Boucheron

Ár:   9360 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Zsildom, az összetevőket feltöltötte: thymus, Módosítva: 2016. július 5.

Kiadás éve: 2012

Ár: 4900 Ft , Eladó: royne
Állapot: 100 ml / kép, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Boucheron Jaipur Bracelet EDP+AJÁNDÉK
Ár: 3300 Ft , Eladó: BDG33
Állapot: kép szerint/50ml , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (belváros, Allee, Móricz Zs. krt.), postán maradó, FOXPOST (+postaköltség)
angelina69

2019. szeptember 4.

Hát... hát ez biza rajtam nem működik. Az eleje még szépen indít, enyhe citrusossággal, kicsit kesernyés, éppen csak halvány zöld illattal, de aztán... A bőrkémiám azt hiszem megbolondítja. A citrusosság enyhül, majd megpróbálnak előbújni a virágok, enyhén édesen, frissen, de valamiért savanykás, éles és kesernyés lesz az egész. Némi szappanosság is megjelenik. Sem tavasszal, sem a nyári melegben nem tudott rajtam olyat mutatni, ami megragadott volna. Pedig szépen indult... És még az üvege is szép.. Én a belbecs híve vagyok, de az most nem jött át. Szép tavaszi, nyári illat lehetett volna. A szillázsa visszafogott, a tartósság átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Piri11

2019. július 25.

Ehhh, ... ez nagyon büdi.
Mintában vettem meg, mert birizgálta a fantáziámat ez az illat, főleg a különleges üvege miatt.
A nyitása virágos valami, majd jött egy jó kis tisztószeres fíling, amit megspékelt egy tisztószeres ócska pasis szag. Mindenkitől bocsi, de szerintem ez nagyon durva. A hányinger kerülget tőle. Megyek is lemosni, mert én ezt nem bírom ki.
Mindezt kb. 10-15 perc alatt produkálta.
1 csillag se. :(((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Ehhh, ... ez nagyon büdi.
Mindezt kb. 10-15 perc alatt produkálta.
1 csillag se. :(((((

3tara2

2019. május 6.

Ez egy jó kis cucc! Virágos kategóriába tartozik, de tulajdonképpen nem igazán az, hanem inkább gyógynövényes és virágos.
Tartós, üde illat, tavaszra tökéletes.
Szeretem a Boucheron házat, mert mindig előrukkol egy kis csavarral, és egyedivé válnak a kreációi.
Jelen esetben a bazsalikom szenzációsan megfér a szegfűvel.
A ciprus ad egy hűs szellőt a kompozíciónak.
Szeretem a szilázsát, mert elhúzok egy gyógynövényes rágógumicsíkot magam után.
Tartós is.
Ma ömlik az eső, olyan idő van mint március legelején. Tök jó, hogy ezt az illatot tettem fel, legalább nem punnyadok be a morci arcok közé.
Szóval nekem bejön!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 6.

Tartós, üde illat, tavaszra tökéletes.
Jelen esetben a bazsalikom szenzációsan megfér a szegfűvel.
A ciprus ad egy hűs szellőt a kompozíciónak.
Szeretem a szilázsát, mert elhúzok egy gyógynövényes rágógumicsíkot magam után.
Tartós is.
Szóval nekem bejön!

Luiselotte

2018. szeptember 27.

Meg is van mi lesz a 2019- es tavaszi parfümöm :)
Tegnap magamra locsoltam a kis mintám felét és az elejétől a végéig imádtam az illatot. Lágy fehérvirágos csokor, a leszáradása teljesen krémes lesz rajtam. Reggel raktam fel és csak az esti zuhanyzás tüntette el rólam a sálamon egy nap után is érzem az illatot.
Az külön tetszik, hogy nem hordja boldog boldogtalan , ahogy kutatok az illatemlékeim között tudom , hogy éreztem már de még évekkel ezelőtt.
Az üvege gyönyörű, látszik , hogy ékszerész cég tervezte :)
Alig várom már hogy az enyém legyen 100ml- ben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Meg is van mi lesz a 2019- es tavaszi parfümöm :)
Az üvege gyönyörű, látszik , hogy ékszerész cég tervezte :)
Alig várom már hogy az enyém legyen 100ml- ben is.

dalma92

2018. május 11.

Nagyon finom, ó... lágy és selymes gyöngyvirágos ártatlanság.
Első próbára nem vett le a lábamról, itt is volt egy olyan érzésem, hogy már éreztem előtte. Aztán persze nem hagyott nyugodni, hisz szinte beszerzés alatt van Jaipur, és már kacsintgatok a pour homme után is... Az nem lehet, hogy ez csak ilyen kis semmiség...
Naná, hogy nem is az. Ilyen illata lehet az angyaloknak szerintem!
És amikor már azt hiszem, hogy vége, eltűnt az illat, akkor jön egy kicsit maszkulin, száraz-púderes fuvallat. Úgy ahogy van, ez egy remek illat.

