Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

• Építhető fedés, közepestől a teljesig
  • Felszívja az olajat és kontrollálja az olajképződést
  • 12 órán át tart
  • Bőrszínnel megegyező színek
  • Azonnal és egész napon át hidratálja a bőrt
  • Könnyű és kényelmes viselni
  • Természetes fedés, eltünteti a pórusokat

18 árnyalatban kapható

Ár: 5000 Ft , Eladó: wunderan
Állapot: Kicsit több mint a fele van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes átvètel
orsolya8828

2018. május 3.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem elég jo.. én már jó ideje az Estee Lauder Double Wear alapozóját használom, amivel maximálisan elégedett vagyok, de a kiváncsiság mindig felüti fejét, hogy jó lenne megnézni más hasonló árkategoriáju termék mit tud? Így gondoltam, kérek egy mintát a Bobbiban, letesztelem, és ha beválik akkor váltok. De sajnos nem vagyok elégedett vele. Már felkenéskor éreztem hoy ragacsos tőle a bőröm, az E.L.-nél ha felkenem máris beszívja a bőröm, semmi maszk érzetet nem kelt. Aztan gondoltam, oke lehet ez lassabban egyesul a bőrömmel, várok kicsit, hátha beissza. Aztan később ugy ahogy elmult ez a ragacsos érzet, helyette viszont jött az átfénylés, zsíros hatás, amit a kezemmel akár le is tudnék törölni.. na ez az az alapozó ami tutira foltot hagy a pasid fehér ingjén:) nagyon emlékeztet a régi Mac-es alapozómra, ott is ugyanezek a hibák bukkantak fel. A fedésével nekem nincs gond, szerintem szépen fed, és egységes bőrt eredményez, könnyen eldolgozható az arcon, de sajnos ennyi. Úgyhogy maradok a jól bevált Double Wearnél, amit még mindig egy alapozó sem tudott letaszítani a trónról. Kénytelen vagyok 1 csillagot adni, mert egy ilyen márkától, és főleg ennyi pénzért az ember igenis azt akarja kapni ami rá van írva: matt hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Zsuszie84

2017. február 16.

Nagyon szeretem, a kombinált bőrömön eddig ez tartott a legtovább. A 12 óra azért enyhén túlzás, nagyjából 6-8 óra után a t vonalban már kezdi megadni magát, de egy kis púderrel ez korrigálható. A színe nekem tökéletesen illeszkedik az arcbőrömhöz, nincs maszkhatása - RT szivaccsal szoktam felvinni -, nem ragad után az arcom. A szaga kissé fura elsőre, de felvitel után már nem érződik, hosszabb használat után pedig már egyáltalán nem érzed. Nekem egyáltalán nem okozott pattanásokat, és a matt finish se zavar, sőt!
A fedését közepesnek mondanám, nagyobb bőrhibák igénylik hozzá a korrektort. Szivaccsal egészen kellemesen airbrush hatást lehet vele elérni, de ha teljesebb fedést szeretnék, akkor az RT expert face brushjával viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

albertinablogg

2015. november 4.

Megvettem ezt az alapozót egy horribilis összegért és őszintén, a negyed vagy ötöd áron kapható ilyen termékek sokkal többet tudnak.
1. Nagyon erősen maszkhatású. (Nem vagyok egy tehetségtelen "sminkelési analfabéta", de tény, hogy ezt az alapozót szépen eldolgozni egyszerűen nem lehet!) Brutálisan sápadtnak nézek ki vele, ráadásul ha egy kis pirostót dobnék fel rá, nem lehet szépen rávinni, mert a pirosító szemcséi nagyon rátapadnak, így nem győzök vattagombóccal csökkenteni a brutális hatáson, hogy némileg természetesnek nézzek ki.
2. A fedés. Hagy a termék némi kívánnivalót maga után. Két réteget felvinni nem lehet belőle. Ha egy réteg fent van, de mondjuk van egy terület, ahol plusz fedés lenne indokolt, a második réteg felkenésekor szó szerint lejön az első réteg úgy ahogy van.
3. Száraz bőrre nem ajánlanám, mert nagyon durván kiemeli a bőr "problémáját". Sőt, még jobban szárít.
4. Az illata gyógynövényes, ami nekem kifejezetten tetszik "egészséges alapozó" hatását kelti. Egészséges alatt olajmenteset értek.
5. Pattanást mérsékelten okoz, nem mondanám komedogénnek.
6. Pozitívuma, hogy a semminél jobb és valóban nem fénylik estére sem, viszont már a matt hatása nagyon természetellenes. Én pedig nem szeretnék úgy kinézni, mint egy japán gésa.
Összeséggében, tized árát megéri, viszont egy forinttal többet semmiképp. Örültem, hogy körülbelül egy év alatt elfogyott (nem használtam gyakran), mert így most már vehetek egy másikat, vagy Dior vagy Estée Lauder márkákból, mert ég és föld a különbség! Semmi bajom a Bobbi Brown-al, de én sosem fogok vásárolni tőle semmit már. Elég volt egyszer ez a lehúzás, ami tizenezer forintomba került...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

5. Pattanást mérsékelten okoz, nem mondanám komedogénnek.

Bianka888

2015. július 20.

