Bobbi Brown

Ár:   16 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2014. január 8.

Ár:   16 500 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olyan hidratáló, amely tökéletesen előkészíti a bőrt a sminkelésre. A benne található shea vaj azonnal hidratálja, puhítja a bőrt, a karotta kivonat és az A vitamin komplex pedig eltünteti az apróbb vonalakat. A C és E vitamin véd a környezeti ártalmaktól, a csodás illatról pedig a már említett grapefruit és muskátli gondoskodnak.

Ár: 3500 , Eladó: pannamilla
Állapot: 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: bárhogyan

Leoka

2021. április 13.

Ez egy csoda vízhiányos bőrömnek... imádom az illatát, csak úgy arckrémnek is ezt használom!
Sok-sok primer mini elfogyasztása után kerültem ehhez a termékhez.
A sminket tartóssabbá ugyan látványosan nem teszi, de nagyon szépen hidratál.
Ha kétbalkezesen félig még álmosan próbálok sminkelni, sokat javít az összhatáson😊.
Az arcomon hajlamosak télen a hidegtől / nyáron a melegtől szárazabb részek lenni, amire ha alapozót / púdert teszek nagyon gyorsan elég csúnya látványba megyek át.
Amikor elsőnek a kezembe fogtam, a Mannás shea vajak jutottak róla eszembe.
Amennyire testesnek olajosnak tűnik, szerencsére nem okoz pattanásokat. Megkönnyíti a krémes termékek felvitelét. Púderezésnél úgy vettem észre kell egy kicsit várni, amíg " beissza " a bőröm a terméket.
Éjszakára kell külön krémet használnom, de ha csak egy átlagos napom van, ezt használom mindennek.
Szeretem az univerzális jól hasznosítható termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Sok-sok primer mini elfogyasztása után kerültem ehhez a termékhez.
A sminket tartóssabbá ugyan látványosan nem teszi, de nagyon szépen hidratál.
Amikor elsőnek a kezembe fogtam, a Mannás shea vajak jutottak róla eszembe.
Szeretem az univerzális jól hasznosítható termékeket.

Kingaisa

2021. március 11.

Legjobb hidratáló/primer! Szuper az állaga, nem is kell belőle sok. Szépen kiegyenlíti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Madi

2021. március 1.

Évekkel ezelőtt már próbálkoztam ezzel a krémmel, de akkor valahogy nem jött be. Egy ideje már gondolkoztam rajta, hogy újra ki kéne próbálni, így mikor megláttam, hogy van mini kiszerelésben, azonnal lekaptam a polcról, hiszen ezzel akkor sem bukok sokat, ha megint nem válik be.
Az illata isteni, a tégely nagyon csini, ezekért már régen is odavoltam. Hivatalosan normál és olajos bőrre ajánlják, nekem ugye kombinált van, így kíváncsian vártam, milyen lesz. Felvitelt követően gyorsan beszívódik, selymes érzetet hagyva maga után.

Őszintén szólva én nem érzem kellően hidratálónak, ennek ellenére nem száradt ki alatta a bőröm, de nem is volt olyan üde és glowy, mint a szokásos krémemmel. Amit azonnal észrevettem még, hogy az alapozó nehezebben oszlik el rajta, szinte beletapad, mikor felviszem, ami egyébként nem feltétlenül negatív dolog. A nap végére is szép maradt a sminkem, nem annyira, mint egyébként, de határozottan vállalható volt és az olajosabb részek is kevésbé fénylettek. Elmondható tehát, hogy bázisként valóban jól funkcionál, de a hidratáló hatása szerintem csak átlagos. Nem hiszem, hogy megveszem nagy kiszerelésben is, ugyanakkor ezt a kicsit megtartom és mindenképpen ki fogom próbálni, hogy szuperál melegebb évszakban, hiszen simán lehet, hogy csak télre nem az igazi. Kibontás után 24 hónapig jó, így nyugodt lélekkel eltehetem és próbálkozhatok tovább, amikor éppen kedvem tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Mancsusz

2021. január 30.

Se veled, se nélküled termék. Amikor éppen jobb állapotban van a bőröm akkor el szoktam hagyni, mert nehéznek találom. Most viszont száraz volt, jobban texturált, így megint előkerült a fiókból. Igazi mentőöv, szépen hidratálja a bőrt és új élettel tölti fel. Sima, ragyogó, egészséges bőrt eredményez. Így azoknak ajánlanám aki hasonló cipőben jár. Időnként újra, újra előveszem és nagy segítség, hogy a tulajdonomban van. Amilyen gyorsan és amilyen mennyiségben hat, szerintem megéri az árát. Most látom, hogy elméletileg van kis kiszerelés is belőle, lehet legközelebb azt veszem meg. A csomagolás is igényes. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

BTLaura

2020. november 21.

Pici kiszerelést használtam el, ami elég is volt ahhoz, hogy tudjam, ez nem az én termékem. Hűvös időben, mikor elkél egy kis extra hidratálás jobban esik, de kicsit melegebb időben ez kínzás lenne a bőrömnek, főleg az eltömődésre hajlamos pórusokkal. Az illata borzalmasan citrusos, émelyítő, nehéz, akárcsak a krém állaga. Semmi különbséget nem láttam a smink tartósságában mikor rajtam volt, de a bőrképhez sem adott sokat. Jól terült rajta a smink, de azt ezerszer olcsóbb termékek is tudják hozni. Számomra csalódás az óriási hype után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Kamea

2020. szeptember 29.

