Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Levendulás fürdőbrulee hidratáló kakaóvajjal, levendula és ylang-ylang illóolajjal.

csemezb

2018. február 19.

A többi fürdőbombához képest ez valamennyivel másabb, a termékre rá van írva, hogy tegyük be a vízbe majd vegyük ki és így 6 alkalomra elég, vagyis mi van?! Ennél más kicsit ésszerűbb lett volna, ha ráírják, hogy vágjam 6 felé. Ezek az úszó kis valamik a tetején nekem kicsit zavaróak voltak, a vízben gyorsan szét ment, én fél áron vettem utolsó darabként dm üzletben, teljes áron szerintem egyáltalán nem éri meg. Összességében adok egy 3 csillagot, újra venni nem hiszem, hogy fogom, de egyszer jó volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

mujerconfused

2016. október 23.

Az illata nagyon gyenge, habja abszolút nincs és hagyott egy elég kellemetlen, olajos réteget rajtam és a kádon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színező anyag. (Piros)