Bobbi Brown

Ár:   26 790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2024. január 15.

Ár:   26 790 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olyan hidratáló, amely tökéletesen előkészíti a bőrt a sminkelésre. A benne található shea vaj azonnal hidratálja, puhítja a bőrt, a karotta kivonat és az A-vitamin komplex pedig eltünteti az apróbb vonalakat. A C és E vitamin véd a környezeti ártalmaktól, a csodás illatról pedig a már említett grapefruit és muskátli gondoskodnak.

Legendás Kozmetikumok: Bobbi Brown Vitamin Enriched Face Base

3000 Ft - Bobbi Brown Vitamin Enriched Face Base - 7ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Packeta/Ajánlott postán maradó előre utalás után

eva06

2024. február 4.

Három darab mintát használtam el, de már az első után azon gondolkodtam, hogy minek is kenem magamra. Ez egy gyengébb hidratálókrém fiataloknak! Nagy várakozásaim voltak a hype miatt. 40 felett ez nagyon kevés, akár hidratálókrémként, akár primerként. A legtöbb nappali krémem simán felülmúlja ezt a krémet, simán teljesíti a kettős funkciót: a hidratálást és sminkelőkészítést. Ez a krém az én pórusos bőrömön semmit nem javított, nem gyengítette őket és az összkép sem lett egyenletesebb. Egy fiatalnak, tökéletes bőrre talán elég. Az illata tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 4.

bence2010

2023. november 23.

Nekem a citrom illatú Chemotox jut róla az eszembe, ami felkenés után is elég sokáig jól érezhető. Maga a krém kellemes, testes, jól hidratál, és szerintem is szebb az alapozó utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 23.

Amea

2023. november 6.

Alkalomszerűen használom és csak alapozó alá, két minta után vettem meg a pici 15 milis kiszerelést. Hidratáló krémként nem tudnám értelmezni, de primerként jól muzsikál és jól tolerálja a bőröm. A csomagolása masszív, jól záródó üvegtégely. Erős citromos süti illattal nyit, engem ez a fajta illat épp nem zavar egy bázis esetében, de a mindennap használós hidratálómnak nem kívánnám. Testes, vajas állagú krém, ami nagyon könnyen terül a sok szilikon miatt, szóval kevés kell belőle. Lehet nélküle élni, a jól karbantartott bőr, az alapos hidratálás és a jól megválasztott alapozó többet számít, mint egy primer, viszont saját kategóriájában elég jó és szívesen nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 6.

Feketebarbi

2023. április 18.

Remek termék! Este használom a szérumokat, hidratálót, reggel már csak ez a primer kerül az arcomra fényvédős alapozóval. Gyönyörűen terül el rajta a smink, amikor elhagyom az alapozót és csak egy kis csontosítást végzek, akkor is tökéletes átmenetet érek el vele.
Nekem sokszor jelentett gondot az, hogy találtam egy remek alapozót, de helyenként száraz részeket eredményezett. Erre a problémára is megoldást nyújt. Nekem nem fénylett az arcomon, gondolom ez nem az a c kategóriájú shea, amit rád sóznak a bio boltban.
Tessék kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 18.

Tessék kipróbálni!

Edd@

2023. április 5.

Még a száraz bőrre is nagyon-nagyon kevés kell belőle. Szépen hidratál, de könnyen túlzásba lehet esni vele, amely eltömödött pórusokhoz vezet. Nekem a citrusos illata nem igazán tetszik, feleslegesnek tartom egy primer esetében az illatozást. Önmagában arckrémnek, további sminkréteg nélkül nem javasolt viselni, kivéve, ha valaki a totális túlcsillogásra hajt…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 5.

gen0

2023. január 19.

Pattanásra hajlamos bőrűeknek nem ajánlom. Az első használat után kis piros pöttyök jelentek meg. :( Szóval nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 19.

Tabita

2023. január 6.

Nem sikerült rájönnöm, miben áll a primer funkciója ennek a krémnek.
Nagyon vastag krém a kombinált, néha teljesen olajos, bőrömre. A szérumok, hidratáló és a napvédő után hogyan fejti ki azt a hatást, amit bőrápolóként ígér....nem értem. Már nem tud hová felszívódni, annyi minden van az arcomon.
Semmivel nem szebb, tartósabb az alapozó, bármelyiket is használom, ha erre viszem fel, de legalább azt érzem, hogy fullasztóan sok mindent kentem magamra.
Számomra kellemes illat, de miért legyen illatos egy hidratáló/primer?
Az egész egy kérdőjel.....
Este használgatom, egyszer csak elfogy a teljes kiszerelés a többi esti krémem mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 6.

Nem sikerült rájönnöm, miben áll a primer funkciója ennek a krémnek.
Számomra kellemes illat, de miért legyen illatos egy hidratáló/primer?
Az egész egy kérdőjel.....

SaltyDog

2022. november 13.

Egy 15 millist használtam el, vegyes érzésekkel. Nagyon sűrű, jól hidratál, nem kukacosodik az alapozóm sem, de primerként nekem kissé értelmezhetetlen, egy jó primer ennél többet nyújt. A csomagolás elegáns és visszafogott, ahogy az a márkára jellemző. Az illata viszont tolakodó, ez a vajas citromkrémszag nekem sok és zavaró is, valahogy nem vágyom felkenni az arcomra. Elbúcsúztunk egymástól

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 13.

danyadi77

2022. szeptember 5.

A nagy hype miatt gondoltam kipróbálom. Én primerként terveztem használni sminkelés előtt, de a kérdés, hogy hogy kenjem ezt rá a fényvédőre, szerintem úgy semmi értelme, pláne a benne levő vitaminoknak. Úgyhogy kicsit el van hanyagolva. Amúgy sem bírom az állagát, nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget. Különben hatása nem rossz, bár a shevajat sem szeretem. Igyekszem azért elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 5.

Ejszakaikoboldmaki

2022. május 4.

Nem szoktam igazán primert használni, csak hidratálót + fényvédőt a smink alá, hát ezután sem fogok.
Nekem valahogy csúnyább lesz tőle a bőröm, nem is értem. Több alapozóval is próbáltam, egyszerűen nem szép, ráadásul lekopik hamar még a double wear is.
Legalább pattanást nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 4.

Legalább pattanást nem okozott.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)

Élesztő. Az élesztő beta glucant tartalmaz, ami miatt az összetevő kiváló antioxidáns. Az antioxidáns hatáson kívül Paula Begoun szerint az élesztőnek bőrnyugtató hatása van a bőrre, mivel elősegíti a bőr mikrobiomának egészségesebbé válását, ami csökkenti az érzékenység jeleit. Némi kutatás utal arra, hogy az élesztő segíti a sebgyógyulást, a bőrszövet regenerálódását is.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.