Bobbi Brown

Ár:   16 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2014. január 8.

Ár:   16 500 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olyan hidratáló, amely tökéletesen előkészíti a bőrt a sminkelésre. A benne található shea vaj azonnal hidratálja, puhítja a bőrt, a karotta kivonat és az A vitamin komplex pedig eltünteti az apróbb vonalakat. A C és E vitamin véd a környezeti ártalmaktól, a csodás illatról pedig a már említett grapefruit és muskátli gondoskodnak.

3000 ft - Bobbi Brown Vitamin Enriched Face Base
Ár: 3000 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost
monama

2019. augusztus 3.

Több mint fél éve használom. Imádom! Az illata nagyszerű. Az állagától eleinte féltem, hogy pattanásokat vagy mitesszereket fog okozni, de ez szerencsére nem történt meg. A dolgát tökéletesen teszi, jó sminkalap. Viszont nekem még így is alá kell hidratálni, főleg télen, valamint ha mattabb alapozót használok, mert nekem nem elég hidrataló, pedig nincs száraz bőröm. Hidratálóbb, fényesebb finishü alapozók esetében viszont nem hidratálok alá, mert az úgy már sok. Az alapozók tartóssága a bőrön egyértelműen nő. Én az Estée Lauder DW light és nude alapozóit használom, és mindkettő alá nagyszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

MonikaM

2019. május 25.

Bár 35 éves vagyok, bőröm érzékeny, pattanásosodásra, és kiszáradásra,bőrfeszülésre hajlamos.Most úgy érzem megtaláltam az igazit krémben :).Tökéletes állag, tökéletesen beszívja a bőröm, finom illat, tökéletes smink alá.Több mint 1hónapja használom, reggel és este,illetve megvettem az utánpótlást is Glamour napon.Az ára 16 000Ft , de legalább szép a bőröm végre!

update: napokon belül 39 leszek és még mindig használom! Tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

update: napokon belül 39 leszek és még mindig használom! Tökéletes! :)

dorinacsak

2018. szeptember 30.

Par napja vettem, teszteleskeppen egy buliba a fel arcomra ezt tettem fel, a masik oldalra pedig sima primert. Csodalatos az eredmeny, ezzel nem ul bele az alapozo a rancokba, es rendkivul puha is lett a borom, osszessegeben sokkal jobban nezett ki az alapozo rajta . Huzos az ara, de fantaszikus termek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

tramit

2018. június 11.

Innen-onnan ódákat hallottam róla, gondoltam üsse kő, kipróbálom.
Az én bőröm kombinált, nagyom kell vigyáznom, hogy ne kenjek belőle sokat az arcomra, de ha veszem a fáradságot és szépen eloszlatom (nem csak az "arcomra dobom"), akkor tényleg egészen zseniális. Hosszan hidratálja a bőröm, gyorsan beszívódik, remekül lehet rá sminkelni.
Nem gondoltam volna, hogy egy krém ekkora különbséget képes tenni, örülök, hogy beruháztam rá, és kitapasztaltam, hogyan, mennyit a legjobb használni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Innen-onnan ódákat hallottam róla, gondoltam üsse kő, kipróbálom.

Ashmatiii

2017. augusztus 2.

Mintat kaptam belole,tehat egy hetig hasznaltam csupan. De nekem bejon.
Konnyu,lagy krem,nem zsiros,a borom azonnal beissza. Nincs zsiros utoerzet,nem fenylik,valamint maszk szeru hatast se hagy.
Konnyu,friss,citrusos az illata,amolyan "1 perces reggeli wellness" az arcnak.
A borom szepen hidratalt,feszes,egeszseges kinezetu lett tole.
Meg kiprobalom a PC-t es utana dontok.
De ez egyelore nagyon vezet.
Imadtam.

Update:
Hasznalom mar nagyjabol egy 9 honapja. Tovabbra is kellemes es szeretem, de csak ejszakara. Ha nappalra is kenem akkor eltomodnek tole a porusaim. Zsiros es vizhianyos borom van, ami hajlamos pattikra es miteszerekre, pedig mar nem vagyok tinedzser es mar jo ideje kiserletezem, hogy mi is lenne a megfelelo krem szamomra. Ez sajnos nem az. Pedig nagyon szeretem, de nekem tul sok.
Viszont arc-wellneskent ejszakara alkalmankent isteni.
Hat ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Mintat kaptam belole,tehat egy hetig hasznaltam csupan. De nekem bejon.
Konnyu,friss,citrusos az illata,amolyan "1 perces reggeli wellness" az arcnak.
A borom szepen hidratalt,feszes,egeszseges kinezetu lett tole.
Meg kiprobalom a PC-t es utana dontok.
De ez egyelore nagyon vezet.
Imadtam.

Update:
Viszont arc-wellneskent ejszakara alkalmankent isteni.
Hat ez van.

Majakovacs

2017. április 26.

Nagyon szeretem és újravettem. Száradásra hajlamos bőrömet remekül hidratálja, gyorsan beszívódik és szuper az illata. Alapozó alá nekem még nem volt jobb krémem, beleértve a Mac strobe krémjét is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

thisisnorah

2017. március 17.

Meg vagyok vele elégedve, de semmi extra. Nekem a Mac Strobe Cream jobban bevált. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Madi

2016. október 4.

Szerettem volna szeretni, de sajnos mellényúltam, de ez nem a krém hibája, hanem a nőci ajánlott rosszat. Hidratáló krémet kerestem, ami jó smink alá, ez pedig pontosan ezt ígérte. Gyorsan beszívódik, szépen kiegyenlíti a bőrt, valóban jól mutatott rajta az alapozó. Sajnos kombinált bőröm van, a homlokom gyorsan kifényesedik, míg az orrom és az arcom szárazabb. Ezekre a területekre nagyon jó volt, az arcbőröm pihepuha lett, de a zsíros részek az átlagnál is jobban fénylettek, valamint ki is pattanásosodtam pár nap használat után. A krém egyébként valóban elég jól táplál, az illata is kellemes, bár picit zavaró, hogy a felkenés után még órákig lehet érezni.
Akinek picit is zsírosodásra hajlamos a bőre, NE ezt vegye, mert csalódni fog. Kifejezetten száraz bőrűeknek való ez a krém, ha csak a T vonalad zsíros, az sem fér bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Lillla31

2016. január 15.

Sajnos, nagyon le kell pontozzam ezt a krémet. :( Alapvetően odavagyok a Bobbi termékekért, de ennél rosszabb arckrémem soha nem volt. Olyan, mintha direkt szárítaná a bőrömet, kipirosodik tőle már akkor, amikor felkenem. Abszolút nem hidratál annak ellenére, hogy nagyon zsíros, sűrű az állaga. Egy borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

LuciaNora

2015. november 19.

A Bobbi Brown sminkese hasznalta ezt rajtam elosszor, egybol megfogott az illata (imadom a citrusos/grapefruitos illatokat), es tenyleg gyonyoruen mutatott rajta a smink, hamar beszivta a borom, nem lett zsiros... nem is beszelve a hidratalo hatasarol meg a vitaminokrol! Egybol meg is vettem es azota is imadom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak