Boucheron

Ár:   12 320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 17.

Ár:   12 320 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád:orientális-fűszeres

Illatjegyei: lime,citrom,bergamot,szegfű,rózsa,jázmin,fahéj,virginiai cédrus,tonkabab,pacsuli,benzoin

Boucheron Jaipur Homme EDT fújósok
Ár: 800Ft, 1200 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 800 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: Újszerű, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Posta,foxpost, Személyes átvétel

Atter76

2019. szeptember 22.

Szerencsére csak egy 10ml-es próbaadagot vettem belőle, biztos ami biztos, de ez az illat gyakorlatilag vegyi fegyver, egyetlen fújás az EDP-ből kb egy napra elegendő, sőt, a fürdőszobában ahol eleresztettem az egyetlen adagot, még másnap is érezni lehetett az utóillatokat.
Egyébként egy kifejezetten öreges, nagymama süteményesdoboza illatot kell elképzelni, kizárt hogy ez egy férfin jól működjön, már feltéve hogy nem a nagyi kedvéért fújta be magát vele.
Az egyetlen kiváló az illatban a tartóssága, gyakorlatilag levakarhatatlan, lemoshatatlanul tömény, émelyítő illatélmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

lauran

2018. december 26.

Vakon vettem ajándékba a férjemnek. Amikor megérkezett, muszáj volt kipróbálnom, és ki is ábrándultam jócskán, papíron citrom, és citrom volt, a fűszerek nem akartak előbújni. De aztán a bőrén... Telitalálat. Fűszeres, karácsonyi teát juttat eszembe. Nagyon finom, nagyon potens, és nagyon talál hozzá. Egybeolvadnak. Mindenkinek ajánlom, aki valami különleges, de nem hivalkodó illatra vágyik. Szerintem téli szignatúr lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Marcsi66

2018. december 14.

Először a fragin akadt horogra,mert Amouage Fate parfümhöz hasonló,szerintem nem annyira,nekem a Fate inkább az Opiumra,rá is csak egy kicsit,Nagy vágyam viszont Naxos (Xerjoff) helyette el tudnám képzelni,hangulatában köszön vissza,illatjegyekben Naxos más (dohányos-levendulás mámor),Én niche különlegességeket emlegetek,és bevallom ha vakon tesztelem,ebbe a kategóriába soroltam volna,és nem azért mert nem érzem a különbséget,ez egyszerűen ezen a szinten mozog.Az EDP -t véleményezem, uniszex,és nem férfi,a nőies vonal erős,Nagyon bőkezű finomság,nagy sebességgel suhan a lelkemhez,citromos bergamott kezdés,ami nem nyilall,fahéj ébreszti a virágok szenvedélyét,majd kellemesen édeskés lesz,Engem örömmel tölt fel ez az érzékiség,Hatósugár jelentős,tartóssága szintén

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 14.

Lapo

2018. október 28.

Update - EDT-t vásároltam belőle és nagyon nem bántam meg. Egyrészt ez esetben is gyönyörű szilázsa van és nagyon tartós.. 2-3 fújás az amikor még nem sok, de már teljes a gyönyör.. óvatosan kell vele bánni az tény. Talán picit férfiasabb mint az EDP de még mindig unisex illat is lehetne. Csodálatos, minőségi illat.. Egészen biztos vagyok benne, hogy amennyiben ezt egy niche márka forgalmazná (pl. egy Amougae illatnak tökéletesen beillene a repertoárba) nagyságrendileg 10X ennyibe kerülne..Igazi gyöngyszem haladó illatmániásoknak!

2017.09.05. - Akik szeretik a régi vágású illatokat azoknak feltétlenül ajánlom.. akik nem, de van bennük egy kis különc jellem, azoknak is.. nekem nem feltétlenül a szívem csücske ez a kategória, illetve számomra inkább illatélmény mint a mindennapokban hordható parfüm, azonban abszolút megértem azokat akik imádják és ódákat zengenek róla.. számomra is élmény beleszimatolni, annyira egyedi púderes, szappanos, fűszeres, niche kategóriájú unisex különlegesség.. tartóssága és hatótávja feléért is küzdenek a napjainkban kiadott illatok..egy fújóst mindenképp beszerzek belőle, viszont 100 ml a világ végezetéig is sok lenne számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

jodocus

2018. február 4.

