Bourjois

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Ragyogásfokozó pigmentekkel ellátott bőrvédő alapozó

Ár: 3100 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 3100 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
preka

2020. január 10.

termeszetes hatast kelt, viszont tenyleg csak az elso par oraban szep. raadasul brutalisan oxidalodik. atfenyesedik hamar igy a nap vegere ugy neztem ki mint egy olvasztott gyertya. zsiros/kombinalt borueknek nem ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Nikosia

2019. november 18.

Jó volt állagra, színt is jót választottam, fényvédős, de hiába púderrel együtt használtam, mindig kifényesedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

pixiee

2019. november 12.

Én nagyon nagyon megszerettem, nekem nagyon száraz bőröm van, és ez nem szárít és nem is emeli ki a száraz részeket. Sőt, nekem ilyen természetes fényt ad az arcomnak, ami csoda mert az én száraz bőrömön minden alapozó túlságosan poros/mattos hatást vált ki. Nekem a fedése is megfelelő, amit kell eltakar de nem lesz maszkos hatás, színe nem változik felkenés után :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

PMJuci

2019. augusztus 21.

Fényvédős alapozót kerestem, ami legalább 25 faktoros. Mivel nem túl nagy a felhozatal, erre esett a választásom. Sajnos nagyon nem vált be. Túlságosan "poros" lett tőle a végeredmény, ráadásul jól ki is emelte a szárazabb részeket, így a kisebb ráncok is feltűnőbbek lettek tőle. És most látom, hogy octinoxate van benne, amit próbálok kerülni. Ez sajnos kuka lesz, pedig alapvetően szeretem a Bourjois termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

katalin89

2019. május 28.

Nagyon száraz, vízhiányos, néhány helyen hámló (nyáron vízhiányos-kombinált) bőröm van. Évekig használtam a márka Helthy Mix alapozóját, de ősszel nagyon irritálni kezdte az arcomat (gondolom az alcohol miatt), ezért azóta új alapozó keresésébe fogtam. Néhány hete figyeltem fel erre és bevallom, nagy reményeket fűztem hozzá. Első alakalommal a Neutrogena Hydro Boost hidratálójával próbáltam. Gyönyörű volt az összkép, nagyon szép finishe volt az alapozónak, már elkezdtem örülni, hogy NA VÉGRE! de néhány óra után elkezdett elmozdulni és a szárazabb részek is láthatóvá váltak. Nagyon csúnya volt. Nem tudom, hogy a hidratáló a hibás vagy az alapozó (a hidratálót is akkor használtam először). Azóta is próbálgatom, hogy hogyan tudnék szép és 5-6 órán át tartó, egyenletes fedést elérni az alapozóval. Ma a Clinique Moist Surge hidratálójával próbáltam. Felkenés után egyből kiemelt minden száraz részt az orromon, a szám körül és az orcákon. Nagyon szeretném szeretni ezt az alapozót, de sajnos eddig nem győzött meg. :(
Ti mivel használjátok? Szívesen várok tippeket olyanoktól, akiknek szintén száraz, vízhiányos bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

0bikbik0

2019. május 25.

Nagyon szép, természetes bőrképet ad. Semmi természetellenes matt hatás, egészséges, ragyogó, egységes hatású lesz a bőröm.
Tartós, nem kopik, nem emeli ki a pórusokat, A pigmentációból adódó kisebb szinhibákat korrigálja, a picit rozaceás, pirosas foltokat kis korrektor segitségével tüntetni el.
A téli világos bőrömhöz tökéletes a legvilágosabb árnyalat, nem oxidálódik, nem sárgul. A nyári szinemhez is találtam megfelelő árnyalatot, szépen olvad össze a bőröm szinével.
Az árát szerintem megéri, de azért igyekszem Glamour napokra időziteni a készleteim feltöltését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

Nemesene

2019. május 3.

Végre valami, ami száraz bőrön is szép! Igazán örülnék, ha lenne még eggyel világosabb árnyalat, az lenne a non plus ultra számomra. Azért a Rose Ivory ígyis remekel a hétköznapjaimon! Tényleg dewy alapozó, a fedése egy erős közepes, nem tömíti el a pórusokat, egészséges bőrképet ad. Nagyjából a negyedik tubusnál tartok, ha elfogy ismét beszerzem ez egészen biztos! ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

nicolettsmith

2019. március 28.

Atlagos fedesu alapozo, nekem nem jott be a fenyvedo miatt ami benne van. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

muffinka

2019. március 6.

A színt sajnos nem sikerült tökéletesen eltalálnom, de a fedése jó, viszont nekem pár óra múlva a szemem alatt elkezd összegyűlni, így figyelni kell, hogy nap közben korrigáljam. Ebben az árkategóriában jobbakat is lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

vrebus

2019. január 31.

04 beige árnyalatban vettem meg. Tökéletesen passzol a szín, fedése nagyon jó. Se nem mattít túlságosan, se nem vált ki olajos/fényes hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak