Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annanoszvai, az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Puhítja és mattítja a bőrt, mindemellett öregedésgádló hatással, és  20 faktoros fényvédelemmel bír.

Kittina01

2015. szeptember 29.

Látom, többen írtátok, hogy szárít és csalódtatok! Nos, én is így voltam vele addig, amíg ki nem próbáltam nedves szivaccsal felkenni az arcomra. Így tökéletes, és nem is látszik, hogy rajtam van, nem szárít! Próbáljátok ki :) De a kezdeti csalódás miatt 3 csillagot kap. (Száraz bőrre azért nem ajánlanám)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Emmarózi

2014. február 22.

Elfelejtettem elolvasni vásárlás előtt a véleményeket és jól meg is jártam vele. Borzasztóan szárít, úgyhogy két hét használat után fel is adtam a használatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Lyanna

2014. február 21.

A márka nagy rajongója vagyok, de ebben a termékben sajnos csalódnom kellett. Ha BB krémről van szó, számomra egyformán fontos a hidratálás és az, hogy szépíti a bőrömet. Ez a termék majdnem olyan, mint egy alapozó, de a jó fedése ellenére sem tudom elnézni azt, hogy alá kellene hidratálnom, ugyanis enélkül sajnos kiemeli a száraz részeket. A csomagolása nagyon szemet gyönyörködtetőre és praktikusra sikeredett, ezért is sajnálom, hogy a tartalom minőségben elmarad a várttól. El fogom használni, mert ha csak gyorsan fel akarok kenni egy kis "fedőréteget" az arcomra, arra jó, és magammal vinni is kényelmesebb, mint mondjuk egy folyékony alapozót, de újravenni nem fogom. Ennyi pénzért meg pláne nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

mintberry.crunch

2013. május 14.

A 23-as árnyalatot szereztem be, a másik két világos szín nagyon sárgásnak tűnt, ez volt csak rózsaszínesebb árnyalat. Felkenve kicsit sötétebb, mint a bőröm, de ez 1-2 perc alatt eltűnik és szépen egybeolvad a saját bőrszínemmel. Nagyon könnyű használni, krémesen eloszlik a bőrön, én nem tapasztaltam eddig, hogy szárítana. A fedése enyhe, egyenletes és nagyon természetes. A hátránya, hogy sajnos elég hamar átfényesedik, de nem zavaró módon.
A csomagolása szuper, nagy tükör van benne (forgatható!), jól záródik.
Alapvetően nyárra vettem alapozó helyett, nagyon kíváncsi leszek, hogy bírja a meleg időt majd. Egyelőre 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

A csomagolása szuper, nagy tükör van benne (forgatható!), jól záródik.

radioaktiva

2013. április 8.

Szuper kis cucc ez. Nagyon szépen eloszlatható a kis szivaccsal, egyenletesen fed, nem maszkos, fedése közepes, finise matt. Ma nem púdereztem rá, de nem fénylett át. Picit szárít, úgyhogy alá kell hidratálni. A csomagolása a forgatható, hatalmas tükörrel zseniális. Én akciósan vettem, de a teljes árát túlzásnak tartom. Az ára és a szárító hatása miatt -1.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 8.

zsuzsparis

2013. március 10.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg. Az az érdekes, hogy hiába sárga egy kicsit a bőrömhöz képest, a hozzá tartozó kis szivaccsal szépen el lehet oszlatni egyenletesen, így még nem üt el a dekoltázsomtól. Egyébként nagyon szuperül fed,egyenletes. Száraz bőrre viszont alá kell hidratálni, mert a száraz részeket kiemeli. Nekem estére átfényesedik ugyan, de nem is vártam, hogy 16 órát kibírjon. Nem kopik és nincs maszkszerű hatása sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Isomalt, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületi hártya képző anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.