Mintát kaptam belőle egy vásárlásom mellé, és amikor kipróbáltam, elhatároztam, hogy be fogom szerezni. Megvártam hát egy izmos leárazást, de még így is szívtam a fogam.
A tégely olyan piperepolc dísze-szerű. Masszív, mégis elegáns, és jól kézre áll. Ha el is fogy majd belőle a krém, a tégelyt biztosan nem fogom kidobni.
A kupakot lecsavarva már meg is csapja az orrunkat a friss citrusos illat, ami felkenés után egy ideig még az arcon is érezhető, de aztán a nap folyamán azért észrevétlenül elillan onnan.
Akik nem szeretik, ha a krémnek van illata, azok számára mindez zavaró lehet. Én nem tartozom közéjük. Én szeretem érezni azt, ha jó illatú vagyok, és azt is szeretem, ha jó illatúnak érez az, aki közel hajol hozzám, vagy hozzám bújik. Ez a citrusos illat pedig nekem kifejezetten bejön!
A krém láthatóan tartalmas, testes, és halványsárga színű. Vajas állagú, mint a citromkrémmel töltött süti belseje, időnként úgy érzem, legszívesebben beleharapnék! Könnyen terül az arcon. Az én száraz, érett arcbőröm képes mindent becuppantani, ez a kis vasgyúró se sok neki.
Az arcápolási rutinomba nem építettem be, hanem reggelente az enyhe fedésű alapozó, BB/CC krémek alá, primerként használom, mert így biztos vagyok abban, hogy a bőröm hidratált és táplált marad a smink alatt. Az alapozót is könnyebb az arcon eloszlatni, illetve szebb lesz a végeredmény is, mert a ráncokat kicsit feltölti. A hatás napközben is kitart, sokkal ápoltabbnak érzem magam, ha viselem, még akkor is, ha részemről esetleg ez csupán csak egy érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

tzs

2020. szeptember 1.

Szerintem se nem zselés, se nem zsíros, sokkal inkább vajas állagú. Nem kedvelem az erősen illatosított kozmetikumokat, ez a krém pedig bizony az, de mégis kifejezetten szerettem használni.
A bőröm erősen vízhiányos, valamennyire száraz is, de azért a T-vonalban kifényesedik. Mivel nem használok külön hidratálót és külön sminkalapot, kicsit tartottam tőle, hogy ez esetleg csak egy feljavított sminkalap, ami nem lesz elég az én bőrömnek. Szerencsére ez a félelmem alaptalan volt.
Nem nyugszik meg tőle a nagyon feszülő arcbőröm úgy, ahogy pl. a Bobbi egyéb hidratálójától (pl. a kellemetlen szagútól), de azért tavaszra, nyárra teljesen elegendő volt. Most őszre már másik krémet választottam, de én biztosan újra fogom ezt venni, annyira finomság és bársonyos lett utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

DorothyHK

2020. május 25.

Update: Jöttem egy kicsit felpontozni. Az utóbbi időben eléggé ki van száradva a bőröm ami azzal jár hogy az alapozóm borzasztóan kiemeli ezeket a száraz területeket. Ennek megelőzésére tökéletes megoldás ez a termék. Tehát primerként tényleg jól funkcionál ilyen szempontból.

Kis kiszerelésben van meg.
Az illata nagyjából olyan mint egy citromos mosogatószeré, de ez igazából még csak nem is zavar annyira.
Tényleg nagyon jól beszívódik, de számomra elég érdekes az állaga: egyáltalán nem olyan krémes mint azt vártam, inkább olyan keményebb, viaszos (talán a shea vaj miatt?). Emiatt nehezebb eloszlatni és többet is kell belőle felvinni.
Többszöri használat után is úgy éreztem hogy semmi különbséget nem tapasztalok a termék használatakor, ezért úgy döntöttem, hogy megnézem van-e némi eltérés ha csak az arcom egyik felére viszem fel sminkelés előtt. Mikor a nap végén tükörbe néztem, arra jutottam hogy azon az oldalon ahol használtam a terméket nem csak nagyobbnak tűntek a pórusaim, de jobban ki is fényesedett a bőröm. Persze nem volt drámaian rosszabb a helyzet, de azért eléggé lelombozott, hogy nem hogy szebb bőrképet nyújtana, némileg még ront is azon. Persze biztosan az is számít, hogy ki milyen alapozót használ, de egy biztos az én Double Wear-em nem kér többet ebből a termékből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Kis kiszerelésben van meg.

almakorterepa1213

2020. április 12.

Egyszerűen imádom, de azért kár, hogy ennyire drága.:( Puha lesz a bőröm, ami eleve nagyon száraz, nagyon jó alapot ad az alapozónak is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

monama

2019. augusztus 3.

Több mint fél éve használom. Imádom! Az illata nagyszerű. Az állagától eleinte féltem, hogy pattanásokat vagy mitesszereket fog okozni, de ez szerencsére nem történt meg. A dolgát tökéletesen teszi, jó sminkalap. Viszont nekem még így is alá kell hidratálni, főleg télen, valamint ha mattabb alapozót használok, mert nekem nem elég hidrataló, pedig nincs száraz bőröm. Hidratálóbb, fényesebb finishü alapozók esetében viszont nem hidratálok alá, mert az úgy már sok. Az alapozók tartóssága a bőrön egyértelműen nő. Én az Estée Lauder DW light és nude alapozóit használom, és mindkettő alá nagyszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak