Bourjois

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Ragyogásfokozó pigmentekkel ellátott bőrvédő alapozó

Ár: 1400 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással

Queen16

2020. június 3.

A fehér börömhöz jól ileszkedik,leárazva vettem kb 1700ft körül, 4000 valamenyit nem adtam volna ezért ki és nem is ér anyit, fedése közepes, viszonylag kónnyen eldolgozható, mindenapi sminkemhez is használtam már, nem a legjobb, elhasználom már ha megvettem de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

danna113

2020. május 7.

Egy ideje sokkal inkább hajlok az egészségesen csillogó bőr hatás felé a teljesen matt helyett. Ebbe pedig ez az alapozó teljesen beleillik. Volt már tapasztalatom a Bourjois alapozókkal, és sajnos ez is hasonlóan nem vált be valamiért, mint a többi. Egyrészt a színskála, amin úgy tűnik nem sikerült változtatniuk máig sem. A legvilágosabb szín is egyszerűen sárgának hat a világos, kissé meleg alaptónusó bőrömön. Némiképp oxidálódik, de nem vészesen, viszont ez pont a sárgás tónust erősíti. A másik, hogy pattanásokat okoz. Erre sem jöttem rá, hogy pontosan miért, melyik összetevő tehet róla, de más alapozóiknál is ugyan ez a helyzet. Ettől függetlenül tetszik az állaga, nagyon szép, természetes hatású összképet ad, pontosan olyat, amilyet szeretnék. Nyáron, melegben viszont pont emiatt hajlamos elmászni, kell rá a kritikus helyeken némi púder, ezzel pedig pont a lényege veszik el a terméknek. Hűvősebb időben szoktam inkább hozzá nyúlni.
Összeségében szeretem, vagyis hát szívesen használom, aztán mindig valahogyan megbánom és indul a kör újra. Sárgásabb alaptónusú, nem érzékeny, normál/száraz bőrre tökéletes lehet. Kombináltra necces, de megoldható vele dolgozni, viszont olajosra semmiképpen sem ajánlanám.
Nem tudom, hogy újravenném e, de mostanában nem láttam már a boltok polcain, így lehet kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

katalin89

2020. február 17.

Nagyon száraz, vízhiányos, néhány helyen hámló (nyáron vízhiányos-kombinált) bőröm van. Évekig használtam a márka Helthy Mix alapozóját, de ősszel nagyon irritálni kezdte az arcomat (gondolom az alcohol miatt), ezért azóta új alapozó keresésébe fogtam. Néhány hete figyeltem fel erre és bevallom, nagy reményeket fűztem hozzá. Első alakalommal a Neutrogena Hydro Boost hidratálójával próbáltam. Gyönyörű volt az összkép, nagyon szép finishe volt az alapozónak, már elkezdtem örülni, hogy NA VÉGRE! de néhány óra után elkezdett elmozdulni és a szárazabb részek is láthatóvá váltak. Nagyon csúnya volt. Nem tudom, hogy a hidratáló a hibás vagy az alapozó (a hidratálót is akkor használtam először). Azóta is próbálgatom, hogy hogyan tudnék szép és 5-6 órán át tartó, egyenletes fedést elérni az alapozóval. Ma a Clinique Moist Surge hidratálójával próbáltam. Felkenés után egyből kiemelt minden száraz részt az orromon, a szám körül és az orcákon. Nagyon szeretném szeretni ezt az alapozót, de sajnos eddig nem győzött meg. :(
Ti mivel használjátok? Szívesen várok tippeket olyanoktól, akiknek szintén száraz, vízhiányos bőre van.

UPDATE: (csillagszám részemről változatlan)
...A véleményem óta átpasszoltam a húgomnak, rajta nagyon gyönyörűen mutat! Szép fedése van és van egy egészséges ragyogása. Mindig feltűnik,, hogy milyen szép a sminkje, amikor ezt az alapozót viseli. Neki normál/kombinált bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

UPDATE: (csillagszám részemről változatlan)

preka

2020. január 10.

termeszetes hatast kelt, viszont tenyleg csak az elso par oraban szep. raadasul brutalisan oxidalodik. atfenyesedik hamar igy a nap vegere ugy neztem ki mint egy olvasztott gyertya. zsiros/kombinalt borueknek nem ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Nikosia

2019. november 18.

Jó volt állagra, színt is jót választottam, fényvédős, de hiába púderrel együtt használtam, mindig kifényesedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

pixiee

2019. november 12.

Én nagyon nagyon megszerettem, nekem nagyon száraz bőröm van, és ez nem szárít és nem is emeli ki a száraz részeket. Sőt, nekem ilyen természetes fényt ad az arcomnak, ami csoda mert az én száraz bőrömön minden alapozó túlságosan poros/mattos hatást vált ki. Nekem a fedése is megfelelő, amit kell eltakar de nem lesz maszkos hatás, színe nem változik felkenés után :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

PMJuci

2019. augusztus 21.

Fényvédős alapozót kerestem, ami legalább 25 faktoros. Mivel nem túl nagy a felhozatal, erre esett a választásom. Sajnos nagyon nem vált be. Túlságosan "poros" lett tőle a végeredmény, ráadásul jól ki is emelte a szárazabb részeket, így a kisebb ráncok is feltűnőbbek lettek tőle. És most látom, hogy octinoxate van benne, amit próbálok kerülni. Ez sajnos kuka lesz, pedig alapvetően szeretem a Bourjois termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

0bikbik0

2019. május 25.

Nagyon szép, természetes bőrképet ad. Semmi természetellenes matt hatás, egészséges, ragyogó, egységes hatású lesz a bőröm.
Tartós, nem kopik, nem emeli ki a pórusokat, A pigmentációból adódó kisebb szinhibákat korrigálja, a picit rozaceás, pirosas foltokat kis korrektor segitségével tüntetni el.
A téli világos bőrömhöz tökéletes a legvilágosabb árnyalat, nem oxidálódik, nem sárgul. A nyári szinemhez is találtam megfelelő árnyalatot, szépen olvad össze a bőröm szinével.
Az árát szerintem megéri, de azért igyekszem Glamour napokra időziteni a készleteim feltöltését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

Nemesene

2019. május 3.

Végre valami, ami száraz bőrön is szép! Igazán örülnék, ha lenne még eggyel világosabb árnyalat, az lenne a non plus ultra számomra. Azért a Rose Ivory ígyis remekel a hétköznapjaimon! Tényleg dewy alapozó, a fedése egy erős közepes, nem tömíti el a pórusokat, egészséges bőrképet ad. Nagyjából a negyedik tubusnál tartok, ha elfogy ismét beszerzem ez egészen biztos! ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

nicolettsmith

2019. március 28.

Atlagos fedesu alapozo, nekem nem jott be a fenyvedo miatt ami benne van. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak