Bottega Veneta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 24.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: bőr

Fejjegyek: bergamot, boróka, szibériai fenyő

Szívjegyek: sanyol paprika, kanadai fenyő, zsálya

Alapjegyek: labdanum, bőr, pacsuli

CsatlosBence

2019. június 29.

Nagyon vonzódom a fás-bőrös illatokhoz,de sajnos rajtam 1-2 órát bír. Kár,mert a kedvenc parfümöm is lehetne,alacsony ára ellenére szerintem abszolút nincs olcsó hatása. Igazából szerintem minden 30 fölötti férfi nyugodtan viselheti bárhová,nem túl alkalmi mondjuk egy sétához a parkban,de elég elegáns akár egy öltönyös eseményhez,irodába szintén nem fullasztó. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

goracka

2018. november 12.

Illatmintaként kaptam meg, mikor egy uniszex parfümöt vásároltam, de gondoltam, kipróbálom, hiszen nem idegenkedek a férfi illatoktól.
Inkább borsos illatot érzek magamon, sajnos, mintha a parfüm nem lenne elég bátor, épphogy csak feszegeti a határokat, hogy mi az, ami igazán fűszeres lehet. Az intenzitása is ennek megefelően félénk. Inkább egy fiatal férfin tudnám elképzelni, aki most ébredt rá, hogy vonzó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Lapo

2017. július 29.

Nagyon tetszett a letisztult és egyszerű csomagolása, azonban teljesen más illat fogadott mint amit sejtene az ember.. Egy végtelen (bár friss) fenyőrengeteg az üvegcsébe zárva (némi bőrös összetevővel amit talán a leszáradásnál lehet észlelni) ..idősebb férfiakon jól állhat ősszel és télen, de rajtam várakozáson aluli.. rétegillat szerintem, ami tud nagyon jó is lenni, de ez esetben szerintem nem feltétlenül sikerült... mindenképp próbálni kell vásárlás előtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Aquariusgirl

2016. január 17.

Ez nekem "A" férfiillat. Ahogy a párja meg "A" női. És egyből tudtam, hogy jól passzolni fog Hozzá. És úgy is lett. Az elején kicsit keleties, édes nyitány, de ez hamar lenyugszik olyan bőrös, bújós harmóniává, hogy nem akartam őt kiengedni az aurámból. De sajnos őt menni akart :-( De az illat azért 5 csillag.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.