Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alicesmith, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Normál

Különleges krémes pirosító, mely felapplikálva a bőr ph értéke alapján felveszi a hozzád illő ideális színt.

Milendoria

2014. április 15.

Glamour-napok keretében ruháztam be rá, tetszett az érdekes 'színváltós' ötlete, és a krémes púder érzete. Egyelőre még barátkozom vele, nehéz eltalálni az arányt, mert ahogy már írták, kell neki egy kis idő, amíg beáll a végleges színére. Reménykedtem benne hogy egy szép rózsaszínes árnyalatot fogok kapni, nekem még úgy tűnik nem sikerült jól felvinnem, mert elég halovány és láthatatlan marad, bár tény hogy nagyon finom és jól eldolgozható. Lehet, hogy még nem tettem fel eleget belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Esther

2014. február 3.

Egyik kedvenc pirosítóm. Sokáig kísérleteztem, hogy melyik árnyalat van a legjobban összhangban az arcommal, de valahogy a pirosas-narancsos tónusok nem állnak jól nekem, a rózsaszínek viszont annál inkább. Kifejezetten egy babarózsaszín pirosítót kerestem és mivel egyébként is szeretem a Bourjois termékeket, őt választottam. Világos bőröm van, szépen mutat rajta, ha picit többet viszek fel, akkor sem nézek ki úgy, mint egy bohóc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Percoon

2013. december 16.

Jó kis termék, könnyű felvinni és eldolgozni, bár vigyázni kell a mennyiséggel, mert rajtam úgy működik, hogy a szín nem látszik rögtön teljesen, hanem csak miután eltelt egy kis idő, emiatt előfordult, hogy az eredmény egy kicsit már túl rózsaszín lett. :) A trükkössége miatt levonok egy csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).