Bottega Veneta

Ár:   12 690-22 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Panarea, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   12 690-22 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Bőrtípus:   Száraz

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamot, brazil rózsaszín bors, indiai Sambac jázmin, tölgymoha, pacsuli, indiai pacsuli

Fújós Bottega Veneta edp
Ár: 5ml: 2600.-, 10ml: 5000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml üveg fújósba frissen fújva , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Személyesen
Ár: 2800 + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: kipróbált fújós 5 ml, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Lupiluuu

2021. október 1.

Hogy lehet egy illat ennyire különleges? Ez az illat annyira kifinomult ,modern ès nőies.
Maga a megtestesült luxus és egyben a szabadság illata. A megfoghatatlan palackba zárt természet.
Viselője számomra magabiztosságot és harmóniát sugall.
Ez az illat egy olyan valakié,aki elégedett önmagával, de két lábon jár a földön. Akire felfigyelnek úgy,hogy nem hívja föl magára a figyelmet, mégis mindenki tudja,hogy ott van.
3 szóval jellemezném...elegancia, luxus, magabiztosság!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Viselője számomra magabiztosságot és harmóniát sugall.
3 szóval jellemezném...elegancia, luxus, magabiztosság!

Lenaeri

2021. augusztus 12.

Olyan parfümöm még sosem volt, ami ezer féle arcát mutatta volna. Mindig mást fedezek fel benne, nagy meglepetéseket okoz.
Kifújásnál mentás illatot érzek, majd átmegy édesbe, de a háttérben meghúzódik a menta.
Időnként orrbavág a moha, majd valami szegfűszeges karácsony illat.
Az egészen biztos, hogy soha nem éreztem még senki máson. Nem hétköznapi, eszméletlenül különleges, és szerintem nagyon megosztó is. Azt is el tudom képzelni, hogy van olyan, aki irtózik tőle...
Nekem bejött.
( Ja és a tartóssága fenomenális)

Később: még mindig elismerem, hogy gyönyörű és egyedi illat, de én émelyegtem tőle, így továbbadtam. Kár...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Időnként orrbavág a moha, majd valami szegfűszeges karácsony illat.
Nekem bejött.
( Ja és a tartóssága fenomenális)

riatai

2021. május 11.

Hamar véget ért a kapcsolatunk. Háromszor futottam neki, de mégsem ment. Hiába. Ha nem szeretem a bőrös illatokat, nekem nem szabad erőltetni. Nagyon különleges a maga nemében, de nem rajtam. Rögtön nem mertem őt visszautasítani, nem adtam, próbálkoztam, de most végleg elengedtem. Krémes, finom, enyhén bőrös, édeskés. Azt hiszem a tölgymoha miatt gondolom, hogy bőrös. És itt eldőlt a kapcsolatunk kimenetele. Csak néhány ml-t töltöttünk együtt.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Linett21

2021. május 4.

Elvesztem! Imádom! Mennyei!
Régebben ugyan próbálgattam, majd vettem helyette egy olcsóbb klónt (Rihanna: Rouge... de kár volt), de újra kétvállra fektetett ez a parfüm. Egy 5 ml fufusat sikerült végre szereznem az Eau de velours verziójával együtt és mindkettő letaglózott! Ilyen isteni, virágos-fűszeres-bőrös illat nincs más.
Mintha a második bőröm lenne, vele hazaértem! :-)
Fűszeresen indít, majd jön a finom jázmin, végül a bőr. Sőt, a bőr az elejétől kezdve ott van, gyakorlatilag végig érezni. Nem animális, nem büdös bőr; hanem a hasított puha bőrtopánka típusú, kicsit púderes, szofisztikált. Mintha egy luxus bőráru boltba lépnék be. Bergamottot, pacsulit én nem érzek benne; a végén a tölgymoha is kicsit halovány. Egyáltalán nem bánom, itt a bőr a főszereplő, az összes többi összetevő csak untermann.
Elképesztően minőségi illat. Uniszex, de picit inkább nőies irányba hajlik el szerintem.
Tartósságát a Chanel-, vagy Mugler-parfümökhöz tudom csak mérni; egész nap megmaradt rajtam; ruhán a következő mosásig. Egyszerre 3-4 fújás bőven elég.
Akármikor, akármilyen időben, akárkinek.
Ára kicsit borsos, a szívem vérzik, mert EZ KELL és a kis fufum bizony máris a végét járja.
Szegény-szegény pénztárcám... :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Elvesztem! Imádom! Mennyei!
Mintha a második bőröm lenne, vele hazaértem! :-)
Akármikor, akármilyen időben, akárkinek.
Szegény-szegény pénztárcám... :-(

nyarigabi

2020. augusztus 11.

Soha nem szagoltam még ilyen isteni bőrös, fás illatot. Őszi kívánságlistám legelejére ugrott! Nőies, kifinomult illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Tiziana

2020. július 24.

