Bottega Veneta

Ár:   22 100 Ft, 30 800 Ft és 37 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xandra932, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. július 1.

Ár:   22 100 Ft, 30 800 Ft és 37 700 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bridzsitta

2022. november 24.

Up.: Lassan egy éve használom őt, szélben, esőben, kánikulában...na jó, havat nem sokat látott 🙂. Arra kellett rájönnöm, hogy különböző hőmérsékleten, más-más páratartalom mellett rajtam mindig iszonyat tartós. Annyira, hogy még fürdés, alvás után is bezavar a másnapi parfümbe.
Az meg minden időjárástól független, hogyan dolgozik aznap rajtam, viszont soha nem dobja ki nekem a jellegzetes citrus-ribizli vonalat.
Ami viszont mindig jelen van, az egy fűszeres, davanás (??), olasz bőrös (??) illat. A változó része pedig az, hogy aznap áradóan nőies, vagy izgalmasan uniszex illatot kapok.
Különleges, nagyon szeretem, és borsosabb ára ellenére is mindig kell, hogy legyen itthon.
ACHTUNG: csuklón nagyon más az illata és illanékonyabb, egyszerűen kell neki az igazi testmeleg. Nyakon, dekoltázson varázslatos.

Ez az illat egészen elbűvölő. Illik a nevéhez. Különc. Kicsit féltem a narancs-virágtól, mert rajtam nagyon be tud édesedni, de az olíva gyönyörűen kordában tartja. Ez a kettő ad is neki egy kis finom fűszerességet, de csak olyan aláfestés-szerűen. Közepes a hatósugara, aminek én külön örülök. A csuklómra csak egy kis picit spricceltem, ott 5 órát tartotta az illatát, nekem onnan illan el a leggyorsabban. Nyakon, dekoltázson nagyon sokáig illatozik. Külön öröm a számomra, hogy én viselhetem őt, nem akar túlnőni rajtam.Engem bizony megvett kilóra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 24.

Qwerty

2022. április 15.

Papírforma szerint a BV Illusione Tonka Solaire változat lett volna a befutó, nem annyira az alap Illusione, mégis ez tetszik jobban. A tonkátlan Tonka Solaire-nek meg talán adok még esélyt egyszer. Ebben pont a tonka volt kétséges, mert nem szeretem az édes illatokat.
A nyitás zöldes, de nem túl citrusos, a fekete ribizli nem tolakszik annyira előtérbe, kellemes fanyarságot ad csak hozzá, a jellegzetes savanyú szörpösség jelenléte nem erős. Meglepően jó indítás után a fanyarság marad, enyhén édesedik, a kicsit poros, fás középidő után pont megfelelő fűszeres édességgel zár. Bőrön viszonylag gyorsan, kb. három óra alatt végigfut a program, én ruhára fújom, ott kicsit tartósabb, de sajnos a kritikák jogosak, harmatosan gyenge.
Szintetikus dolgot nem érzek benne, az olajfa szokott zavaró lenni, ezt a tompa, idegenszerű érzetet ennek tulajdonítom. Visz egy csavart a leszáradás kellemes édességébe. Leszáradásában hasonlít a Mexx Black-re, ott a körömvirág illatjegy okozza ugyanezt az a furcsa hatást.
Egy jól viselhető, a maga csendes módján különc komfortillat, nem teríti be a környéket, a kollégák sem fogják hörögve feltépni az ablakokat. Úgy tippelem emiatt nyárra is jó lesz. 4,5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 15.

thymus

2021. október 12.

Nekem ez a világ legjobb parfümje. Szerencsére nincs benne semmi általam zavarónak tartott összetevö, mint pl pézsma, vanília, jázmin. Reggel 7-kor magamra fújom, akkor még egy könnyed, narancsvirágos, bergamottos illat. A legjobb része nagyjából du. 2-3 óra körül jön elö, a tonkabab. Na olyankor bele tudnék magamba harapni. Számomra abszolút négy évszakos illat, bár a tonkás rész télen egy kicsit intenzívebb, ezért akkor jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 12.

Era080

2021. augusztus 17.

Nekem egy álom ez a parfüm és szerencsére rajtam tartós imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Nekem egy álom ez a parfüm és szerencsére rajtam tartós imádom

vadbarack

2021. április 24.

Szerintem szuper, rajtam a gyumolcs erzodik jobban,most igy telviz idejen is mukodik, a fuge es a narancs finoman korulolel, orulok hogy nincs benne pezsma. (nekem sajnos a pezsmas cuccok nagymama illatot eredmenyeznek vagy izzadt tini szagot erzek benne leszaradaskor tesiora utan, valakinek meg a pezsma mukodik es maga az alom.)Szoval szep illat, friss es narancsviragos, pont eleg,megsem egy edes kis semmiseg, hanem azert van tartasa is, szamomra beleszeretos .

Updatete> Shellynek igaza van, tenyleg a teasabb GIVENCHY le secret vonal van benne kicsit!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 24.

Nutsy

2021. március 30.

Nagyon régóta szemezek vele, időnként teszek egy próbát vele a csuklómra, ha D. közelben járok, és mindig megállapítom hogy IMÁDOM, nagyon különleges, édeskés, de nem émelyítő módon, egyedi, különleges illat, és konkrétan mindennap tudnám használni, évszaktól függetlenül, DE mégsem fogom megvenni, mert iszonyat gyorsan elillan, a leszáradás után átváltozik, szinte semmi nem marad meg az eredetileg kifújt kompozícióból. Ha olcsóbb lenne, talán vennék egy nagy kiszerelést, és könnyebb szívvel fújnék magamra 6-8 fújást is, de ezen az áron pazarlásnak érezném. Nagyon sajnálom, mert egyébként számomra ez lenne AZ ILLAT.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Shelly

2021. február 11.

Nagyon finom, hajaz Givenchy Le Secret-jére. Kellemes, luxi, enyhén fás, fűszeres, de sokkal tartósabbnak kéne lennie ennyi pénzért. Ettől függetlenül megvettem. :)) Tartóssága miatt vontam le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

Pumi

2020. december 10.

Hat nem nagyon tartos, konkretan 5-6 fujast tettem magamra reggel 8-kor, es 14:00-kor semmi. En nyarra, izzadékony, zsirosabb borre nem ajanlom, ha telen igy viselkedik. Jo illat, de azert ennyi penzert van tartosabb is. Egyebkent az illat finom, de semmi kulonos amire felkapod a fejed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

cycocica

2020. november 15.

AZ egyik legeredetibb illat ami valaha éreztem. Fás bőrös mandarinos,imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

AZ egyik legeredetibb illat ami valaha éreztem. Fás bőrös mandarinos,imádom.

nyarigabi

2020. augusztus 11.

Inkább virágos, mint fás, erőteljes illat, inkább 45 felett tudom elképzelni, jól öltözött, komoly nőkön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)