Bottega Veneta

Ár:   22 100 Ft, 30 800 Ft és 37 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xandra932, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. július 1.

Ár:   22 100 Ft, 30 800 Ft és 37 700 Ft

Ár: 4200+foxpost , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: --, fizetés: utalás
Bottega Veneta Illusione EDP 1ml
Ár: 600 , Eladó: peppi
Állapot: Új, 2 alkalommal próbált, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

thymus

2021. október 12.

Nekem ez a világ legjobb parfümje. Szerencsére nincs benne semmi általam zavarónak tartott összetevö, mint pl pézsma, vanília, jázmin. Reggel 7-kor magamra fújom, akkor még egy könnyed, narancsvirágos, bergamottos illat. A legjobb része nagyjából du. 2-3 óra körül jön elö, a tonkabab. Na olyankor bele tudnék magamba harapni. Számomra abszolút négy évszakos illat, bár a tonkás rész télen egy kicsit intenzívebb, ezért akkor jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Era080

2021. augusztus 17.

Nekem egy álom ez a parfüm és szerencsére rajtam tartós imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Nekem egy álom ez a parfüm és szerencsére rajtam tartós imádom

vadbarack

2021. április 24.

Szerintem szuper, rajtam a gyumolcs erzodik jobban,most igy telviz idejen is mukodik, a fuge es a narancs finoman korulolel, orulok hogy nincs benne pezsma. (nekem sajnos a pezsmas cuccok nagymama illatot eredmenyeznek vagy izzadt tini szagot erzek benne leszaradaskor tesiora utan, valakinek meg a pezsma mukodik es maga az alom.)Szoval szep illat, friss es narancsviragos, pont eleg,megsem egy edes kis semmiseg, hanem azert van tartasa is, szamomra beleszeretos .

Updatete> Shellynek igaza van, tenyleg a teasabb GIVENCHY le secret vonal van benne kicsit!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 24.

Nutsy

2021. március 30.

Nagyon régóta szemezek vele, időnként teszek egy próbát vele a csuklómra, ha D. közelben járok, és mindig megállapítom hogy IMÁDOM, nagyon különleges, édeskés, de nem émelyítő módon, egyedi, különleges illat, és konkrétan mindennap tudnám használni, évszaktól függetlenül, DE mégsem fogom megvenni, mert iszonyat gyorsan elillan, a leszáradás után átváltozik, szinte semmi nem marad meg az eredetileg kifújt kompozícióból. Ha olcsóbb lenne, talán vennék egy nagy kiszerelést, és könnyebb szívvel fújnék magamra 6-8 fújást is, de ezen az áron pazarlásnak érezném. Nagyon sajnálom, mert egyébként számomra ez lenne AZ ILLAT.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Shelly

2021. február 11.

Nagyon finom, hajaz Givenchy Le Secret-jére. Kellemes, luxi, enyhén fás, fűszeres, de sokkal tartósabbnak kéne lennie ennyi pénzért. Ettől függetlenül megvettem. :)) Tartóssága miatt vontam le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

Pumi

2020. december 10.

Hat nem nagyon tartos, konkretan 5-6 fujast tettem magamra reggel 8-kor, es 14:00-kor semmi. En nyarra, izzadékony, zsirosabb borre nem ajanlom, ha telen igy viselkedik. Jo illat, de azert ennyi penzert van tartosabb is. Egyebkent az illat finom, de semmi kulonos amire felkapod a fejed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

cycocica

2020. november 15.

AZ egyik legeredetibb illat ami valaha éreztem. Fás bőrös mandarinos,imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

AZ egyik legeredetibb illat ami valaha éreztem. Fás bőrös mandarinos,imádom.

nyarigabi

2020. augusztus 11.

Inkább virágos, mint fás, erőteljes illat, inkább 45 felett tudom elképzelni, jól öltözött, komoly nőkön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

zsebibaba

2020. május 20.

Csodaszép különleges illat:) Szerencsére az én bőrömön tartós is, este fújtam egy nagyon picit a csuklómra, és még reggel is éreztem. Tökéletes kreáció, annyira szeretem:) Az illatjegyek finoman simulnak egymásba, és így alkotnak egy egészet. Egy kis luxus a szürke hétköznapokra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 20.

Verona5

2020. április 5.

Fufuból szaglászva igazi csodának érzed. Virágok, fák, jön a tavasz illat!!
Viszont Pirivel kell egyetértenem: felfújom, ej-hajj, de fincsi, de jó, majd marad kb. egy órán át ez az érzés, aztán átváltozik szintetikussá és meg szeretnék szabadulni tőle. A kabát ujját is ki kell mosnom, jajj! ;)
Biztos emiatt hívják illúziónak.
Meg az ára....!!!
Drága Timitől kaptam a mintácskát, ezúton is hálás köszönöm a próba lehetőségéért, de ennyi elég is lesz belőle a tavasz illúziójaként számomra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 5.

Fufuból szaglászva igazi csodának érzed. Virágok, fák, jön a tavasz illat!!
Biztos emiatt hívják illúziónak.
Meg az ára....!!!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)