Up
Azóta picit elfelejtődött ez az illat, nem vettem meg. Pedig mennyivel jobban jártam volna, ha a mindenféle egyéb vakvásárlásaim helyett vettem volna ebből mondjuk 100ml-t. El ugyan soha nem fogyna, de lenne egy aduász, mindig mindenhova jó, friss, virágos, elegáns, rettentően finom illatom, amit nagyon jóleső tavasszal és nyáron viselni. Ehelyett még most is inkább bevásároltam egy Méharéest (ami attól még lehet szerelem első szippantásra.... :D)...
Most komolyan, megtalálom valaha a Nagy Illatszerelmemet? Jó lenne már.
Továbbra is öt csillag a javából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Nagyon finom, ó... lágy és selymes gyöngyvirágos ártatlanság.
Naná, hogy nem is az. Ilyen illata lehet az angyaloknak szerintem!

Up
Most komolyan, megtalálom valaha a Nagy Illatszerelmemet? Jó lenne már.
Továbbra is öt csillag a javából.

Yeticica

2018. április 4.

Rovid leszek : ebben a kategoriaban a Burberry London a masodik, Pure Poison pedig kimagasloan az elso. Nekem ok jutottak eszembe, valamint a Quatre , csak az citromosabb valtozatban. Nagyon nagy hatosugaru es tartos is rajtam, de nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Vaslady

2017. november 29.

A mult héten a notino is fekete pénteket tartott,igy ingyenes postaköltség volt az ajánlatban plusz akciók.
Gazdagabb lettem jópár smink cuccal,a férjem jópár pasis parfümmintával,és persze magamnak is becsusztattam 2darab mintát,ő az egyik.
Amikor felkentem a csuklómra,rögtön beugrott egy kép,hogy ez nekem ismerős,valakin éreztem már.
Az illat maga,mint a quatre,rajtam citrussal indit,majd hamar átvált egy virág kavalkádba.
Gyöngyvirág,jácint,szegfű mind itt van.
A leszáradása egy krémes illatba megy át,de még mindig nyári illatnak tudom besorolni.
Frissesség,tisztaság és jól ápoltság jut róla eszembe.
Nem tini illat,inkább én ugy érzem 30+.
Lehet azért mert én is annyi vagyok :-D.
Amit sajnálok,hogy én még elviselnék egy nagyobb adag keserű narancs koncentrátumot,még ha picit citrusosabb lenne,jobban tetszene.
Ez az illat olyan,hogy amikor megillatoltam,rögtön tudtam,hogy kell.
Nem igényel több próbát,hanem tökéletesen harmonizál velem.
Na az ilyeneket szeretem a legjobban :-D.
Az üvege és a csomagolása is különleges.
Avon beütést nem érzek benne :-D
Tavaszra beszerzem.
És nem mellesleg az ára is nagyon barátságos,100ml 28 euró körül.
Csakis 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Gyöngyvirág,jácint,szegfű mind itt van.
Frissesség,tisztaság és jól ápoltság jut róla eszembe.
Nem tini illat,inkább én ugy érzem 30+.
Lehet azért mert én is annyi vagyok :-D.
Ez az illat olyan,hogy amikor megillatoltam,rögtön tudtam,hogy kell.
Nem igényel több próbát,hanem tökéletesen harmonizál velem.
Na az ilyeneket szeretem a legjobban :-D.
Az üvege és a csomagolása is különleges.
Avon beütést nem érzek benne :-D
Tavaszra beszerzem.
És nem mellesleg az ára is nagyon barátságos,100ml 28 euró körül.
Csakis 5 csillag!

DFI

2017. október 28.

Fura ez a Boucheron ház, minden üvegük szinte művészi alkotás (ez is), de amit beletöltenek...
Avonos parfümként sem vennék meg ilyen illatot. Virágos kis semmike, természetesen nem büdös, csak olyan jellegtelen, felismerni nem tudnám hogy háhá ez a Boucheronék Jaipurja. Szóval kis tavaszi virágos fufukának mondanám, kis szillázzsal, kis tartóssággal.
Személy szerint ha parfümöt veszek, tízezreket fizetek érte, akkor az legyen VALAMILYEN illat, fogjon meg benne valami, és a közvetlen környezetem is érezze. Sajnos ezt a kis szerencsétlent kifújás után 10 perccel már nem érzem.
Ez a Jaipur nekem édeskevés, sajnos az üveg sem menti meg: egyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

Ez a Jaipur nekem édeskevés, sajnos az üveg sem menti meg: egyes.

szsz

2017. október 5.

Már majdnem elhasználtam egy 100 ml-es flakont, de mégsem tudok mit írni, mármint amiatt nem, mert nem tudom megfogalmazni. Számomra nagyon eltér a mostanában divatos illatoktól, olyan, mintha egy nagyon finom illatú krémet kentem volna magamra. Azt gondoltam, hogy nem túl nagy a hatósugara, de már előfordult olyan is, hogy a pékségben a pult mögül megjegyezte egy eladó hölgy, hogy nagyon különleges, finom illatom van, még sosem érzett ilyet, mit használok. (fura is volt, mármint, hogy így megszólított, nem vagyok ott törzsvendég :-) ) Nekem a szórófejjel nincs bajom, szépen permetez. Újra fogom venni, ebből mindig kell, hogy legyen otthon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 5.

bbrilona

2017. augusztus 7.

Ezt az illatot kevésbé szerettem, mint a Boucheron for Women-t, pedig nagyon hasonlít arra, csak kicsit édeskésebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.