Bottega Veneta

Ár:   12 690-22 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Panarea, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   12 690-22 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Bőrtípus:   Száraz

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamot, brazil rózsaszín bors, indiai Sambac jázmin, tölgymoha, pacsuli, indiai pacsuli

Bottega Veneta EDP 50 ml kiadó/eladó
Ár: 2400.-/4400.- , Eladó: OlaszAdry
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen
Ár: 2900ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás , postán maradó

nyarigabi

2020. augusztus 11.

Soha nem szagoltam még ilyen isteni bőrös, fás illatot. Őszi kívánságlistám legelejére ugrott! Nőies, kifinomult illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Tiziana

2020. július 24.

Hol a bánatban voltam idáig hogy nem vettem észre??!
Azt hittem nekem már nem nagyon lehet,- nem újat- de valami MÁST mondani.
Hát lehet.Azt hiszem az volt a baj,hogy mikor pár éve teszteltem ezt a vonalat,
már túl sok volt belőle a reptéri duty free-ben.
Egyszerűen elsikkadt.Ma,első fújásra be sem tudtam tájolni pontosan.
Mintha egy olyan cipő, vagy ruha került volna rám aminek az anyagát még sohasem
éreztem magamon.Látom én hogy mi az, mégsem tudom hova tenni...
Meg kell ismerkednem vele az biztos, mert még 5-6 óra elteltével is körül leng,
kezdem megszokni,és azt hiszem erősen kedvelni fogom.
Nem érzem régiesnek mint sokan,nem úgy klasszikus inkább:First Class.
Finom,édes bőr illat marad órák múlva is.A gyümölcsösséget nem tudom honnan veszem,
mintha egy csonthéjas gyümölcs magjának olaja volna (szilva?) erre azért tippelek mert R. Piguet
V. Intense-ben éreztem ezt utoljára, és abban szilva van.Könnyű áttetsző illat,friss indítással,
nappalra gondolom inkább.Bőrközeli, nem nyomul, de rajtam nagyon sokáig megmaradt,és úgy,
hogy az illat még mindig "él", és egyénisége van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

Hol a bánatban voltam idáig hogy nem vettem észre??!
Azt hittem nekem már nem nagyon lehet,- nem újat- de valami MÁST mondani.
Hát lehet.Azt hiszem az volt a baj,hogy mikor pár éve teszteltem ezt a vonalat,
már túl sok volt belőle a reptéri duty free-ben.
Egyszerűen elsikkadt.Ma,első fújásra be sem tudtam tájolni pontosan.
Mintha egy olyan cipő, vagy ruha került volna rám aminek az anyagát még sohasem
éreztem magamon.Látom én hogy mi az, mégsem tudom hova tenni...
Meg kell ismerkednem vele az biztos, mert még 5-6 óra elteltével is körül leng,
kezdem megszokni,és azt hiszem erősen kedvelni fogom.
Nem érzem régiesnek mint sokan,nem úgy klasszikus inkább:First Class.
hogy az illat még mindig "él", és egyénisége van.

Phoenix19

2020. február 18.

30 éve kezdődött parfümösködésem óta megszámlálhatatlan illatot megismertem. Azt kell mondanom, hogy ez az illat maga a folyékony, nagybetűs elegancia. Masculin. Nagyon-nagyon masculin. Fás, fanyar bőrillat, pacsulival, bergamottal. Nagyviláginak érzem, ha férfin képzelném el, akkor csakis Jay Gatsby lenne rá érdemes. Fantasztikus illat, luxus kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.

Agnesanna

2020. február 8.

Nagyon kíváncsi voltam erre szép bőrös illatra, de sajnos nem lettünk barátok.
Lepontozni nem fogom, hiszen egy nagyon minőségi, szép és rendkívül tartós darabról van szó.
Épp ezért is sajnálom, hogy rajtam nem működött úgy ahogy szerettem volna.
Egy nagyon kellemes fás-bőrös vonalat hozott végig, semmi virág, semmi édesség, amire azért fel voltam készülve.
De egy idő után annyira férfiassá vált rajtam, hogy első osztályú gentleman feelingem volt.
Egy abszolút niche minőségű férfias bőrré alakult.
Ha ebben az illatban jelennék meg valahol a barátnőim azt gondolnák, hogy idejött fotózásra Greg Berzinsky.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 8.

