Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szonia, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

A bőrradírozó tusfürdő kellemes, egyedülálló, fantáziadús orchidea és paradiókivonat illatával kényezteti érzékeit. A mikrofinomságú bőrradírozó gömböcskék kíméletesen távolítják el a szennyezőséseket és elhalt hámsejteket, a bőrnek sima, selymesen puha érzést kölcsönöznek.

Netta97

2017. november 12.

Az illatát nagyon szerettem és sok sem kellett belőle, kellemes volt használni, a bőrömön nem sokat radírozott, de sima tusfürdőnek tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

szaboivett

2017. július 1.

Az illata miatt szeretem nagyon, az állaga is jó, nem kell sok belőle, de volt már ennél jobb bőrradírozós tusfürdőm is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

szivecske

2016. október 20.

Kellemes az illata, de a radírozó hatása 0, pedig amiatt vettem meg... sima tusfürdőnek pedig elég drága... csak az illata ér 2 pontot meg az, hogy tartós illatról van szó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

szonia

2014. november 25.

Egy kellemes tusfürdő, alapvetően semmi több. Kicsit csalódtam benne, főleg az ára miatt kb. 850-900 ft. Gondoltam kipróbálok valami újat a kategóriában, de továbbra is maradok Balea radíros tusi rajongó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 25.

Hidratálók: Phalaenopsis Amabilis Extract
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.