Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: ribizli1122, Módosítva: 2012. október 23.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Vízálló.

Bobbi Brown Tartós Krémes Szemhéjfesték 'Sandy Gold'
Ár: 2700 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: Több mint 2/3, a képen látható állaptban, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
orchidea8627

2018. december 30.

Szerintem színenként eltér a minősége ennek a terméknek, nekem a Velvet Plum csalódás volt.
A tartóssága teljesen rendben van, de a szín intenzitása szemhéjon szinte semmi, kb áttetsző szürkéslila csillámokkal, ha satíroztam pergett.
A selyemfényű árnyalatok viszont nagyon beváltak, Sandy gold árnyalatban volt, ezen túladtam ugyan de nem a minősége miatt, hanem hidegebb barnát szerettem volna, így került hozzám a Sand Dollar, ami egy nagyon szép, selyemfényű szürkésbarna árnyalat, igazi szuper kis hétköznapi szín.
Egyedül azt nem szeretem hogy nagyon kicsi a tégely szája, egy idő után nehézkes ujjal kinyerni a tégelyből anélkül hogy a körmöm alá is menne, pedig nincsen hosszú körmöm. Ezt leszámítva nagyon elégedett vagyok vele, a matt árnyalatok is nagyon jónak tűnnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Szilva86

2017. november 11.

Tartós és intenzív színek. Egész nap fent marad, nem "ugrik" össze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Tartós és intenzív színek. Egész nap fent marad, nem "ugrik" össze.

Vicus7

2017. november 2.

Tényleg rendkívül tartós, de én alappal használom, mint minden szemhéj festéket. Az eladó mondta, hogy ujjal tegyem fel ne ecsettel mert úgy sokkal szebben el lehet dolgozni. Igaza volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Adena

2017. június 21.

Amikor elkezdtem használni önmagában, nekem is összecsúszott pár óra után. Utána kaptam a tippet, h (én alap nélkül) felkenem az ujjammal, egy nude színű por szemfestékkel fixálom (nem márkással akár és ecsettel),és ismét felviszem az ujjammal a terméket. Igy sokkal jobban kijön a színe is, és reggel 6-kor felkenem, délután 4-5-ig meg sem mozdul!!!!!!! Imádás!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

hajasbaba

2016. augusztus 12.

Hétköznapra kerestem kicsit csillámosabb, fényesebb krémes szemhéjfestéket. Néztem a paint potokat is, de a MAC-ben nem találtam meg a megfelelőt. Bobbiban azonban megtaláltam a gyönyörű barnás lilás Velvet Plumot, ami barna szemhez tökéletes. Alap nélkül valóban pár óra alatt csíkos lesz, de tapasztalatom szerint minden, ezért nem vonok le pontot. Ujjal finomat ütögetve építhető a szín, szerencsére nincs metálos csillogása, így hétköznap is szívesen hordom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

frozi

2016. május 5.

Ennyi pozitív vélemény után kezdem úgy érezni, hogy én használom rosszul a terméket. :( Nekem alap nélkül simán csíkos lesz pár óra múlva (rejtett szemhéj), de alappal se az igazi. Szóval elmaradt a wow hatás, amit vártam. Gyönyörű burgundi lila színt választottam (Velvet Plum), barna szemhez ideális lenne, de se a színe nem jön ki igazán, építgetni se tudom mert foltos lesz és ha satírozni szeretném egyszerűen eltűnik a szemhéjamról. :( Egyelőre 3 csillag jóindulattal, de azért még próbálkozom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

szappanka

2016. április 27.

Körülbelül fél éve kattantam rá a Bobbi sminkcuccokra, úgyhogy amint elfogy valamelyik szerkentyűm, iszkolok egyből az üzletbe, hogy Bobbival pótoljam a hiányt. Most éppen a szemhéjfesték volt soron, úgyhogy rövid tanácskozás után a 37-es Velvet Plum árnyalatra esett a választásunk a sminkes lánnyal. Hétköznapi használatra kerestem, és mivel klasszikus barna haj, barna szem, barna bőr típus vagyok, egy barnás-lilás, kicsit csillogó színt kerestünk, ez az árnyalat pedig ezt mind teljesíti. Kicsit fura nekem, hogy nem ecsettel felkenős, de ezen kívül semmilyen kivetnivaló nem találtam még benne. Nagyon szép, élénk, de nem erős színe van, selyemfényű, enyhén csillámos finish-sel. A nap végén is ugyanolyan szép, mint reggel, nem bántják egymást a Bobbi tussal, lemosni is könnyű, úgyhogy minden szempontból szuper, és csak azért nem nyavalyogtam az ára miatt, mert szerintem ebben az évszázadban nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

micirpicir

2016. január 18.

Shore árnyalatot használom szemhéjalapnak. Nagyon szeretem, jól tart, nem mászik el rajta a festék, nem gyűlik össze a ráncokba. Nagyon kiadós,kb. 2 éve megvan. Egy bajom van vele,hogy az aljából egyre nehezebben tudom kinyerni az "anyagot",pedig van még benne jó néhány használatra. Én az ujjammal szoktam feltenni, lehet kellene hozzá egy jó ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

vanett

2015. július 20.

A Stone árnyalatot rendeltem meg netes swatch-ok alapján. Ez egy szürkés-lilás taupe árnyalat, ami mindennapi sminkhez ugyanúgy felhasználható, mint alkalmihoz. Nem használom primer gyanánt, mert annyira szeretem a színét, hogy mindig önállóan hagyom érvényesülni a sminkben. :)
A tartóssága az, amit ígér: attól a pillanattól, hogy felteszem, egészen a sminklemosóval való eltávolításig úgy, ott, ahogy kell. A krémes állag hamar púderessé módosul, de mégsem nagyon rövid idő alatt ahhoz, hogy ne lehessen szépen eldolgozni (csak ujjbeggyel dolgozom), viszont ennek ellenére is rétegezhető marad: azonnal tudom a következőt pakolni.
Nagyon gazdaságos, lassan fogy. Egyetlen hátrányként talán annyit hoznék fel (nem csillagvesztés), hogy amikor egy picit hosszabb a körmöm, alámegy, mikor a tégelyben matatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

purpuratulips

2015. február 7.

A Galaxy és az Orchid árnyalatokban van meg. Mind a kettő gyönyörű. Eddig valahányszor rajtam volt mindig megdicsérték, hogy milyen szép. Egy hosszú nap után sem ül be a szemhéjam redőibe. Abszolút kedvenc lett. Könnyű vele dolgozni, ujjal szoktam felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.