Bourjois

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yette, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, innovatív gél textúrájú körömlakk nagy ecsettel, mellyel egyetlen vonással tökéletesre lakkozhatod a körmeid.

Bourjois 1 Seconde Nail Polish - Lets' get red(y)
Ár: 800Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: Új!, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

narancsdzsem

2020. augusztus 28.

008 Chérie Cherry-száradás után még éjjel megkarcolódott, és amúgy is foltosra száradt 1 rétegben. NEM ajánlom!
012 Pink Positive- szépen szárad, 1 réteggel is szép. Nem pattog, hanem kopik. AJÁNLOM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

dlrexqs

2020. január 18.

A Pink positive és a Let's bronze elnevezésű árnyalatok vannak meg nekem.
Tetszik, hogy nagy betűkkel fel van tüntetve a nevük, így nem kell keresgélni a színkódjukat mindenhol. Az üveg kialakítása számomra szokatlan, nem találkoztam még ennyire "magas" körömlakkal, ennek ellenére nem mondanám rossznak (habár emiatt csak fekve tudom tárolni őket). Az ecset valóban széles, ezért kb. két vonással elkészül egy-egy körmöm.
Mindkét lakk tartós, legalábbis rajtam simán kibírnak 2-3 napot kopás nélkül, pedig gyakran nyúlok vízbe vagy éppen barkácsolok. Ígéretükhöz híven gyorsan is száradnak. A Pink positive-ot elég egy rétegben is felvinni, így is megfelelően fed, a Let's bronze-ból viszont érdemes kettőt felkenni, mert hajlamos átlátszósat játszani, ha kedve tartja.
Szóval ajánlom mindenkinek a Bourjois lakkjait, aki szeret kísérletezni.
(Kuponos napokkor érdemes lecsapni rájuk, így ha nem is jönnek be, legalább kevesebb pénzt dobtunk ki az ablakon.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

A Pink positive és a Let's bronze elnevezésű árnyalatok vannak meg nekem.
Szóval ajánlom mindenkinek a Bourjois lakkjait, aki szeret kísérletezni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Acetone 0 0

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sárga színezék.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.