Bobbi Brown

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2016. október 10.

Ár:   14 500 Ft
Kiszerelés:   10,3 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

2015-ös nyári limitált kiadás

Sunset Pink árnyalatban kapható

anateR

2015. december 2.

Repülőtéri Duty Freeben időztem. Órákat eltöltenék a parfümök és a high end sminkek sorai között.
Bobbi Brownál leragadtam. Azonnal szemet szúrt ez a szépség. Önmagában is csodálatos darab de amikor húztam egy teszter csíkot a kézfejemre, éreztem hogy nem lesz vissza út. :) A reggeli készülődéseim fénypontja amikor a sminkemet ezzel koronázom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

szappanka

2015. október 21.

nem vagyok egy nagy sminkelős, sminkcuccokra sokat költős meg aztán pláne nem, de egy alkalommal muszáj volt tökéletesre pingált ábrázattal megjelennem egy esküvőn, ezért betértem a boltba, elkészült a mestermű, és mire észbe kaptam, a táskámban landolt ez a kis dobozka és egy rúzs is. azóta nem telik el nap, hogy ne használnám, imádom a színét, az állagát, mindenét. nagyon könnyű felvinni az ecsetre, eldolgozni is egyszerű, és olyan, de olyan szép, selymes, lágy, de egy icipicit csillogó a végeredmény, hogy az maga a tökély! az ára az egyetlen tulajdonsága, ami nem tetszik, bár valószínűleg sosem fog elfogyni, így tehát örökkön-örökké pompázhatok a rózsaszín naplemente színeiben a pofimon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Maggie

2015. augusztus 9.

Régóta vágytam egy Shimmer Brickre, de nem tudtam dönteni a színeket illetően. Viszont amint megpillantottam ezt a limitált kiadást..elvesztem. :) Kipróbáltam és tudtam, hogy ez lesz az, amit meg KELL vennem, és azóta sem bántam meg. Egyszerűen mesés darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

dor1

2015. június 24.

Nagyon szuper! Először nem vettem meg, de csak ott motoszkált a fejemben, hogy meg fogom bánni, így megvettem. Csodás színek az arcra és a szemekre is! :-) Szép nagy tükör, nyaralásra is remek lehet az esti sminkhez, vagy a városnézős sminkhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.