Bottega Veneta

Ár:   17 830-25 240 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 11.

Ár:   17 830-25 240 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

Illatösszetevők: neroli, narancsvirág, pézsma, levendula, clementine, lime, babarózsa, mandarin, tonkabab, fehér rózsa

Ár: 8000Ft postával , Eladó: Elena7
Állapot: 30/15ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Banki utalás után postázom
Ár: 15.000 Ft plusz Foxpost , Eladó: Evu227
Állapot: 30ml (-1 fújás) , Helyszín: Miskolc , fizetés: Előre utalás után Foxpost vagy postán maradó csomag

Qwerty

2020. október 3.

Két eset lehetséges. Az egyik, hogy drága pénzért vagyunk átverve. Vesznek egy vödör szintetikus pézsmát, rádobnak valamit, ami 20-30 perc alatt elillan, átlag júzer úgysem veszi észre, hogy ami kifújás után megtetszett neki egy illatban, az már rég nincs, csak pézsmától bűzlik már egy órája. A másik eset az, hogy ritka szerencsétlen kémiával rendelkezem. Az elmúlt hetekben szinte minden magamra fújt illattal így jártam, egyik drágább, mint a másik. Fél óra csoda után semmi más nem jutott, csak a szúrós undor. Pézsmamentes illatot találni meg szinte képtelenség, a pézsmásból nem is lenne mind rémes, ha ép ésszel adagolnák. De ez a 15-35e ft-os dizájner kategória katasztrófa ilyen szempontból. A másik katasztrófa az összetevőlista...jesszus. Ezen már fenn sem akadunk.
Itt van egy szép, fűszeres komoly illat, rajtam valami nagyon szépen indít, testesen, olaszosan...egészen meghatódtam. 20 perc volt. 20 egész perc. Utána pézsma, még egy kis narancsvirág hozzá, hogy még punnyadtabb legyen, mert még nem elég szörnyű. Másfél csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 3.

nyarigabi

2020. augusztus 11.

Sajnos a narancsvirág számomra itt is ledominál mindent. Szépséges virágos illat lenne pedig, de így csak egy négyes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

mariasoros

2019. szeptember 12.

Nagyon szeretem a nerolis illatokat, ez is egy szép kompozíció. Nem tucat illat, minőségi és különleges. Az üvege is csodaszép. Sajnos hozzám nem illik, nem is igazán tartós, ezért túladtam rajta. De ettől még elismerésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

fenye

2018. augusztus 28.

Én sajnos belenyúltam, mert próba nélkül rendeltem meg, itthon még nem lehetett kapni akkor. Sajnos nagyon nem jött be és mai napig még kb. negyede megvan a 30 ml-s üvegnek. Többen is, főleg pasik, azt mondták, hogy régi, olcsó szappan illata van. Ennél azért jóval rafináltabb illat, citrusos de mintha kesernyés is lenne ugyanakkor. Mindenképpen nyári, legalábbis nekem. Mostanában, ha néha, mikor pl. boltba leszaladok és magamra fújok belőle, kezdem jobban kedvelni, de soha nem lesz az én illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

snoemi

2018. március 29.

Elmentünk a férjemmel parfümöt vásárolni, de most úgy, hogy ő választja ki a számomra legjobban passzoló parfümöt. Tudtam, hogy bízhatok az ízlésében, mert amikor ennek az illatmintáját hozta, máris csillogtak a szemei. És a megillatozás után nekem is. ;)
Nagyon kellemes, vonzó, elegáns illat, imádom!

Update 2018.03.29.:
Még mindig nagyon szeretem, szívesen fújom magamra, azt viszont észrevettem, hogy az én bőrömön sajnos hamar elillan az illata... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Nagyon kellemes, vonzó, elegáns illat, imádom!

Update 2018.03.29.:

Ildiko9

2018. január 30.

Itália..A kedves csókja. Érintése. Az est kezdete. Olaszország. Távoli zeneszó, a poharak koccintása. Hozzád ér. Belecsókol a nyakadba és tudod, hogy elvesztél. Nem számít az idő, nem számít a hely, tulajdonképp semmi csak ő.
Test a testtel eggyé válik, érzed az Ő bőrének illatát, ami a Tiéd lesz. Apró gyöngyöző izzadságcseppek, Itália csókja...
Nem akarod, hogy vége legyen, vagy ha vége, hát legyen a vég kezdete!

Csak őt akarod érezni, minden porcikádon.
Csendesen libben a függöny, hajnalodik. Magadra húzód a takarót,selymesen végigsimít. És érzed, ismét érzed a testeden az Ő illatát. Ez a legtökéletesebb, legszebb, örökké tartó illat.
Gyönyörű...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 30.

Nem akarod, hogy vége legyen, vagy ha vége, hát legyen a vég kezdete!

Csak őt akarod érezni, minden porcikádon.
Gyönyörű...

Vaslady

2017. november 11.