Hol a bánatban voltam idáig hogy nem vettem észre??!
Azt hittem nekem már nem nagyon lehet,- nem újat- de valami MÁST mondani.
Hát lehet.Azt hiszem az volt a baj,hogy mikor pár éve teszteltem ezt a vonalat,
már túl sok volt belőle a reptéri duty free-ben.
Egyszerűen elsikkadt.Ma,első fújásra be sem tudtam tájolni pontosan.
Mintha egy olyan cipő, vagy ruha került volna rám aminek az anyagát még sohasem
éreztem magamon.Látom én hogy mi az, mégsem tudom hova tenni...
Meg kell ismerkednem vele az biztos, mert még 5-6 óra elteltével is körül leng,
kezdem megszokni,és azt hiszem erősen kedvelni fogom.
Nem érzem régiesnek mint sokan,nem úgy klasszikus inkább:First Class.
Finom,édes bőr illat marad órák múlva is.A gyümölcsösséget nem tudom honnan veszem,
mintha egy csonthéjas gyümölcs magjának olaja volna (szilva?) erre azért tippelek mert R. Piguet
V. Intense-ben éreztem ezt utoljára, és abban szilva van.Könnyű áttetsző illat,friss indítással,
nappalra gondolom inkább.Bőrközeli, nem nyomul, de rajtam nagyon sokáig megmaradt,és úgy,
hogy az illat még mindig "él", és egyénisége van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

Hol a bánatban voltam idáig hogy nem vettem észre??!
Azt hittem nekem már nem nagyon lehet,- nem újat- de valami MÁST mondani.
Hát lehet.Azt hiszem az volt a baj,hogy mikor pár éve teszteltem ezt a vonalat,
már túl sok volt belőle a reptéri duty free-ben.
Egyszerűen elsikkadt.Ma,első fújásra be sem tudtam tájolni pontosan.
Mintha egy olyan cipő, vagy ruha került volna rám aminek az anyagát még sohasem
éreztem magamon.Látom én hogy mi az, mégsem tudom hova tenni...
Meg kell ismerkednem vele az biztos, mert még 5-6 óra elteltével is körül leng,
kezdem megszokni,és azt hiszem erősen kedvelni fogom.
Nem érzem régiesnek mint sokan,nem úgy klasszikus inkább:First Class.
hogy az illat még mindig "él", és egyénisége van.

Agnesanna

2020. február 8.

Nagyon kíváncsi voltam erre szép bőrös illatra, de sajnos nem lettünk barátok.
Lepontozni nem fogom, hiszen egy nagyon minőségi, szép és rendkívül tartós darabról van szó.
Épp ezért is sajnálom, hogy rajtam nem működött úgy ahogy szerettem volna.
Egy nagyon kellemes fás-bőrös vonalat hozott végig, semmi virág, semmi édesség, amire azért fel voltam készülve.
De egy idő után annyira férfiassá vált rajtam, hogy első osztályú gentleman feelingem volt.
Egy abszolút niche minőségű férfias bőrré alakult.
Ha ebben az illatban jelennék meg valahol a barátnőim azt gondolnák, hogy idejött fotózásra Greg Berzinsky.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 8.

Nagyon kíváncsi voltam erre szép bőrös illatra, de sajnos nem lettünk barátok.
Épp ezért is sajnálom, hogy rajtam nem működött úgy ahogy szerettem volna.
Egy abszolút niche minőségű férfias bőrré alakult.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 19.

Nagyon mély benyomást tett rám nem tudom leírni sem hasonlítani amit érzek illetve az érzés amit nyújt.
Magabiztosság ,elegancia ,finomság és a végtelen szabadság.
Jó pár éve,USA Nyugati-parti barangolásom során találkoztam egy a 60.körüli párral akik motorral
járták be a vidéket,elragadóak voltak a hatalmas choppereken ,talpig bőrben magabiztosan hasítottak
a végcél felé.Ez jutott eszembe róla.
Megvan az új nagyon nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Magabiztosság ,elegancia ,finomság és a végtelen szabadság.
a végcél felé.Ez jutott eszembe róla.
Megvan az új nagyon nagy kedvencem.

emb1p3

2019. július 13.

Ó, jaj. Kezdjük ott, hogy abszolút szignatúra-kategória (és mivel az anyukámé, így csak akkor lopkodok belőle, ha nála vagyok épp, de egyszer lesz sajátom is), a lepárolt és üvegbe rejtett elegancia, intelligencia és egy autonóm, karakán személyiség komoly, sosem gügyögő vagy taktikázó gyengédsége. Borsos, pikáns kezdés, de nem olyan kamaszos hetykeséggel, mint a Sí Lolitânál például, ami ugyanerre a poénra épít, hanem valahogy súlyosabban. Nem úgy tölgymohás, mint a régi chypre-ek, mondjuk a Mistouko, abszolút modern, semmi torokkaparás, csak egy kis karcosságot, egy kis extra spirituszt ad a mély, bőrös-vetiveres alapillatnak. Semmi cukor vagy gyümölcs nincs itt, de hogy ez bőrkabát lenne vagy férfias, az nem fér a fejembe, nekem ez a természetes, öntudatos, érett nőiesség kvintesszenciája. Meglepő módon nem száraz illat szerintem (pláne az új flankerrel összevetve), a friss bőr zamatosságából érzek benne valamit, nagyon élettel teli, nem teátrális a jázmin se. Ez a parfüm belefér a hétköznapokba is, csak nem hagy felőle kétséget, hogy vele nem lehet szórakozni, nem lehet csak úgy félretenni. Nem drámázós, de végtelenül gazdag, mesélős remekmű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

pomme

2018. október 18.

Nem rossz, de nekem túl egysíkú, valami hiányzik belőle, pedig közel állna ahhoz, hogy szeressem. Nem csitriknek való, inkább olyan 40-45+osokon tudom elképzelni. Sajnálom, hogy egyik Bottega sem jött be, amit próbáltam, mert az üvegeik nagyon tetszenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.