A fegyver. Legalább is az egyik, a leghatásosabbak közül...
Itt sokat leírtak erről az illat-csodáról. Minden igaz, kivéve a negatív kritikákat. :-)
Szedjük össze a tapasztalataimat:
1. Egyedi, formabontó, ritka illat, besorolhatatlan, de az biztos, hogy orientális és fűszeres.
2. Androgyn illat: nem az számít, hogy fiú, vagy lány viseli, hanem az viselje, aki tudja ezt imádni.
3.Niche minősėg, baromi olcsó áron (ez persze relatív dolog, de tudjuk, hogy rengeteg túlárazott vacak van a piacon).
4. Erőssége óvatosságra int: itt igazán érvényes a "kevesebb az több" szabálya (egy fújás: istenkirály, két fújás: büdös piperkőc-jelző)
5.Akár fiú vagy, akár lány, aki mértékkel használod : remegő térdekre, és hirtelen megnőtt számú érdeklődőre számíthatsz 6. Nyomás beszerezni !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 4.

A fegyver. Legalább is az egyik, a leghatásosabbak közül...
Szedjük össze a tapasztalataimat:

Verona5

2018. január 31.

Nagyon finom fahéj-benzoin-tonka kombinációval indít, mintha még egy kis szegfűszeget is éreznék benne, de ez biztosan a fahéj-szegfű páros miatt van így. Nekem ez férfin túl erős/nőies lenne, nem tudom férfi illatként elképzelni. Viszont nőként simán hordani fogom. Maksi mintája került hozzám kerülő úton és nagyon tetszik. Keleties India-idéző, a tökéletes egysége már a kifújáskor sejthető, a benzoin miatt pedig megtartja a savanykásságát, amit úgy szeretek a parfümökben. A leszáradásban fahéjas-vanília lesz belőle. Ez is egy imádatos illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 31.

csakmoni

2017. december 2.

Néhány éve nagy élvezettel olvastam illatvadász blogját, az ő egyik kedvence volt ez az illat. Kíváncsi voltam rá, valami Eau Lente-szerű fűszeres nagyágyút vártam, de ez rajtam kifejezetten könnyű orientális. A fejillat virágai miatt nem tűnik férfiasnak, a leszáradását viszont nagyon is el tudom képzelni férfin, igazi odabújós, nyakba szagolós, intim finomság. Finoman terül a bőrömön, egy fújás bőr közelben 12+ órás. Kifejezetten száraz, emiatt rajtam inkább férfias jellegű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 2.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. november 28.

Nagyon finom illat, a finomat szó szerint értem . De nem mint parfüm, hanem karácsonyi sütemény . Rajtam édes fahéjas illat marad sokáig , ami minden csak nem férfi parfüm, inkább "úgy ennék ebből még egy szeletet" illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 28.

dalma92

2017. május 26.

Hasonlót sem éreztem még, tetszik. Valóban unisex, nagyon különlegesen édes, találó a fodrász-kemikáliás hasonlat :D csak mintát tudtam próbálni az edp-ből, szeretnék egy üvegeset venni, mert ennél az illatnál nagyon azt érzem, hogy fújva erősebb, intenzívebb lenne az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

sonkabence

2016. december 22.

Valahol itt kezdődik az orientális kategória. Nagyon sok illatra odabiggyesztik az orientális jelzőt csak mert van benne egy kis ámbra, vanília, tömjén..stb Ha orientális akkor az legyen sűrű, ragadós, tömény, füstös, repítsen el a világ másik felére. Valóban van hasonlóság az Amouage Dia Men illattal. Míg a dia diszkrét nappali viselet, ez tömény esti. Közelről megillatozva feltűnik azért a szintetikumok egész tárháza. Valljuk be, szintetikum ide vagy oda: mesterien van keverve. Szívből ajánlom annak aki szereti az édeset, szereti a virágokat (legalább adni:). Annak aki maradandót szeretne ebben a bizonytalan, jellegtelen világban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Citral, Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)