Bourjois

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,65 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   1,65 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

16 órán át tartó extra intenzív fekete szín

bazsalikom

2019. július 13.

Kedvencem, nekem ez nagyon bevált. Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

Kedvencem, nekem ez nagyon bevált. Biztosan újra veszem, ha elfogy.

biju94

2019. március 5.

Az biztos, hogy intenziv fekete szine van,de rettenet ahogy kenődik állandóan...emiatt lett elegem a szemceruza használatból és váltottam filces szemhéjtusra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Franciska007

2019. február 22.

Csak ebből a típusú szemceruzából használok, van fekete, sütétszürke, khaki és sötétbarna. Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, szépen satírozható is és hegyesen hajszálvékonyan is húzható. Könnyen eltávolítható és nem csípi a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

zsuzska78

2019. január 15.

Én is az elégedettek táborába tartozom. Éj fekete színe, tartóssága 5*! Az már más probléma, hogy a szemem is öregszik, csak tűhegyesre kihegyezett cerkával lehet ráncmentes vonalat húzni..:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Dori419

2018. október 12.

Hosszú hosszú évekig csakis az Astor EyeArtist Waterproof ceruzáját használtam ami életem legjobbja volt. Nagyon el voltam keseredve mikor eltűnt a drogériák polcairól. Hosszas keresgélés után találtam rá erre, ami szerintem dettó ugyanaz, mint az Astor volt, még kinézetre is. Korábban annyi de annyi szemceruzát próbáltam már, de ez mindenek felett áll :D Nem mászik, nem folyik, tartós és ében fekete. Egyszerűen imádom és soha nem váltanék másra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Dius89

2017. február 13.

Szempillaspirállal csomagban vettem, úgy kedvező áron volt. Egyelőre csak a szemhéjam kihúzására használtam, vízvonalra nem, de ott tartós és nagyon intenzív szín. Elég krémes az állaga, így könnyű "elmaszatolni" és füstös szemet elérni. Nekem a tartósságával sincs egyelőre problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

QueenB

2017. január 13.

Én ezt használom évek óta, és nagyon megvagyok vele elégedve. Én csak a felső szemhéjam vonalát szoktam vele kihúzni a szempilláim tövénél szorosan, vékonyan, de sajnos az a legnagyobb bajom vele, hogy amikor pislogok, "felragad" a vonal és meglátszódik... Erre lenne valakinek tippje, hogy ez hogyan lehet megszüntetni? Köszi előre is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

fairyqueen

2017. január 10.

Gyönyörű, intenzív fekete színe van, nagyon tartós. Évek óta ezt használom és veszem újra. Még a kozmetikusom is megjegyezte, hogy nagyon tartósnak tűnik. Egyedüli hátránya, hogy nem parabénmentes, de valószínűleg a versenytársai sem azok, így emiatt nem vontam le csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Kingucii

2016. december 5.

Ki szerettem már régebb óta próbalni egy Bourjois terméket, aztán elfogyott a szemceruzám így hát ettől a márkától válogattam.
Eddig 8,5 órát volt minden nap rajtam, szóval azt mondom elég tartós, nem maszatolódik és szép intenzív fekete színe van!
1299 Ft volt a Dm-ben, megéri mindenképp! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

1299 Ft volt a Dm-ben, megéri mindenképp! :)

janush

2016. november 17.

bruhaha...még hogy 16 óra :D nekem 2-őt sem bírt, pedig nem dörzsölöm a szemem, nem könnyezik , csak úgy szépen van és pislog. Még jó, hogy nem fizettem érte egy forintot sem, spirálhoz kaptam csomagban. Így három csillag..amúgy...amúgy szívroham lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.