Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pilluska, Módosítva: 2015. február 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Egyedülálló, fantáziadús orchidea illatával és paradió kivonatokkal kényezteti érzékeit, intenzíven ápolja és támogatja a kiszáradt és igénybevett bőrt.

alcyone

2016. október 18.

Nagyot csalódtam ebben a termékben...az illata nagyon megfogott, ezért is jött velem haza. Ugyanakkor rá kellett jönnöm, hogy attól függetlenül, hogy kézkrém, semmit sem használ. Gyorsan beszívódik, ami jó pont is lenne, de pár percen belül szinte olyan, mintha nem is kentem volna magamra kézkrémet, csupán a még megmaradt illat emlékeztet arra, hogy "ja, tényleg, már bekentem". :( Nem igazán hidratál, azért a pár percért pedig igazán pénzkidobás megvenni ezt a krémet...munkahelyen a kézmosások közötti "hidratálásra" és az illata miatt elhasználom, de tuti, hogy nem veszem meg újból, mert semmi értelme nem lenne. Sajnálom, pedig nagyon szerettem volna, főleg a csodás illatt miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Negro

2016. május 13.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Gyönyörű csomagolás nulla beltartalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Gyönyörű csomagolás nulla beltartalom.

LadyLatte

2015. február 15.

Nagyon ígéretesnek tűnt, gyönyörű csomagolás, fincsi illat... Mikor felkentem, olyan érzésem volt mintha ragadna viszont hamar beszívódik. Utána viszont száraz lesz a kezem, húzódik a bőröm. Nem értem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 15.

candus

2015. február 12.

Borzalom, hamar beszívódik, de semmit sem hidratál. Odaadtam barátnőmnek, hátha neki használ valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

pilluska

2015. január 20.

Ajándékba kaptam, nagyon tetszik a külseje és az illata is. A hatása viszont borzalmasan rossz :\
Csak átmenetileg puhítja a bőrt, kb 10 perccel később meg szárazabb mint a használata előtt..
2 pont az illata és a kinézete miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

2 pont az illata és a kinézete miatt!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Phalaenopsis Amabilis Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.