Bourjois

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CherryBlossom, az összetevőket feltöltötte: czakovaleria, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő gél arclemosó, mely gyengéden és hatékonyan távolítja el a sminket és a szennyeződéseket.

Elkofen

2018. június 9.

Teljesen rendben van ez a kis géles arclemosó. Prímán tisztít és nem okoz irritációt. Mintha egy géles tusfürdővel mosnék arcot, csak ez kíméletesebb. Az illata kellemes, frissítő. Sminklemosásra mondjuk én nem használom. Használata után kissé húzódik a bőröm, így hidratálni kell. Nem csodaszer és ez sem tud többet mint egy sima Balea lemosógél, ami harmad ennyibe kerül a Dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

lenochka

2016. október 11.

Leginkább reggel használom, ugyanis tényleg nagyon üde és friss érzetű utána az arcom. Kellemes gél állagú, nem csöpögős, elfolyós. Nem szárítja ki a bőröm. Nekem kombinált bőröm van, T-zónában hajlamos a fényesedésre, zsírosodásra, a többi részen normál, néha kissé vízhiányos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

Regi84

2015. január 28.

Főleg ecsettisztításra használom, lemosónak nem nagyon próbáltam. Finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

zsofiacskm

2014. november 14.

Régebben elhasználtam egy tubust, aztán elfelejtettem újravenni, pedig alapvetően elégedett voltam vele. Azért nem hoz csodát, de szépen tisztítja a zsírosabb bőrt, a sminket lehozza, az illata nagyon jó. Kicsit mondjuk olyan érzésem volt, mintha gélállagú tusfürdővel mosnék arcot és túl "mesterséges" hatású volt így egyben a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

heno

2013. április 27.

Nekem nagyon bejön az egész cucc, kezdjük ott, hogy nagyon megörültem neki, hogy rátaláltam, mert még sosem használtam ezt a márkát, de nagyon szuper kis termék. Szeretem az ilyen géles arclemosókat, ennek szép a tubusa, szép a szine, az illata meg valami mennyei. Persze rendesen tisztít, és nem szárit. H a ilyen marad mindig, akkor lehet, hogy bevetem állandó terméknek. :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 27.

ramnaat

2013. március 23.

Az előttem szólókkal maximálisan egyetértek: frissítő, hatékony arctisztító. A sminkkel is elbánik. Én ajándékba kaptam, s bevallom, nem néztem meg mennyibe kerül. Kategóriája szerint 2000,- alatti, tehát ha egyszer elfogy, akár vásárolnék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

kemenysepro

2012. május 7.

Sminklemosóként én nem használom, csak arctisztításra. Már régóta kerestem egy ehhez hasonló "egyszerű arctisztítót", mert mindig úgy éreztem, hogy ha azt kezelem az arcomon, hogy néhol zsírosodásra hajlamos akkor kiszáradt a bőröm, ha pedig a száraz bőrre való termékeket vásároltam akkor elkezdtem zsírosodni. És rátaláltam erre :)
Használat után egy kicsit húzódik a bőröm, de hidratáló arckrém után tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Használat után egy kicsit húzódik a bőröm, de hidratáló arckrém után tökéletes.

micimaci83

2012. április 27.

csak pár napja használom, de eddig csak jót tudok írni róla. Kellemes az illata, kevés is elég belőle, nem irritál. A sminket jól leviszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Sdweller

2012. január 9.

Frissítő és kellemes arctisztító, amióta ezt használom pattanásom se nagyon van.. használat utána üde és friss érzést eredményez.Az ára pedig tökéletes, megfizethető.Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!