Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló alapozó, különleges formulávja egészséges ragyogást ad a bőrnek, közben segít az öregedés látható jeleit visszafordítani.

bogcsilike

2013. december 26.

Nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Nagyon jó!

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Az alapozó csodás. Ennek is egyetlen baja van: Magyarországon nincs nincs forgalomban a legvilágosabb (alabaster) színben. És a porcelán ebből az alapozóból túl sötét, túl sárga az én rózsaszines árnyalatú fehér bőrömhöz. De maga a készítmény szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

Dév

2013. október 16.

A legfontosabb: csak az vegye meg, akinek száraz bőre van! Van egy enyhe csillogása, úgyhogy ez valószínű zsírosabb bőr esetén a viselhetetlenség határáig fokozódik. A másik: a bőrön besötétedik. Én amikor megláttam az üvegben, nem akartam elhinni a sminkes eladónak, hogy nekem ez a legvilágosabb szín kell. (porcelán). De jó, hogy hallgattam rá! Nekem nagyon tetszik a bőrömön. Egyedül a tartósságával nem vagyok baráti viszonyban. Este nem sok szín látszik a vattán, ha letörlöm a sminkem. Elvileg építhető, úgyhogy lehet, hogy kicsit többet kell magamra tennem. Fedése tetszik, nem maszk-szerű, áttetsző és természetes. Mondjuk nálam a tartósság és fedés szempontjából az Estee Lauder Double Wear vitte eddig a pálmát, úgyhogy ez az alapozó négyes alá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 16.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-30

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag