Bodhi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Frissítő sampon minden hajtípusra. Rozmaringból és mentából nyert illóolajokkal gazdagított sampon, mely segít a korpásodás ellen, valamint egészséges csillogást ad a hajnak.

kalota

2017. február 22.

Ajándékba kaptam ezt a sampont. Nekem nagyon bejött, kellemes az illata és valóban csillog a hajam tőle. Melegen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.