra, pedig aki ismer, tudja, hogy az ilyesmi távol áll tőlem. Aztán valahogy bekattant, hogy nekem ez a szempillaspirál kell, holott sosem próbáltam előtte. Első használatnál utáltam, másodiknál is, sőt harmadiknál is, aztán valami olyasmit kezdett csinálni a szempilláimból, mint még soha semmi előtte. Abszolút drámai wow hatás. Intenzív fekete, úgy göndörít, hogy majdnem a szemöldökömig felérnek a pilláim és ezáltal gyönyörűen nyitja a tekintet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

szappanka

2016. május 9.

Már nagyon régóta szemezgettem egy Bobbi Brown szempillaspirállal, de valahogyan nem vitt rá a lélek, hogy beruházzak egyre, és az itteni vélemények sem voltak túl meggyőzőek egyik típusról sem, de amikor a korábbi spirálom a végét járta, éreztem, hogy eljött a mi időnk. Éppen a müncheni repülőtéren vártam a csatlakozó járatomat, amikor észrevettem a Bobbi standot, ami korábban nem volt ott, úgyhogy gyorsan odaiszkoltam, és megkérdeztem a sminkes Mädchent, hogy van-e neki ilyenje? Volt, én meg már adtam is neki az €-t, ő meg kicsit aggódott, hogy próba nélkül meg akarom venni. Mondtam neki, hogy naná, úgyhogy fogd a pénzem és add ide a motyót, de csak nem adta. Merthogy ennek nagy a keféje, és sok festéket visz fel, és hogy ezt meg kell szokni, és jaj mi lesz. Megnyugtattam, hogy meg fogom oldani a dolgot, és amúgy is ki vagyok pingálva, úgyhogy most nem fogunk itt sminket leszedni és festegetni, mert lassan boarding time van. Aggodalmasan odaadta a dobozkát, és szerintem azóta is attól retteg, hogy egy nap megtalálom és megbosszulom az elhamarkodott vásárlást, de ez a dolog több sebből is vérzik. Egyrészt olyan sűrűn azért nem járok Münchenbe, másrészt imádom a cuccot. Valóban nagy a keféje, de ez csak megszokás kérdése, nekem nagyjából 2 hét volt, mire teljesen ráállt a kezem. Nem visz fel több festéket, mint más spirálok, ellenben sokkal jobb a hatása. Nekem viszonylag sötétek a szempilláim, szerencsére eléggé sok is van belőlük, úgyhogy hatalmas csodát nem kell tennie, hogy legyen mit rebegtetnem. Szép, intenzív fekete színt ad nekik, hosszabbít, szétválaszt, és valóban sokat nyit a tekinteten. Nekem nem csomósodik, nem pereg, nem maszatol, mondjuk ebből kifolyólag lemosni sem túl könnyű, de megoldható. Mindez azonban mit sem érne akkor, ha az én szép szál legényem nem mondta volna az első adandó alkalommal, hogy milyen szépek az őzike szemeim, és hogy nem tudja, mitől, de most olyan más. Szóval ha egy férfi is észreveszi a különbséget, akkor az már valami :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Trixi

2016. április 11.

ÁPRILIS 11.: Két hónap használat után muszáj még jobban lehúznom, mert ma reggel nagyon felidegesített. Egyes spirálok a használat folyamán csak jobbak és jobbak lesznek, mert sűrűsödik picit a festék, megszokjuk a kefét. Ez a spirál nem ilyen. Két hónap használat után már nagy bumszli festékcsomó gyűlt össze a kefe végén, lehúzhatatlan, hiába dörgölgetem kihúzáskor a flakon széléhez, és emiatt még lehetetlenebb elérni a belső szemzug pici pilláit. A pillák tövére is ragaszt már jó nagy csomókat belülre, amiket úgy kell pálcikával lepiszkálni. A sűrűbb állag miatt még gyorsabban köt, még jobban tapasztja a pillákat. Hatalmas csalódás. Egyre kevésbé értem az óriási hype-ot Bobbi körül, én már sok termékében csalódtam.
FEBRUÁR 12.: Brutálisan nagy a keféje. Először csak óvatosan mertem vele közelíteni a szempillatövekhez, aztán belejöttem. Sajnos nem lett a kedvencem, ő sem dönti le a trónról a Cils D'Enfert.
Pozitívumok:
Valóban szépen hosszítja és göndöríti a szempilláimat, egy rétegben is jelentős pillákat csinál. A pillák természetesek, kevéssé műszempilla-jellegűek. Meglepő, hogy ilyen óriási kefével is jó elérhetőek a pici pillák a szemzugban, és az alsó rövid pillákat is szépen befedi. Gyönyörű, intenzív fekete a színe. A megszokottnál nagyobb tubus, több festék. A szempillatöveket olyan látványosan befesti, mintha szemceruzával húztam volna körbe a szemem. Tényleg pár húzással kinyitja a szemet. Nem maszatolódik még órák múlva sem (10 órát volt fenn leghosszabban), pedig még aludtam és könnyeztem is. Nem irritált. Könnyű lemosni.
Negatívumok:
A dúsítással adós marad, mivel sajnos összetapasztja a pillákat, így még kevesebbnek tűnnek. Vastagítani is csak az összetapasztás miatt vastagít. A nagy kefe miatt könnyű teljesen összemaszatolni a szemhéjat. A legnagyobb hibája, hogy sajnos pereg le a festék a szem alá. Nem sok, de pár koromfekete szemcse leérkezik pár óra alatt. Felkenéskor kis göböket képez a festék a pillákon. Próbáltam az összetapasztott pillákat szempillakefével széthúzni, és egyúttal a kis göböket eltávolítani, de nem sikerült, olyan gyorsan szárad a festék.
Összességében nem nyűgözött le, de az tény, hogy látványos szemet tud csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 11.

