Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: MayB, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Ultra hosszú szempillák tökéletesen elválasztva.

MayB

2018. szeptember 10.

Sajnos nekem ez nagyon nem lett kedvencem. Az összes szempillámon darabosan, azokat összetapasztva ragad fel, nagyon nehezen lehet korrigálni, tehát a leírás esetemben nem helytálló, azaz hogy tökéletesen elválasztja a szempillákat, túl sűrű. Ilyenkor vízzel hígítom kicsit, akkor talán könnyebb. De ugyanez a tapasztalatom, mint az előttem megszólaló hölgynek... szétmarta a szemem, nem bírom ki könnyezés nélkül a viselését, rettentően irritál, így kuka. Sajnálom, mert bíztam benne, méreg drága is volt. :(
Valószínű, hogy az acrylate tartalma miatt reagálok rá érzékenyen, amit csak most tudtam meg, hogy van benne, ugyanis semmilyen tájékoztatót nem kaptam mellé (fel is töltöttem az összetevőket), tubusán sincs olvasható felirat a márkajelzésen kívül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

pattybaba

2016. július 19.

Lassan el fog fogyni, úgyhogy úgy gondoltam, ennyi idő után megfelelő véleményt tudok róla írni.
Nagyon megszerettem ezt a spirált, valóban nagyon szép, hosszú szempillákat csinál. A tavaszi melegben abszolút nem maszatolódott, a 35 fokos kánikulában azért egy picikét maszatolódott, de ez még abszolút az elviselhető kategória számomra. De évközben tényleg szuper tartós. Az egyedüli problémám vele, hogy szilikon a keféje, így kicsit gondolkozom rajta, hogy újra vegyem-e, de ez már ugye egyéni preferencia kérdése; maga a spirál csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Carnageous

2016. március 11.

Mióta megvan a többi spirálomra rá se néztem, annyi a különbség a drogériás és ez között. Nem csomósodik, nem kenődik. Egy rétegben is nagyon szép természetes az eredmény. Hátránya az ára, de ha meg egy jó pár hónapig kibírja, akkor ezt is megbocsátom neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

bridzsi08

2015. május 31.

Végül is amit ígér, azt betartja, tényleg extrém hosszú szempillákat csinál, szóval nincs miért lehúznom. A keféje természetes, én speciel nem kedvelem a szilikonkeféket. Nekem nem jött be, alapvetően hosszú szempilláim vannak, én egy spiráltól azt várom,hogy dúsítson. A BB Arénában kezelte ezzel a pilláimat az eladó hölgy, egy rétegben vitte fel és borzasztóan, nagyon durván hosszú szempillákat csinál ezzel az egy réteggel is, bár az eladó hölgy elmondása alapján BB filozófiája szerint 3-4 rétegben kell felvinni a szempillaspirált. Én nem szoktam rétegezni. Összességében, mint már említettem, aki extrém hosszú szempillákra vágyik, akkor mindenképpen ezt vegye meg, nem csalóka a termék neve, valóban betartja azt, amit ígér. Számomra túl extrém lett a hatás, mintha műszempilláim lettek volna, jóból is megárt a sok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

erika0325

2014. május 14.

Szép lassan megszerettem. Karácsonyra kaptam a lányomtól, jól meg is hatódtam:-) Eleinte nem igazán jött be, talán kellett neki egy kis idő felbontás után, de most azt figyeltem meg, hogy szép lassan kiszorította a többi szempillaspirált.Hosszabbít valamennyit a pillákon, de nincs drámai összhatás, nem áll össze csomókban, és nem maszatolódik, nem irritál. Összességében egy minőségi mindennapi spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 14.

BubuMaczko

2013. december 20.

Szettben jutottam hozzá, különben nem hiszem, hogy megvettem volna. Vesztettem volna egy nagyon jó szempillaspirált.
Egyszerű fénytelen bevonatú a tokja, amivel könnyű precízen dolgozni, nem csúszkál a kezemben.
Ugyan nem feltétlenül a műszempilla hatás az, amit kiemelnék, bár több rétegben közelít felé. Inkább Bobbi Brown elvét testesít meg, miszerint legyünk önmagunk jobbik változata kisminkelve. Hosszabbnak tűnnek kicsit a szempilláim, teltebbnek is. Nagyon szépen szétválasztja a pilláim a keféje, nem tapadnak össze, nem csomósodik a festék. A színe nagyon szép fekete. Az összhatás természetes.
A festék tartós, túl vagyok egy intenzív könnyezésen (hagymapucoláson), és nem kenődött el egyáltalán, és hosszú órák után sem pergett le, nem kellett igazítani. Ha elfogy, biztos pótolni fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

Judiit

2012. április 24.

Csak mini kiszerelés van a birtokomban. Hiába a továbbfejlesztett formula, nekem nem jött be. Egy idő után pereg a szemfesték. Nekem túlontúl nem hosszabbította és nem is dúsította a pilláimat.

UD: Adok neki +2 csillagot, bár nem csodaszer :) . Rengeteg spirál van itthon, de ez lett valamiért a kedvencem. Gyönyörű pillákat csinál, igaz, nem drámait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.