Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Thirteen, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

ftmea13

2016. október 17.

1700 forintért szereztem be a Müllerbe, már régebb óta vágytam egy szemhéjtusra, de mindig megvoltam elégedve a Kiko szemceruzával. Már egy ideje használom, de a tartóssága miatt, inkább csak akkor szoktam elővenni, mikor tudom, hogy hosszabb napom lesz, vagy valamilyen eseményre készülök, mert tudom, hogy nem maszatolódik el. Egyáltalán nem tűnik el, kíváló darab:) Biztosan újra fogom venni, vagy legalább megpróbálok hasonló kaliberűt beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

lysza1985

2016. június 29.

Drágának találtam, de bízva a márkában emellett döntöttem, mert a folyékony tussal sokat pepecselek, és kellett utazásra valami gyorsabb megoldás. Sokkal könnyebb használni, de nem is olyan intenzív, és csak 4-5órát tart, és nekem vastag a hegye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

Picijenci

2016. április 11.

Használgatom már egy ideje, könnyű felvinni és szép tartós is. De azért nem árt a gyakorlott kéz, könnyű vele túl vastag vonalat húzni. Ezért a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Essie

2014. november 16.

Én is ilyen Mega Liner-t vettem, de ezüst kupakosat. Nagyon tetszik, hogy ferde hegye van, mivel nem vagyok gyakorlott szemhéjtusozó, de ezt a ferde véget nagyobb biztonsággal tudom használni, valahogy stabilabbnak érzem a kezemben, mintha egy sima tűhegyes filcet használnék. Tartóssága szerintem jó, nem irritálja a szemem, én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

Thirteen

2014. június 15.

Én közben megvettem. Igazából elég könnyű használni, bár a végén az elvékonyítós rész festése nem olyan egyszerű vele, de gondolom csak gyakorolni kell. Tartósnak tartós, viszont az a bajom vele, hogy nem fed egy húzással mindent, mármint mivel ilyen filces tus, ezért van ahol átüt rajta a bőr, ezért többször át kell menni rajta, ez kicsit lassítja a sminkelést.
Szóval annyira nem tud semmi extrát, és ehhez képest elég drága.

Közben kénytelen vagyok megint lepontozni, mert azóta újra használtam, és nem lehet vele szépen vonalat húzni, nagyon halvány, csíkos, szóval szerintem nem érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Szóval annyira nem tud semmi extrát, és ehhez képest elég drága.

Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0