Pozitívumok:
Negatívumok:
Összességében nem nyűgözött le, de az tény, hogy látványos szemet tud csinálni.

wishes

2016. április 10.

A hosszító hatásával nagyon elégedett vagyok, már 1 rétegben is gyönyörűen működik, bár az ígéretekben belengetett göndörítő hatást sajnos nem tapasztaltam és igazság szerint egy fokkal dúsabb pillákra számítottam. Mivel a festék elég hamar szárad, ezért ha nem vagyunk elég gyorsak, akkor sajnos elég szép kis légylábakat tud generálni, plusz az átlagnál nagyobb, egyenes fejű kefe miatt az alsó pillasor kifestése is komoly kihívás, mostanában már nagyon bele se szoktam kezdeni, inkább elkapok erre a célra egy kisebb fejű spirált. Összességében nem lenne olyan rossz, nade ha az árát nézzük, akkor azért nah... Pedig lehetne jó is, de a légylábazás és a gigakefe miatt valahogy mégsem stimmel. Sajnos ez nálam most csak 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

FEV

2016. március 9.

Eddig a legjobb BB spirál. Elődjei közül egyiket sem szerettem, nagyon gyengén teljesítettek, és bár csak BB smincuccot használok, szempillaspirálban mindig visszatértem a Lancome-hoz/Diorhoz.
Látványosan hosszabbít, dúsít. Nem csomósodik, nem tapasztja össze a pillákat. Nekem eddig egyszer sem pergett le, reggeltől estig tart (még a napi másfél órás edzést is kibírja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

Szabinusz

2016. március 5.

A szemek nyitását ígéri, és ezt maximálisan be is tartja. Hosszítja apillákat, és az óriás kefe meg is emeli a pillatöveket. A festék hamar szárad, így egyrészt szépen megmaradnak a megemelt pillák, másrészt nem maszatolódik.
Eddig szilikontüskés spirált használtam, azzal is meg kellett tanulni bánni, így az óriási kefe is csak szokás kérdése volt. Elsőre azonban meghökkentö volt ez az óriási fej.
Nekem viszonylag nagy szemem és hosszú pilláim vannak, így nem okoz gondot a használata, de talán a kisebb szemű vagy rövidebb pillájú lányoknak nem ez a megfelelő spirál.
A pilák hangsúlyosak lesznek, a színe szép fekete, de a dúsítás valóban hagy némi kívánnivalót maga után: nem rossz, nekem nem tapasztja látványosan a pillákat, de valóban inkább a hosszabbítással operál.
Szerintem nem rossz termék, ha van türelme az ember lányának kitapasztalni az extra méretű kefét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

agen

2016. február 12.

Először megijedtem, elég sok festéket vett fel a kefe, amit letörölgettem, mielőtt felvittem, na ezt nem kellett volna...szóval elsőre csalódtam, de ma újra nekiszaladtam, nem húztam le a fölösleges festéket a keféről és lám, gigászi pillákat csinált, de nem göndörít. Tényleg nagyon tartós, nem pereg. Egyelőre 4 csillagot adok neki, mert nekem a Bobbi spiráljaim elég hamar kiszáradtak, a két hónapot alig bírták ki. Ez pedig elég nagy mennyiség, remélem nem hagy cserben. :) update: nap végére a szemem aljára pereg a fele...ilyen reklám után, írjon ha valaki szeretné, megegyezünk :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, C18-36 Acid Triglyceride, Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Vegetable Oil, Palmitic Acid, Stearyl Stearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Panthenol, Octyldodecanol, Caprylyl Glycol, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Myristic Acid, Behenic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid
Tisztítószerek: Myristic Acid, Behenic Acid, Arachidic Acid, Laureth-21
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Octyldodecanol, Myristic Acid
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Hydroxide Green / CI 77289
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Kaolin 0 0

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.