Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2013. október 15.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Extravagáns, fémes hatású, vízálló szemceruza! A képen a 54 Bleu clinquant árnyalat látható.

Kiszerelés: 1.2g

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. május 17.

A legjobb szemceruzám! Istenien krémes, tartós, nagyon szépen lehet vele dolgozni, én az 52 Brun inoxydable árnyalatra esküszöm, barna és zöld szeműeknek nagyszerűen áll! Többször újravettem, mindig kell, hogy legyen itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 17.

Mandel

2016. április 9.

Még nem volt Bourjois márkám, a bolti tesztelés alapján jól muzsikál, többszöri kézmosás után is kitartóan díszítette a kézfejemet:-). Jó kis nyári szín lesz szemzúgba, vagy egy üdébb nyárias smink készítéséhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

ZsoZsi35

2015. június 22.

Kaptam, így az áráról nem tudok nyilatkozni illetve arról sem, hogy valójában megéri-e vagy sem. Nekem egy kicsit túlontúl krémes, maszatolva tudok csak vonalat - inkább vonalacskát húzni. Erősen pigmentált, szinte virít, ez persze nem baj, csak ha ott is maradna ahova az emberlánya felrajzolta az lenne csak az istenkirály. Nálam nem igen maradt ott. Nem kukázom ki, de nem is fogom mindennap használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

BloodEve

2014. július 9.

Szín: szürkésfekete apró csillámokkal
Amit tud: krémes, dörzsölésnek ellenáll, jól siklik a bőrön. 5 óra elteltével viszont kenődik.
Hátránya:sokat kell hegyezni, mert krémes, emiatt nem a legpraktikusabb.
Összeségében korrekt.
Összetétel: ismeretlen
Kinek ajánlom: aki szereti a diszkrét csillogást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Szín: szürkésfekete apró csillámokkal
Hátránya:sokat kell hegyezni, mert krémes, emiatt nem a legpraktikusabb.
Összeségében korrekt.
Összetétel: ismeretlen
Kinek ajánlom: aki szereti a diszkrét csillogást

Cipriana

2013. október 30.

Nekem egy sötétbarna van, krémes, tartós és gyönyörű a színe, öröm használni! Csillagos ötös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

Orsyna

2013. augusztus 16.

Tényleg jókat tudok csak mondani róla. Szépen siklik puha krémes cerka és tartós is nem mászik kenődik el. Pedig hajlamos vagyok a szememet dörzsölgetni véletlenül.:d Ez pont nekem való...a színe is szép zöld inkább teal világos zöldes szín a vert p.55-ös.Csak nagyon gyorsan kopik a hegye ezért mínusz 1 pont. A másik két színt is megszeretném kaparintani. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

jibjab

2013. augusztus 8.

Nekem a metálos ezüstös szürke volt meg. 3x vettem újra, mert nagy tus rajongó vagyok a Bourjois-nak volt is remek tusa, csak nálunk nem lehetett kapni és gondoltam jó tus alternatíva lesz. Be is jött. Nem használtam hozzá semmi alapozást csak egy kis púder (Max Factor) a szemhéjra és Max Faxtor szemhéjpúder. Ezt pedig hajszál vékonyan kentem a szempillák tövéhez főleg felül, de néha alul is. Így nagyon tartós volt, legfeljebb délután vagy este ha volt esti program akkor frissítettem. az is tetszett benne, hogy ha nem volt frissen hegyezve a ceruza, akkor is szép vonalat lehetett húzni vele. Vízállónak én se mondanám, de jól teljesít, nem nagyon fakul és a helyén marad és lemosni sem nehéz. Összességében jó volt, csak sokat használtam és ezért kerestem valami mást, de lehet, hogy visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 8.

eddina

2013. március 10.

Egy barna és egy zöld tulajdonosa vagyok, nagyon szeretem, tartós, szép színek, könnyű vele dolgozni, jó faragni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

annapanni

2013. február 4.

Én a clubbing ceruzákra esküszöm (kár,hogy csak kétféle zöld, fekete és ezüst van belőlük). Ha jól tudom ez nem vízálló, "csak" tartós... A színei bombázóak, kolléganő szeméről leolvadt pár óra után. Nekem semmi bajom nem volt a barnával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

kitticat

2013. február 3.

Vízállónak túlzás, de elég tartós, és gyönyörűek a színek! Nekem egy barna van, de biztos lesz még más színű is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate