Bobbi Brown

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Ez a selymesen hibrid formula semlegesíti a szem alatti elszíneződést és felkészíti a bőrt a tökéletes korrektor felvitelére. A szem napról napra frissebb és szebb lesz.

Ár: 4.500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: új, 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Andzsella

2018. május 20.

Nemrég használom, de nem érzem azt, hogy rossz lenne és nem csak a korrektor minőségén, de a szemráncaidon is múlik szerintem mennyire ül bele a ráncokba a korrektor, persze fontos az, hogy ez minél minimálisabb legyen. A korrektor eddig nem irritál, nem érzem azt, hogy olyan túl vastag rétegben vinném fel, szépen világosítja a karikákat, tartós, nem cakey, porpúderrel szép fedése lesz. Nem tudom frissebb lett-e tőle a szemem alatt, de szerintem azt a Shiseido Waso hidratáló krémem elvégzi helyette :D
Érdekel az, hogy aki pl. használta ezt vagy hasonló terméket és a híres Tarte Shape Tape Concealer-t, az milyen különbséget vett észre (mert lehet majd rendelek netről, vagy ha esetleg Németországba utazom benézek a Sephorába kincsekért)?

Update: meg van a Shape Tape és sokkal jobb mint ez a korrektor. De nem a korrektor a hibás, hanem nekem van hiperpigmentáció a szemem körül, azt pedig erősebb fedésű korrektorral lehet teljesen eltüntetni. Akinek csak enyhe fedés kell annak tökéletes én még mindig tudom hasznosítani kontúrozáshoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Adena

2017. október 17.

Imádom a Bobbi termékeket, de ez valahogy nekem sem működik. Mivel beleül a legapróbb ráncaimba, nem 10 évvel fiatalabbnak látom magam, hanem 20-szal többnek. Matt(abb) hatású amúgy, nincs benne olyan összetevő, ami a tekintetet felderíti egy kicsit. Pedig annyira akartam szeretni.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

KSB1985

2016. november 29.

Nagy Bobbi rajongòkènt azt kell hogy mondjam hogy ez a termèk borzalmas. Fedèse nagyon enyhe, ès màr egy rètegben is beül a pici szarkalàbakba,ràadàsul pàr òra elteltèvel elkezd lefolyni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

BarbaraKantor

2016. július 30.

Némiképp csodálkozom a rossz tapasztalatokon, mert nekem sok-sok év kitartó keresgélést követően az igazit jelenti a sötét szem alatti területtel folytatott harban. A tanácsadótól tudtam meg, hogy ha két típusát megfelelő sorrendben rakom fel (intensive skin serum corrector light to medium bisque3 illetve beige 3) akkor csodákra képes, és igen!

2015 októberében vettem, még ugyan van belőle, de a csomagolás miatt szinte tippelni sem tudom meddig elég, de biztosan kitartok mellette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

akatona

(!)
2016. július 7.

Nagyon vágytam erre a korrektorra, egy kedvenc bloggerem halálra dicsérte. Szörnyű. Alig fed, nem lehet keveset felvinni, alapból sok van az applikátoron, ha leszedem, kevés, de még így is beül - az eddig nem létező - ráncaimba. Azaz eddig a legolcsóbb Camouflage korrektorral sem látszott egyetlen apró pici ránc sem, ezzel viszont tiszta ráncosnak látszom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

ercsike76

2016. február 16.

Nem értem a Bobbi iránti izgalmat / hájpot, egyik cucca sem egy extra! Sem minőségben, sem kinézetre.
Gondoltam beruházok egy ilyen szem alatti korrektorra, kipróbálom milyen. Az állaga: krémes, nem túl híg, szépen terül. Erősebb karikával sztem nem boldogul, nekem lájtos van, azt elfedi. Nem ül be a ráncokba (mondjuk nem is púderezem azt a részt), szépen a helyén maradt, nem szárít, hidratál, építhető.
VISZONT!!! Tettem a 2 szemöldök közé, orr körül, száj köré is...ÉS KIÜTÖTT!!! Csak ott ahova tettem belőle!!! Szupi kis gyulladt dudorjaim lettek tőle :-(

Nekem felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Nekem felejtős.

SB

2016. január 19.

Csatlakozom Vanetthez, sajnos borzalmas. Kis mennyiségben olyan, mintha nem használtam volna semmit, normál mennyiséget használva pedig beleül még az apró ráncokba is. Sem púderrel alatta és/vagy felette, aláhidtarálva, aláhidtarálás nélkül nem működik. Púder nélkül egyébként kb. fél óra alatt lefolyik.
Eddig Bobbi összes általam kipróbált termékével elégedett voltam, ez azonban nagy csalódás.Drága és használhatatlan. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Aimet

2015. december 29.

Bobbi sminklecke, a kedves leadóleány őt rakta fel (vagyis nem őt , hanem a Corrector-t, light bisque 2 árnyalatban), egyből tudtam hogy haza fog velem jönni :)! eddig a bobbi tinted eye brightener volt a favorit korrektorom, de most ő az. a csomagolás is nagyon elegáns, a kupak tetején Bobbi logóvjal. a termékről: nagyon egyszerű a használata, ujjaimmal és blenderrel is könnyű eldolgozni, a végeredmény pedig kipihent és friss tekintet. konkrétan néha új arcot csinál :) :) Nem ül be semmilyen ráncba, én nagyon ajánlom, nekem bevált! imádat van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

vanett

2015. november 28.

Extra Light Bisque (13-as) színben van meg. Másfél hónapja tesztelgetem, próbálgatom a szemem alatt. Gyakorlatilag minden beauty blogger/vlogger hájpolja, odáig meg vissza vannak érte, de nekem sehogyan sem akar működni. Se magában, se púderrel alatt/fölötte, se aláhidratálva, se tonik után feltéve, se nagyon kis mennyiségben, se közepesben, se bőségesen. Halpikkelyszerűvé válik már kevesebb, mint 3 óra alatt, nagyon eldolgozva meg semmit nem fed, se a tekintetemet nem teszi ragyogóbbá, csak rettenetesen olcsó hatást kelt, ami ennyi pénzért inkább felháborodító. A szemem alatti ráncolódásokba azonnal beül, s ott semmi körülmény közt nem tudtam szépen eldolgozni, csak akkor nem látszik, ha nincs azon a területen. Lehet, velem van a baj, lehet, nem tudom, hogyan kell feltenni, nem értem. Nagyot csalódtam. Pedig irtóra akartam szeretni, de nem megy.
A szép összetevők meg a hidratáló hatása miatt kap csak 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

A szép összetevők meg a hidratáló hatása miatt kap csak 2 csillagot.

Kittina01

2015. szeptember 29.

Imádom! Húzós az ára, de szerintem annyira megéri! Selymes, gyönyörű színekben kapható (nekem a light peach van meg). Gyönyörűvé teszi a tekintetem. Szem alatti részre használom. 5 csillagot kap a minősége, de az ára miatt 4et érdemel. 13.200 ft! :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Antioxidánsok: Cordyceps Sinensis Extract, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Emolliensek: Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Isostearyl Neopentanoate, Hydrogenated Polyisobutene, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Cordyceps Sinensis Extract, Linolenic Acid, Linoleic Acid, Lecithin, Caprylic / Capric Triglyceride, Hexyl Laurate
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Lecithin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Polysilicone-11, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Laureth-7
Illatanyagok: Humulus Lupulus (Hops) Extract
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.