Bottega Veneta

Ár:   12 690-22 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Panarea, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   12 690-22 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Bőrtípus:   Száraz

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamot, brazil rózsaszín bors, indiai Sambac jázmin, tölgymoha, pacsuli, indiai pacsuli

KERESEM Bottega Veneta EDP
Ár: Csere , Eladó: Phoenix19
Állapot: üvegében, Helyszín: --, fizetés: Postán maradóként utalást követően
Ár: 19000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált 50 ml edp, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy foxpost
Kusika

2019. szeptember 19.

Nagyon mély benyomást tett rám nem tudom leírni sem hasonlítani amit érzek illetve az érzés amit nyújt.
Magabiztosság ,elegancia ,finomság és a végtelen szabadság.
Jó pár éve,USA Nyugati-parti barangolásom során találkoztam egy a 60.körüli párral akik motorral
járták be a vidéket,elragadóak voltak a hatalmas choppereken ,talpig bőrben magabiztosan hasítottak
a végcél felé.Ez jutott eszembe róla.
Megvan az új nagyon nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Magabiztosság ,elegancia ,finomság és a végtelen szabadság.
a végcél felé.Ez jutott eszembe róla.
Megvan az új nagyon nagy kedvencem.

emb1p3

2019. július 13.

Ó, jaj. Kezdjük ott, hogy abszolút szignatúra-kategória (és mivel az anyukámé, így csak akkor lopkodok belőle, ha nála vagyok épp, de egyszer lesz sajátom is), a lepárolt és üvegbe rejtett elegancia, intelligencia és egy autonóm, karakán személyiség komoly, sosem gügyögő vagy taktikázó gyengédsége. Borsos, pikáns kezdés, de nem olyan kamaszos hetykeséggel, mint a Sí Lolitânál például, ami ugyanerre a poénra épít, hanem valahogy súlyosabban. Nem úgy tölgymohás, mint a régi chypre-ek, mondjuk a Mistouko, abszolút modern, semmi torokkaparás, csak egy kis karcosságot, egy kis extra spirituszt ad a mély, bőrös-vetiveres alapillatnak. Semmi cukor vagy gyümölcs nincs itt, de hogy ez bőrkabát lenne vagy férfias, az nem fér a fejembe, nekem ez a természetes, öntudatos, érett nőiesség kvintesszenciája. Meglepő módon nem száraz illat szerintem (pláne az új flankerrel összevetve), a friss bőr zamatosságából érzek benne valamit, nagyon élettel teli, nem teátrális a jázmin se. Ez a parfüm belefér a hétköznapokba is, csak nem hagy felőle kétséget, hogy vele nem lehet szórakozni, nem lehet csak úgy félretenni. Nem drámázós, de végtelenül gazdag, mesélős remekmű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Lupiluuu

2019. június 20.

Hogy lehet egy illat ennyire különleges? Ez az illat annyira kifinomult ,modern ès nőies. Szinte semmihez sem fogható ,mert ilyen nincs még 1. Nekem nem öreg nénis, inkább ápolt ,luxus elegancia jut róla az eszembe . Én szeretem .....és ha szeretem ,akkor jól is áll ,mert tudok azonosulni az adott illattal,ha nem akkor már 5 perc múlva tudom,hogy ez nem én vagyok.Ettől függetlenül sokan megjegyezték,hogy hát ez milyen finom illat ! Szeretem ,mert nem egy tipikus parfüm illat,semmi gyümölcs ,semmi virág ,csak maga az a megmagyarázhatatlan illat 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

pomme

2018. október 18.

Nem rossz, de nekem túl egysíkú, valami hiányzik belőle, pedig közel állna ahhoz, hogy szeressem. Nem csitriknek való, inkább olyan 40-45+osokon tudom elképzelni. Sajnálom, hogy egyik Bottega sem jött be, amit próbáltam, mert az üvegeik nagyon tetszenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

kkinga07

2018. szeptember 30.

Igazán tökös, magabiztos szexualitás. De cseppet sem érzéki. Ó, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

kvin

2018. június 24.

Annyira sajnálom! Imádom a bőrt, a vetiver is barátom és megfelelő közegben a pacsulival sincs bajom, sőt.
Valahol mind benne van, de ebben a parfümben rajtam mégsem működik. Leginkább a bőr dominál, régi akciófilmes (Tango és Cash, utóbbi bőrdzsekiben) érzet, semmi elegáns nőiesség, nagyon naturális, szinte érzem a fegyveres, feszült helyzetek szülte verejtéket. Nincsenek benne nőies, finomító jegyek. Csak nyersesség, nincs fűszer, nincs puhaság. Igazából nem mondanám meg, hogy ez egy drága, minőségi parfüm, rajtam nem egy nagyágyú, biztos a kémia, nem tud kiteljesedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Krisztocska

2018. június 14.

Az Eau Légér-t ismertem először, ami valami hihetetlen érzéseket kavar bennem. Ezen felbuzdulva ebből is rendeltem egy üveggel és milyen jól tettem! Ez rajtam édeskés, kellemes, cseppet sem átlagos illat, nem túl nagy szillázzsal. Külön semmit nem érzek ki belőle, viszont a kerek egész....mmmm... nagyon finom. Meglepő módon az eau Légére kicsit szúrósabb, vagyis fásabb rajtam (jobban is szeretem egy kicsivel), azt gondoltam, ez lesz az erőteljesebb. Imádom mindenestől, ezt biztosan használni fogom, amíg létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

Yeticica

2018. május 25.

Megerett a velemenyem a nagyerdemu elotti felvallalasra is : ez.rajtam.temperafestek.szagu. Nekifutottam vagy negyszer, hidegben, melegben, reggel, este, mindig ugyanaz. Tempera. Leul! Egyes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Lina6

2018. április 28.

Szeretem. Ez nem volt mindig így. Többször kellett tesztelnem. Jó kis borsos, bőrös illat. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Verona5

2018. március 24.

Kis komolykodós fedőillat, icipici drogériás beütéssel, de tényleg csak nagyon kicsivel. Erős nő érzet - tárgyalásra, nadrágkosztümhöz. A végére bepuhul és szépen csücsül a bőrömön, teljesen benőcisedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: BHT