Bobbi Brown

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knifeofdreams, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2019. december 6.

Kiszerelés:   4,2 ml
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

A krémes-zselés állagú formula lehetővé teszi, hogy könnyedén formázzuk és feltöltsük a szemöldököt, és közben a szálakat is a helyükön tartsuk. Most új, rövidebb kefével kapható a könnyebb használat érdekében.

wishes

2019. december 6.

Megjelenése (vagyis immáron évek óta) hevert már a fiókomban, néha használgattam is, mégis valahogy az utóbbi hónapokban vált csak a sminkkészletem szerves részévé, amiben szerepet játszhatott szerintem az is, hogy mostanra be is sűrűsödött egy kicsit. Tegnap vettem újra. Ez az egyetlen szemöldökformázóm, amivel nem csak irányba lehet tartósan állítani a szálakat, de ha a bőrömhöz nyomom, akkor a hiányos részeket is gyönyörűen kitölti a festék. Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni, ami minimál sminkkel is tökéletesen megállja a helyét, és ami a legszebb, hogy szó szerint másodpercek alatt. Nagyon kiadós, szép, a Blonde árnyalat maga az álom a semleges színével és egyedül az árára húzom csak fel az általa tökéletesen megkomponált szemöldökömet - 8200 Ft-ot kérnek érte jelenleg. Mégis azt mondom, hogy megéri az árát, mert én egy KM kedvenc szemöldökszínező-formázó spirállal sem értem el még hasonló hatást sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

LittleBaby

2019. június 8.

Színtelent vettem; könnyen lehet felvinni, és jól is tart. Viszont a mennyiségre oda kell figyelni, mert ha túl sok megy fel, akkor az látszódni fog.. és sajnos a kefe van, hogy az első húzásra sokat tesz le egy helyre, óvatosan kell bánni vele. Nekem bevált, sokáig kitart, ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

szannamari85

2019. január 29.

Maga a cucc szuper. Tökéletes a színe, tényleg egész nap tart anélkül, hogy beton érzete lenne a szemöldökömnek, nem csomósít. Számomra egy kicsit nagy / duci a feje, emiatt nem tudok vele úgy dolgozni, hogy ne maszatoljam össze a szemöldököm környékét. Először felviszem a festéket, majd egy másik spirállal eloszlatom. Emiatt 4 csillag, kevésbé duci fejjel simán 5 csillag lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

orsolya8828

2018. augusztus 25.

Imádom! Nekem alapvetően szerencsés a szemöldököm mert dús és a formája is szép, mégis kénytelen vagyok szemöldökporral és ecsettel tökéletesíteni rajta, kitölteni az apróbb hiányzo részeket, kicsit hangsúlyosabbá tenni. Ez a kis csodaszer viszont a pont az i-re! Formázás, színezés után ezzel végig megyek rajta -brunette árnyalat van meg- és olyan extra dús hatást érek el vele, ami most abszolút trendinek számít! Pont ilyen végeredményre vágytam! Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Zember

2018. június 14.

Összességében tetszik ez a termék, könnyű vele dolgozni, igazán krémes, jól pigmentált és tartós a nap folyamán. Én a "Brunette" árnyalatban vettem meg, ami néha bizony még sötétnek is bizonyul a közép-hamvas barna -hajamhoz. Sokszor csak önmagában használom, valamikor pedig szemöldökceruzával kezdek és ez csak a végső befejező művelet, egy leheletnyi korrigálás és egész nap meg se moccan. Alapvetően jól fixál, az ára azonban nekem kicsit húzós méretéhez képest. Azért remélem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

zsooofi

2014. június 28.

Szépen formázza a szemöldökömet. A színtelent vásároltam meg, mert a többi számomra túl vöröses színűnek tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

marple

2014. április 17.

Bobbi szemöldökformázó szettje nekem sokkal jobban bejött: természetesebb hatás érhető el por alapú színezővel, mint ezzel a spirállal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

BubuMaczko

2013. december 30.

Általában nem szeretem az érzést a szemöldökömön, amit a hasonló termékek okoznak. Ez viszont nem ragacsos, hanem krémes érzés. A színe nagyon tetszik, természetes (mahogany). Formázásra, a szín erősítésére teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

bapo

2012. október 18.

Nekem elég sűrű a szemöldököm, a Clear-t arra a célra vettem, h formázzam és egy kis "fényt" adjon neki, de sajnos ebből szinte semmi nem látszik, amikor felteszem. Tehát erre a célra nem jó, lehet, h színeset kellett volna választanom. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 18.

Yndre

2012. június 19.

Már régóta szemeztem ezzel a szemöldökformázóval, végre beszereztem egyet és teljesen elégedett vagyok vele. Bár hozzá kell tennem, hogy sajnos ez nem formáz csak színt ad. Úgyhogy akiknek fontos, hogy formájában is igazítani, vastagítani vagy nyújtani szeretnék a szemöldöküket azoknak ezt nem ajánlom, mert ezzel csak a már meglévő szálacskákat igazítjuk és színezzük. Munkába indulás előtt 1-2 perces sminkbe remekül beépíthető mert tényleg csak 2 másodperc az egész. Nekem a Blonde árnyalat van meg, elég szép színű, talán egy kicsit lehetne világosabb. Remélem a kis mennyiség ellenére legalább fél évig fogja bírni és nem fog csomósodni vagy beszáradni néhány hónap után, mit egy ekkora méretű szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol