Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Ivett93

2013. május 19.

Még ajándékba kaptam több évvel ezelőtt. Nekem nagyon nem jött be. Nagyon pacsuli illata van és számomra túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

sephora

2013. február 25.

A legutóbbi Müller látogatásom során bukkantam erre a gyöngyszemre.
A 75 ml-es parfüm + 3 ml-es körömlakk minta + karton ékszerdobozka szett 3500Ft volt.
Megillatoltam aznap egy jó pár illatot, de ez annyira megfogott, hogy egy kis hezitálás után úgy döntöttem - velem jön, pedig nem is terveztem be illat vásárlást.
EDT ellenére rajtam elég tartósnak mondható, 4 óra elteltével is kellemesen érzem magamon, finoman kibontakozva, kellemesen körbeölel. Picit fűszeresen, dominánsan indul, de nagyon harmónikus virágos-fűszeres kavalkáddá válik. Az alapillat papíron nekem kissé púderesnek tűnik, de a bőrömön ez annyira nem kivehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

A legutóbbi Müller látogatásom során bukkantam erre a gyöngyszemre.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, CI 14700

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)