Bomb Cosmetics

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2016. július 12.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Szappanok

Illat: Csoki

Olaj: ylang ylang

petra915

2015. július 16.

isteni illata van és nem szárít, viszont nagyon hamar szétesnek a rétegei és a vége felé darabkákban mállik szét,emiatt elég sokat veszít az élvezeti értékéből..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 16.

Vajdus23

2015. május 8.

Az első pár napban imádtam, ahogy a csokiillat belengte az egész fürdőszobát, pedig csak egy szappanról beszélünk. Aztán utána már egyre kevésbé szerettem, a végén már büdösnek éreztem. Jól tisztított, és nem szárította a kezeimet, de az utolsó hetekben már a kukába kívántuk az egészet. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 8.

Csirip74

2014. augusztus 5.

Pixiben kaptam, nagyon jó illatú, a fürdő is illatozott az elején, ahogy fogy már nem olyan intenzív az illata. Nagyon gyorsan kb. két hét alatt teljesen kicsire elhasználtam, már alig van belőle. Egyik szappanom sem fogyott el ilyen gyorsan. Ezért mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Pávácska

2014. július 14.

Szeretem!!!! Élmény vele a fürdés. Hidratál, nem szárít, fincsi csoki illatú... mi kell még???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

szabo.szandra1993

2013. október 29.

Anyukámnak vettem szülinapjára fél éve és egyszerűen isteni illata van. Sajnos még a hatásáról nem tudok beszélni, mert azóta is a fürdőszoba szekrényben lévő törülközőket illatosítja (nagyon erős, isteni illata van). Majd ha kipróbáltuk írok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

gerbaud

2013. január 14.

Ez a szappan egyszerűen brutál jól néz ki, most mit szépítsek :D. Tényleg vigyázni kell, hogy senki ne akarja felfalni félkómásan. Az illatában én nagyon kiérzem az ylang-ylangot, szerintem egy kicsit elnyomja a csokit, de ettől csak érdekesebb lesz, úgyhogy ez nem ront rajta, az édességéhséget szerintem így is lehet csillapítani vele, bár lehet, hogy valakinek csak vörös posztó az ilyesmi:D.
Az én bőrömnek sincs vele problémája, nem szárít jobban, mint egy natúr szappan, ráadásul elég jó áron elég szép mennyiséget kapunk, úgyhogy részemről maximális csillagszámot érdemel a tökéletlen összetevők ellenére is, legfőképp, hogy azokat a honlapjukra is kiírják, amit én nagyon dicséretesnek tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

Yndre

2012. október 19.

Nagyon, nagyon szuper szappan. Igazi csokis illata van, nagyon krémes és egyáltalán nem szárítja a bőröm. Ráadásul iszonyúan jól mutat a fürdőszobámban, vendégeim szóvá is ették, hogy mit keres egy tortaszelet a fürdőkád mellett :) Külön tetszik, hogy a tetején lévő habos rész sem olvad le az első használat után. Nagyon guszta, illatos és kiadós. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Lauric Acid ti I eu 4 1

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.