Nagyon kíváncsi voltam erre szép bőrös illatra, de sajnos nem lettünk barátok.
Épp ezért is sajnálom, hogy rajtam nem működött úgy ahogy szerettem volna.
Egy abszolút niche minőségű férfias bőrré alakult.

Kusika

2019. szeptember 19.

Nagyon mély benyomást tett rám nem tudom leírni sem hasonlítani amit érzek illetve az érzés amit nyújt.
Magabiztosság ,elegancia ,finomság és a végtelen szabadság.
Jó pár éve,USA Nyugati-parti barangolásom során találkoztam egy a 60.körüli párral akik motorral
járták be a vidéket,elragadóak voltak a hatalmas choppereken ,talpig bőrben magabiztosan hasítottak
a végcél felé.Ez jutott eszembe róla.
Megvan az új nagyon nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Magabiztosság ,elegancia ,finomság és a végtelen szabadság.
a végcél felé.Ez jutott eszembe róla.
Megvan az új nagyon nagy kedvencem.

emb1p3

2019. július 13.

Ó, jaj. Kezdjük ott, hogy abszolút szignatúra-kategória (és mivel az anyukámé, így csak akkor lopkodok belőle, ha nála vagyok épp, de egyszer lesz sajátom is), a lepárolt és üvegbe rejtett elegancia, intelligencia és egy autonóm, karakán személyiség komoly, sosem gügyögő vagy taktikázó gyengédsége. Borsos, pikáns kezdés, de nem olyan kamaszos hetykeséggel, mint a Sí Lolitânál például, ami ugyanerre a poénra épít, hanem valahogy súlyosabban. Nem úgy tölgymohás, mint a régi chypre-ek, mondjuk a Mistouko, abszolút modern, semmi torokkaparás, csak egy kis karcosságot, egy kis extra spirituszt ad a mély, bőrös-vetiveres alapillatnak. Semmi cukor vagy gyümölcs nincs itt, de hogy ez bőrkabát lenne vagy férfias, az nem fér a fejembe, nekem ez a természetes, öntudatos, érett nőiesség kvintesszenciája. Meglepő módon nem száraz illat szerintem (pláne az új flankerrel összevetve), a friss bőr zamatosságából érzek benne valamit, nagyon élettel teli, nem teátrális a jázmin se. Ez a parfüm belefér a hétköznapokba is, csak nem hagy felőle kétséget, hogy vele nem lehet szórakozni, nem lehet csak úgy félretenni. Nem drámázós, de végtelenül gazdag, mesélős remekmű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Lupiluuu

2019. június 20.

Hogy lehet egy illat ennyire különleges? Ez az illat annyira kifinomult ,modern ès nőies. Szinte semmihez sem fogható ,mert ilyen nincs még 1. Nekem nem öreg nénis, inkább ápolt ,luxus elegancia jut róla az eszembe . Én szeretem .....és ha szeretem ,akkor jól is áll ,mert tudok azonosulni az adott illattal,ha nem akkor már 5 perc múlva tudom,hogy ez nem én vagyok.Ettől függetlenül sokan megjegyezték,hogy hát ez milyen finom illat ! Szeretem ,mert nem egy tipikus parfüm illat,semmi gyümölcs ,semmi virág ,csak maga az a megmagyarázhatatlan illat 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

pomme

2018. október 18.

Nem rossz, de nekem túl egysíkú, valami hiányzik belőle, pedig közel állna ahhoz, hogy szeressem. Nem csitriknek való, inkább olyan 40-45+osokon tudom elképzelni. Sajnálom, hogy egyik Bottega sem jött be, amit próbáltam, mert az üvegeik nagyon tetszenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

kkinga07

2018. szeptember 30.

Igazán tökös, magabiztos szexualitás. De cseppet sem érzéki. Ó, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

kvin

2018. június 24.

Annyira sajnálom! Imádom a bőrt, a vetiver is barátom és megfelelő közegben a pacsulival sincs bajom, sőt.
Valahol mind benne van, de ebben a parfümben rajtam mégsem működik. Leginkább a bőr dominál, régi akciófilmes (Tango és Cash, utóbbi bőrdzsekiben) érzet, semmi elegáns nőiesség, nagyon naturális, szinte érzem a fegyveres, feszült helyzetek szülte verejtéket. Nincsenek benne nőies, finomító jegyek. Csak nyersesség, nincs fűszer, nincs puhaság. Igazából nem mondanám meg, hogy ez egy drága, minőségi parfüm, rajtam nem egy nagyágyú, biztos a kémia, nem tud kiteljesedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.