Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.boglarka, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Extra erős fedéssel

Eszti111

2019. július 26.

Nagyon jól fed. Ráncokba picit beleül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Nagyon jól fed. Ráncokba picit beleül.

lenochka

2016. október 11.

A Happy Light korrektor erős fedést ígér, maszk hatás nélkül. Kiegyenlíti és nyugtatja a bőrt. Használatával a bőr ragyogó, a tekintet kipihent lesz. A szem alatti sötét karikákra és a bőrhibákra is használható.
A korrektor egy kis kerek dobozban kapott helyet. A doboz nagyon jól záródik, gond nélkül magunkkal vihetjük a neszesszerünkben, ráadásul egy egészen nagy tükör is található benne. Amellett hogy praktikus, szerintem nagyon szép is. Olyan a csillogó betűkkel, és a ki mosollyal a tetején mint egy ékszerdobozka. Csak ugye korrektor van benne. :)
Itthon 2 árnyalatban kapható. Én a legvilágosabb, sárga tónusú 21 Ivoire (Ivory) árnyalatot vásároltam meg. Az illatát én kifejezetten szeretem, klasszikus "púderes-rózsás-régies" Bourjois. Az állaga nagyon krémes, könnyen eldolgozható a bőrön. Mivel egy erős fedésű, elég sűrű korrektorról van szó, lassanként, egyszerre keveset érdemes felvinni belőle és ezt alaposan "beledolgozni" a bőrbe. Én általában az ujjaimmal viszem fel, mer talán így lehet leginkább érezni a mennyiségeket, de természetesen ecsettel is jól használható. Én a szem alatti területen szeretem leginkább használni. Elfedi a fáradtság jeleit, egy kis fényt ad a bőrnek, így tényleg kipihent hatást kölcsönöz, ami ugye nagyon jól tud jönni azokon az álmos reggeleken. A krémes textúra miatt pedig mintha kicsit még hidratálna is, nekem elég száraz a bőröm a szemem alatt, de ezzel a korrektorral puhábbnak érzem a nap folyamán. A bőrhibákra, pattanásokra is használható, a fedése pont ideális lenne, viszont erre a célra én már soknak érzem a krémességét.
A közel 2 hónapnyi használat alatt megszerettem ezt a korrektor, de továbbra is a Healthy Mix áll nálam az első helyen.
Azt hiszem a Happy Light korrektor a krémes textúrája miatt a száraz bőrűeknek lehet igazán ideális választás, de a szem alatti területre bármilyen bőrtípus mellett remekül működhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Zsenike

2014. október 14.

ez komoly cucc. nagyon tetszik az állaga (olyan furán krémes), és hogy felvíve kissé púderessé válik. nagyon jól eloszlatható, szuperül fed, bár sajnos a szem alatti kis redőkbe beleül. ezzel együtt szeretem és nagy örömmel használom a healthy mix púderrel együtt. ja és olyan kis helyes a csomagolása, ahogy a nehéz reggeleken rám mosolyog a polcról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

ST-ke

2014. július 29.

Köszönöm a válaszokat! végülis megrendeltem az ivory árnyalatot netről... kicsit rosszban vagyunk mert szem alá vettem, de némi idő elteltével olyan... furcsa. poros hatású, vagy beleül a redőkbe vagy nemtudom. viszont bőrhibákra, pirosságra, meg kiemelésre nagyon szeretem. illetve szemhéjalapozónak is szeretem használni, bár nem kimondottan arra való, de nekem bevált. csak az ára miatt nem kaphat ötöst, meg mivel szem alá nem jött be.

up: végülis megvettem megint, mert az előzőt elvesztettem. nem olyan rossz, csak két dologra kell figyelni: nem szabad elhanyagolni a szemkörnyékápolást, mert akkor tényleg nagyon furcsa és látszik, és meg kell várni hogy a szemkörnyékápoló teljesen beszívódjon, mert különben lehetetlen felrakni és eldolgozni. ezzel együtt elégedett vagyok vele, ezzel és egy jól fedő púderrel már alapozóra sincs szükségem, ami nyáron óriási könnyebbség :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Nyimuska

2014. január 16.

Megtetszettek az összetevők, plusz mostanában Bourjois mániás vagyok, szóval meg kellett vennem. 21 Ivoire árnyalat. Übercuki a tégely, benne kistükör, mágneses záródás egy édes kattanással. De a termék szem alatt eddig nagyon gyengén muzsikált - 3 órán át volt ma rajtam és egyáltalán nem volt tartós. Még tesztelem, de eddig csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Triisostearin, Hydrogenated Polydecene, Cetearyl Ethylhexanoate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Squalane, Dimethicone, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil
Emulgeálószerek: Dextrin Palmitate
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.