Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Ár: 3000 , Eladó: NikolettNIKI
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: személyes átvétel vagy postai úton
katalin89

2019. május 20.

2017, május 26 - 5 csillag
Én már legalább az 6. üvegcsével vásárolom újra. Ez a kedvenc alapozóm. Ha veszek is közben másik alapozót, hogy kirpóbáljam, egyik sem tetszik annyira, mint ez. Azokat mindig valaki másnak kell ajándékozzam a végén...
Száraz bőröm van és egy blenderrel nagyon szépen el tudom oszlatni ezt a könnyű alapozót. A fedése valóban nem túl nagy, nem egy full-coverage alapozó, de nekem elég. Ha mégis nagyobb fedést akarok, akkor még egy réteget felviszek a problémásabb területekre és ott jól eloszlatom az alapozót.
Az új formulás verzió is megvan már, azzal sincsen semmi problémám.

UPDATE: 2019.02.25
Sajnos valami történt a bőrömmel és nagyon elkezdte irritálni az alapozóban lévő alkohol (vagy valami más?). Szeptember-Október környékén szörnyen kiszráadt a bőröm és ha sokáig volt a bőrömön az alpozó, akkor égetni, viszketni is kezdtem az alkohol miatt. Nagyon sajnálom és remélem, hogy ez csak egy ilyen őszi-téli-tavaszi baj és legalább nyáron fogom tudni használni, amikor amúgy sem annyira száraz a bőröm.
Most sajnos le kell vonnom 2 csillagot és kutatok egy hasonlóan jó alapozó után, ami természetes fedést biztosít, könnyű eldolgozni és nem irritálja a bőröm. (ha nyárra beválik, vissza adok 1 csillagot majd).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

2017, május 26 - 5 csillag
Az új formulás verzió is megvan már, azzal sincsen semmi problémám.

UPDATE: 2019.02.25

Szofi1101

2019. április 30.

Én is mintha azt tapasztaltam volna, hogy megváltozott a formula. Mikor először vettem, akkor a kedvenc volt, és életem alapozója, ez 2016-ban volt, aztán tavaly nyáron is vettem és már nem szerettem. Az üveg aljáról a maradékot nem lehetett kiszedni, oxidálódik is nekem kényelmetlen viselet volt. A fedése önmagában nekem kevés volt, de nekem volt is mit elfedni mikor használtam. Lehet, hogy majd újra próbálom, egyenlőre vannak jobbak és olcsóbbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

szabobeka

2019. március 27.

Nagyon régóta tesztelgetek alapozókat, eddig sosem sikerült megtalálnom a megfelelőt. Egy hónapja kiszemeltem ezt a terméket magamnak és Black Friday alkalmából leárazva hozzá jutottam...de még ez sem a megfelelő. Hála Istennek, nem keletkeznek hatalmas pattanások tőle az arcomon, aminek nagyon örülök. Viszont amióta ezt használom, az állandóan olajos bőröm száraz...túlzottan is. Nekem elég hamar lekopik napközben. Az “illata” sem kellemes. Alulteljesített nálam.

UPDATE:
Amióta megtaláltam a megfelelő hidratáló krémet és azzal kezdem a sminkrutinomat, teljesen jól működik, nem szárít. Nagyon tetszik a finishe, szép egyenletes lesz tőle az arcbőröm és sokáig fent marad. Úgy látszik, nem viccből mondják, hogy hidratáló és primer kell az alapozó alá.😅 Már másodjára vettem újra. Nem gondoltam, hogy így összebarátkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

UPDATE:

Vvn

2019. március 5.

Púderrel is hamar átfénylik, drágább, mint a Catrice Hd alapozója és sokkal rosszabb... :/
Azért választottam, mert ennek nem láttam olyan erősnek a fedését, de az átfénylés szörnyű, oxidáció után pedig narancssárga a fejem.
Kiadja a száraz részeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Kiadja a száraz részeket

Kerreb

2019. március 5.

Imádom. Hidratáló krém nélkül nagyon kidobja a száraz részeket, de nem olyan nagyon vészes. Szépen igazodik az arcbőrömhöz, egész nap tart, nekem nagyon tetszik az illata. A fedése nem olyan erős, de nekem szerencsére nem is kell, hogy az legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

annaavarga

2019. március 5.

Nagyon tetszett, egy tubussal használtam el, fedése közepes, gyenge. Negativuma, hogy a száraz foltokat nagyon kiemeli az arcomon sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

AnnaWe

2019. március 5.

Többszöri újravásárlás után kedveltem meg igazán! Zsíros, dehidratált és hámlásra hajlamos bőrőmre használom miután azt tapasztaltam, hogy az olajos bőrre való alapozók, csak jobban beleakaszkodnak a száraz foltjaimba és a nap folyamán csúnyán szeparálódnak/kopnak az arcomon. Fedése szerintem közepesnél kocsit gyengébb, de ez azert sem zavar, mert egyel sötétebb árnyalatot használok ami így pont jól illeszkedik az arcomhoz (ha nem tobb rétegben viszem fel). Pirosodásra nagyon hajlamos a bőrőm, ezt persze nem fedi el teljesen, de a hétköznapokban nem is ez a célom. Gyönyörűen ragyogóvá teszi az arcot és egy rétegben szépen eldolgozható és nem kelt maszk hatást. Nekem szükséges egyszer-kétszer púdereznem picit utana. A szín választék nem annyira lenyűgöző, de persze nem is várom el ilyen ár kategóriában. Szépek az árnyalatai, se nem túl meleg vagy hideg tónusúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

kicsispenot

2019. március 3.

Imádom. A nagyon száraz bőrömet jól karban tartja és csodás természetes hatású fedése van. Fehér bőrű vagyok, télre az 50es árnyalatot használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

ancsi0824

2019. március 1.

Szerintem a mindennapokra tökéletes azok számára, akiknek nincsenek komolyabb bőrhibáik. Könnyű alapozó, eldolgozni sem nehéz, érezhetően hagyja lélegezni a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

albertinablogg

2019. február 25.

Korábban ilyen henger alakú volt a csomagolása, imádtam, de a csomagolás megváltozott és vele együtt a formula is. Nagyon szárítja a bőröm, rettenetesen nehéz lemosni, a bőrradír sem szedi le és a szín sem passzol tökéletesen. A fedése maximálisan jó, az ár érték arány is, de sajnos váltanom kellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.