2015.december.05
Kifújáskor elég erős,intenziv illat,ami elég sokáig meg is marad,szoval tartós.
Vasárnap teszteltem,de még mindig jól kivehető a papircsikon.
Egyenlőre csak papiron próbáltam ki,bőrön még nem.
Teljesen virág illat,erős neroli hatással indul.
De szépen harmonizálnak benne a citrus gyümölcsök is,a mandarin,és főleg a lime.
Kell is bele,hiszen akkor túl egyszerű lenne.
Friss,finom,luxus érzést keltő illat.
Szép az üvege is,letisztult,gyönyört igérő(pláne ilyen parfümmániásnak,mint én)
A virág illat kedvelők,bátran próbálkozzanak vele,vagy azok is,akik valami különlegeset keresnek.
Árban magas,de ha tényleg szerelmesek lennénk bele,akkor összespórolható.
Ja,és nem jön szembe,ritkaság,ez még külön tetszik benne.
Kivánság listás,de csak akkor ha a meglévő gyűjteményem erőssen kezd majd fogyatkozni :-D
Ajánlom a tesztelést!
2016.04.24 Update:
Megrendeltem mintában is,hiszen szerettem volna bőrön is kipróbálni.
És,milyen jól tettem,ujabb illat,amibe,szerelmes lettem !
Most csak azért nem vásárolom meg,mert
a. elég drága,kell rá kicsit spórolni(aztán majd annál nagyobb lesz az öröm)
b.telitve vagyok illatokkal,és igazán nem panaszkodhatok mert a nyáritól a téliig minden
van,(pedig,most szuper akció van nálunk a parfümériában,ha vásárolok 1 parfümöt,
a másikra 5o% kedvezmény van,nem baj,ősszel is lesz még ilyen!) :-D
Update:2017.11.11
Milyen jó,hogy van itthon mintám,és próbálhatom.És bizony kell is,mert van,hogy mi változunk,és egy illat,már nem hozza azt az életérzést amire vágyunk.
Viszont itt még részemről nagy a lelkesedés,ez iránt a különleges illat iránt :)
És még egy észre vétel,nincs benne bőrös jegy,de ma mégis a bőrömön a bőrösség bújt elő az illatból,természetesen a neroli és a narancsvirág is jelen van...de mégis változott az illat...vagy lehet én?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

2015.december.05
Kifújáskor elég erős,intenziv illat,ami elég sokáig meg is marad,szoval tartós.
Vasárnap teszteltem,de még mindig jól kivehető a papircsikon.
Egyenlőre csak papiron próbáltam ki,bőrön még nem.
Teljesen virág illat,erős neroli hatással indul.
Kell is bele,hiszen akkor túl egyszerű lenne.
Friss,finom,luxus érzést keltő illat.
Szép az üvege is,letisztult,gyönyört igérő(pláne ilyen parfümmániásnak,mint én)
Árban magas,de ha tényleg szerelmesek lennénk bele,akkor összespórolható.
Ja,és nem jön szembe,ritkaság,ez még külön tetszik benne.
Ajánlom a tesztelést!
2016.04.24 Update:
Megrendeltem mintában is,hiszen szerettem volna bőrön is kipróbálni.
És,milyen jól tettem,ujabb illat,amibe,szerelmes lettem !
Most csak azért nem vásárolom meg,mert
a. elég drága,kell rá kicsit spórolni(aztán majd annál nagyobb lesz az öröm)
a másikra 5o% kedvezmény van,nem baj,ősszel is lesz még ilyen!) :-D
Update:2017.11.11

kék lány

2017. augusztus 12.

Nekem gyári termékmintám van belőle, azon a név csak "Knot", és nem "The Knot", illetve a kupakján a két kiálló résznek hullámos a felülete, szóval nem tudom, ugyanarról a parfümről beszélünk-e, de szerintem igen, csak megváltoztattak rajta egy-két dolgot.
Sok illatszerre mondtam már, hogy "tiszta WU2 sampon" illat, de ennél a parfümnél jobban semmire nem illett! Szóval egy az egyben WU 2 sampon, egyúttal isteni tisztaságillat! Nekem nem virágos, pláne nem elegáns, hanem egyszerűen tisztaságillat. Érdekes, de rajtam egyáltalán nem tartós. Maximum 1 óráig érzem magamon, de annak is a vége felé már alig-alig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Flami

2017. február 9.

Milyen érdekes, hogy teljesen mások a női orrok.
Ez erős lenne, harsány és sok?
Szerintem egyáltalán nem az.
Egy hideg, esős napon teszteltem az anyaillattal együtt, még azt hiszem két Chanel illattal a másik kezemen, őhozzájuk képest egyáltalán nem volt tolakodó.
Én nem tudok jól parfümöt elemezni, erről is csak annyit, hogy nekem általában az édes, sőt, a nagyon édes illatok tetszenek, hát ő teljesen más.
A Legere változattal együtt a megtestesült elegancia, a jólét illata.
Furcsa is volt vele haza autóbuszozni Kőbányán keresztül, a Trónok Harcát idéző Közeleg a tél! feelingű szürke, ködös téli estén.
:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

Milyen érdekes, hogy teljesen mások a női orrok.
Ez erős lenne, harsány és sok?
Szerintem egyáltalán nem az.
A Legere változattal együtt a megtestesült elegancia, a jólét illata.
:-))

Aquariusgirl

2016. április 24.

Na, akkor most már én is leírom a véleményem. Nekem nem jön be, pedig az anyaillat a szerelmem :-) Próbáltam már mindenféle körülmények között, de sajnos nem vagyunk egyek. Tartós, luxusérzés, de rajtam kellemetlen. De nem vagyok képes 3 csillagnál kevesebbet adni elfogultságom miatt :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.