Bourjois

Ár:   £7.99   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   £7.99
Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Sminkek szájra

2 az 1-ben ajakkontúr és rúzs, amellyel könnyen dús ajkakat varázsolhatunk magunknak. Gazdag és ragyogó árnyalatok, enyhén fényes finissel. Könnyű és pontos felvitel a lapos kialakításnak köszönhetően.

6 színkombinációban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szeos

2021. szeptember 17.

Leárazva vettem Rossmannban két színből is - egy ezrest megér szerintem, de többet semmiképp. Nem tartós rajtam sajnos, nagyon hamar "beszívódik", eltűnik. A színei szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Dobostorta73

2021. augusztus 24.

Imádom, Fantasztikus a színe, kétféle színkombinációban vettem meg, nem is tudom, hogy létezik-e többféle. Annyira különlegesen szép színe van, hogy mindig megdicsérik rajtam. Étkezéskor kopik, nem extra tartós, viszont nem szárít, és a gyönyörű színe kárpótol mindenért. Már a 3. rúzst koptatom, amíg lehet kapni betankolok belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

tinkywinky13

2020. augusztus 9.

Ritkán használok rúzst, mert a legtöbb csalódás volt, annyira kiszárította a számat, ez viszont annyira megtetszett, hogy nem tudtam ott hagyni. Egy-két használat után még egy árnyalatot is beszereztem belőle, mert nagyon bevált. Könnyű felvinni, lehet játszani a színekkel (az egyik oldalt használni vagy keverni a két színt), egyáltalán nem szárít és szépen mutat felkenve :) Nem túl tartós, viszont egyenletesen kopik, úgyhogy ez sem okoz problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

dlrexqs

2020. január 26.

A 06-os, Rouge tango elnevezésű árnyalathoz jutottam hozzá a márka adventi kalendáriumának köszönhetően, aminek azért örülök nagyon, mert 1. (meglepő módon) itthon nem kapható, 2. kedvelem a sötétebb ajakkencéket.
Ennek a kontúrozós része vörös, a rúzs része pedig élénkpiros. Felkenve szépen egybeolvad a kettő, nincsenek éles kontrasztok közöttük. Klassz az összhatás, főleg a fényes finis miatt, aminek hatására sokkal élettel telibbnek tűnnek az ajkaim.
Nem mondanám, hogy szupertartós rúzs, egy rendes étkezést nem bír ki kopás nélkül, viszont egyáltalán nem kopik csúnyán, ráadásul könnyű újrakenni, szóval nincs probléma.
Személy szerint úgy szoktam használni, hogy legelőször egy külön ajakkontúr ceruzával körberajzolom a számat és csak utána következik ő, de önmagában sem nagy ördöngösség felvinni, igaz, picit trükkösebb a téglalap alakja miatt.
Egyébként úgy működik, mint egy sima rúzs, csavarni kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

Egyébként úgy működik, mint egy sima rúzs, csavarni kell. :)

Antioxidánsok: BHT

Squalane eo 1 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.