Ez számomra a tökéletes alapozó! Hosszan tart semmi maszkhatás éy tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez! Sokan az Estee Lauder double wear alapozót ajánlották, de ez sokkal közelebb áll hozzám. mivel az utóbbinál úgy érzem nem szellőzik rendesen tőle a bőröm. A Bobbi nem fénylik, nem okoz pattanást és semmi maszkhatás mint ahogy irtam fentebb, és ezek számomra a legfontosabbak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

evlyn79

2014. november 6.

UPDATE: 4 hét használat után..
sajnos a véleményem nem változott róla..egyszerűen UTÁLOM! annyira irritálja a bőröm,mint még egyik alapozó sem..egy 13.000 Ft-os alapozótól nem ez várható..a fedése is pocsék,a száraz részeket is kiemeli..soha többet,sajnálom..

sajnos nagy csalódás..Az elfogyott Estee Lauder double wear alapozómat szerettem volna,vmilyen hasonló képességű termékkel pótolni és a Douglasban őt tanácsolták..Már bánom,hogy nem maradtam a double wear-nél..nem is fed olyan szépen,szinte az összes sötétebb árnyalat sárgás tónusú,ráadásul kb 2-3 óra múlva átfényesedik a bőrömön..nem rendelkezik jobb képességekkel mint egy olcsóbb kategóriájú max faxctor pedig kb 3X annyiba kerül..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

UPDATE: 4 hét használat után..

Cicaslany

2014. május 23.

Update: Kiderült, hogy nem a bőrtípusomnak megfelelő terméket beszélte rám a sminkes, ezért nem szeretem. Száraz a bőröm, ez pedig zsíros-kombinált bőrre való. Azóta kipróbáltam két rám szabott, hidratáló Bobbi alapozót, és igen, az való nekem, ez sajnos két használat után eladó sorba került. Btw, szeretné valaki? :)

Hát nem is tudom, ennél többet vártam. Nekem kicsit maszkhatású, és alaposan alá kell krémezni. Cseppet sem válik láthatatlanná, annak is jobban örülnék, ha fénylene, mert nekem szárít, így kiemeli az apró ráncaimat. De lehet, hogy csak én nem vagyok elég ügyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

no1.katica

2014. március 2.

Hát vegyes érzelmeim vannak...pedig nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez. Mikor felkenem nagyon szép fedése van, de sajnos kb, 1-2 óra után már nagyon fénylik a homlokom. Az én kombinált bőrömre nem az igazi, sajnos csak sok-sok púderrel tudom kompenzálni a kifényesedést. Más hasonló folyékony, de olcsóbb alapozóm / Loreal/ nem fényesedik át, maximum estére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Ciiska

2014. január 2.

Igaz, nemrég kaptam csak kézhez, viszont elsőre tökéletes, nincs sok bőrhibám, ami van, azt szépen elfedi, egy közepes fedést biztosít (nem akarok úgy kinézni, mint aki maszkot visel), és számomra egyáltalán nem nehéz. Egyelőre 5* (nyertem, nem vettem, így az ára jelen pillanatban nekem nem befolyásoló tényező). Az illata viszont nem a legkellemesebb, de felvitel után már nem érezni. Majd ha már hosszabb ideje használom, visszatérek ehhez a véleményhez, és kiegészítem, ha lesz mivel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

nazsnalya

2013. január 22.

Lassan 1 hónapja használom, szinte minden nap. A színe csodásan beleolvad a bőrömbe, nagyon könnyű, nem feszül az arcom, ha több rétegben viszem fel akkor sem. Valóban átfényesedik a nap közepére, pedig nekem nem zsíros a bőröm-ez viszont egy kis púderrel korrigálható, és szépen kibírja estig. Én meg vagyok vele elégedve, bár kicsit drágállom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

lokodilaura

2012. december 28.

ma vettem meg, az ára valóban túlzás, de egyenlőre nekem a viszonylag zsíros bőrömre jó, sőt, tetszik! remélem ez később is így lesz,megírom, ha nem :)

update: nagyon nagy csalódás...hamar átzsírosodik, nehéz a fedése... valahogy nem jó. szerencsére sikerült becserélnem a Skin alapozóra, ami sokkal-sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!