Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
Makk Zsuzsó

2019. április 20.

Update 3: Végre megoldottam a dolgot: aki szintén küzd az alább vázolt problémával, vegyen a Rossmannban kerek púderpamacsot (2 db-os csomagban adják), azt a szöszös, kicsit plüssre hajazó felületűt és azzal próbálja felvinni. Ha az ecset nem vesz fel semmit, akkor ezzel kell kicsit megdörzsölgetni, majd feltapogatni az arcra, olyan mozdulattal, mint amikor a blenderrel ütögetjük bele az alapozót a bőrbe, tehát nem dörzsölve. Így nekem extra tartós is lesz, este ugyanúgy ott van, minimálisan kopik csak. És ráadásul a pirosító valódi színe is jobban érvényesül, mint ecsettel. Sok bosszúságot okozott ez a termék, de most fel kell pontoznom, mert így már teljesen meg vagyok vele elégedve.

Update 2: Még egy csillag levonás, mert tényleg nonszensz, hogy ha azt akarom, hogy a pigmentek életre keljenek benne, akkor kapargatni kell. Most épp egy kiszuperált fogkefével. Rémes! Különben egyszerűen semmit nem vesz fel belőle az ecset.

Update: le kell vonnom egy csillagot, mégpedig a kérgesedés miatt, ami nálam is beütött sajnos. Utálom, hogy 3-4 használat után körömpolírozóval kell kapargatnom a tetejét.

2018. január 8. Csodás pirosító, csak jól kell megválasztani a színt. Én eddig a Rose d'or-t próbáltam és nagyon megszerettem. Igaz, kellett egy kis idő, míg kigyakoroltam, hogy csak egy lehelletnyit vegyen fel az ecset (Essence). Tartós, gyönyörű szín. Még nem használom olyan rég, nekem még nem keményedett meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

karaibrahimgil

2019. április 19.

Borzasztó ez az állag: annyira kemény, hogy sem a saját, dizájnból mellékelt ecsetével, sem mással nem tudom felvinni. Ez a második ilyen tapasztalatom Bourjois termékkel, a hasonló kiszerelésű szemhéjpúderüket a díszből beletett ecsetével ugyanolyan lehetetetlen felvinni, mint mással. Hiába a praktikus kivitel, a szép színárnyalatok, a kellemes illat, ha kapargatni kell a festéket ahhoz, hogy feljöjjön. Utazásokhoz viszem magammal, egyébként pocsék, nem értem a majdnem öt csillag átlagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

mllelondres

2019. április 19.

Jaj de rosszak az összetevői :( de mégis, A PIROSÍTÓ. Nagyon szép árnyalatok, nem tűnik el egy pillanat alatt az arcomról, sokáig elég és az illata egy álom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

honeymoon

2019. április 12.

Örülök,hogy nem vagyok analfabéta....itt olvasgatva az előző tapasztalatokat. Szóval, kemény, mint a gipsz. Néha egy kis dörzsi kell, de van hogy elég amit felvesz az ecset. Így kitart életem végéig. Én nem váltok másra azért mert az “porosabb” állagú,ugyanis ennek olyan szép a fénye, szîne, hogy nem találtam még hasonlót. Artdecot használtam előtte sokáig hűségesen,de nekem ennek a színe fénye árnyalata sokkal szebb. Azért kap kevesebbet mert az állaga viszont nem minőségi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Sztundi

2019. március 14.

Imádom! Gyönyörű színű, kellőképpen pigmentált, de természetes hatást lehet vele elérni, szépen építhető ha valaki éppen többre vágyik, és nagyon kis kompakt, szuper a csomagolása és szinte törhetetlen. Az illata is kellemes, és számtalanszor kihúzott már a csávából a kis tükre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Szandra1983

2019. február 23.

Imádom!Több mint 10éve használom.Nem cserélném le másikra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Imádom!Több mint 10éve használom.Nem cserélném le másikra!

nominono

2019. február 17.

Nem tudom, mi az oka, de 3 hét után nem tudtam csak simán felvinni ecsettel a pirosítót. Meg kellett kapargatnom, hogy porosabb legyen és fel tudjam vinni az ecsettel. Mintha kiszáradt volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

fuge7

2019. február 12.

Kaptam egy ilyet ajándékba (35 - Lune D'or árnyalatban), és nagyon szeretem! :) Gyorsan fel lehet vinni, természetes hatást kelt, kb. napi 1x kell igazítani...
de ÚRISTEN milyen összetevői vannak?!?! Így csak 4 csillag. Amúgy nem nagyon használok pirosítót, de ha igen akkor ezt a terméket, mert szépen lehet vele dolgozni, tartósan fent marad, és szép színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

zsembesluca

2019. január 12.

Imádnám, de az incije elég csúnya :( miért oylan nehéz a mai világban erre is figyelni a gyártónak? tök sok termék gyönyörűen működik szép incivel is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon vegyes tapasztalataim vannak erről a termékről. Valamelyik glamour napokon szereztem be az elsőt, ami tökéletes volt! Cuki kicsi doboz, ami praktikus. És isteni illata van, jól pigmentált, de nem az az extradurván amitől egyszerre bohócnak érzem magam. És éppen ezért még egyet vettem. NAGY HIBA VOLT! A 2. aminek barack-arany árnyalata van használhatatlan! Nem tudom belőle sehogy sem kivarázsolni a terméket! Egyszerűen dörzsölöm már az ecsettemmel de semmi, még a saját ecsetével is kipróbáltam de azzal se sikerült, utána kicsit az ecsete műanyag élesebb szélével "lereszeltem" és az a por amit lereszeltem belőle már használható és szép, de teljesen pénzkidobás volt a 2. Nem olcsó ahhoz hogy ilyen minőséget kapjak! De az első meg valami csodálatosan szép! Nem is értem hogy lehet egyfajta terméken belül ekkora különbség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.