Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Hajfestékek

Fairydust

2016. június 5.

Isteni illat! Engem kicsit zavar a mindenre tapadó csillám benne, főleg mikor a kisfiamon fedez fel belőle a nagymamája, de amúgy tökéletes. Emiatt viszont lassabban fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Szaszmancs

2014. december 6.

Sehol senki? Pedig ez egy nagyon tuti kis testvaj, most fogyasztom belőle az utolsó adagokat, holott tavaly karácsonyra kaptam a páromtól, de olyan féltve őriztem, hogy csak különleges alkalmakkor vettem elő. Ez az igazi vaj állag, nem a TBS féle és szerintem fele annyiért tudja ugyanazt nyújtani, mint azok, csak nincsen annyira agyonhájpolva. Nem kell belőle sok egyszerre, tömörsége ellenére viszonylag gyorsa beszívódik és tartósan hidratál. Az illata valami eszméletlen savanykás málna, ami elég erőteljes ahhoz, hogy mindenki kíváncsian szimatoljon a lakásban, ha ezzel vagyok bekenve és ez az illat tartósnak is mondható. Ez a fajta egyébként csillámos is, ami jópofa, mert olyan, mintha kis málnadarabok lennének benne, de azért én tudtam volna nélkülözni. Szerencsére viszont az aljába már nem nagyon jutott.Tervezem majd egy másik illat beszerzését, úgyhogy ajánlom nektek is, hogy kísérletezzetek a márka testvajaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.