Bourjois

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   drogáriék, online

• meghatározza és hangsúlyozza az arccsont formáját
  • ragyogóvá teszi az arcbőrt, és egészséges megjelenést biztosít
  • átlátszó és könnyű textúrája tökéletesen rátapad a bőrre
  • beépített tükör és praktikus ecset tartozik hozzá
  • retikülbe és utazáshoz is ideális
  • gyönyörű rózsaillata van

13 árnyalatban kapható

Bourjois Pirosító
Ár: 2000 , Eladó: lillattamaskovics
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással és Foxposttal küldöm vagy személyes átvétel Budapest XVIII. kerületben
Bourjois Pirosító
Ár: 1990 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Blaneczka

2022. április 11.

Kedvenc pirosítóm, 4 színben is van, örök életre elég lesz. szépen alakítható, elronthatatlan, természetes. Nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

BernadettM

2022. március 25.

Írta előttem valaki, hogy előnye hogy nem pigmentált. Bár ezt az illető pejoratív értelemben írta, de számomra ez valóban előnye, mert nem lehet elrontani a pirosítást.
Néhány hónapig jól működött, de mára valami furcsa kemény réteg képződőtt rajta. Így nemigen használható.
Néznem kell mást.
De ez mindig olyan macera….

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 25.

Néznem kell mást.
De ez mindig olyan macera….

Oila

2022. március 17.

Elnézést kérek mindenkitől, aki szereti, de valahol azért vicc, hogy ilyen népszerűségnek örvend egy pirosító, aminek 2,5 gr-ját 3600 Ft-ért vesztegetik, és kb. az a legnagyobb előnye, hogy nem nagyon pigmentált és száraz, kemény, ezért lehetetlen vele bohócarcot festeni, no meg jól zár a dobozka, tehát ha már óránként újra fel kell tenni, legalább nem esik szét a táskában....... Annál több a hátránya: erős az illata, a kőkeményre betokosodó felületét úgy kell körömmel felkapargatni, mert egy normális ecset, ami az arcbőrhöz gyengéd, nem bírja felszedni..... Pont olyan egyébként, mint a márka többi terméke, amit próbáltam: a megszokott drogáriás neveknél jobban hangzó név, vállalhatóbb külcsín, jóval magasabb árfekvés, jóval silányabb minőség. Szerintem 100% pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 17.

agi.greendaygirl

2022. március 2.

nekem a használata nem kényelmes, mindezek mellett egyáltalán nem pigmentált, 2 színem is van belőle, de kín keservvel lehet csak valamiféle halvány színt felvinni vele az orcákra, pedig világos a bőröm. Egyáltalán nem megérős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

Yeticica

2022. február 7.

Kb 10 éve (hasrautes szerűen, szóval régóta) használom, mert nagyon finoman látszik csak, ha nem visszük fel több rétegben. Én világos típus vagyok, ráadásul nem sminkelem szét a fejem (a legerősebb alapozóm, amit csakis alkalmakra használok is közepes fedesu), így tökéletes kiegészítője a sminkemnek hétköznapokon.
A titka: keményebb sorteju ecset. Ezt felszedni a lágy, szintetikus ecsettel nem lehet, nekem van egy ezer éves Y R mokusszor ecsetem (igyekszem ezt a tudatombol kizárni alikor használom 😅), az elég durva, szépen felveszi a tegelybol az anyagot.
Bármelyik nem barna tónusú szín szépen mutat rajtam, így kb mindegy, melyiket tudom akciosan levadaszni. Mert elég drága nekem. Bár jó sokáig elég. Így tkp jár az 5 csillag. Nincs benne közönséges csillám, mint sok pár száz forintos tarsaban, csak egy visszafogott szatén fény.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 7.

Nagyon szeretem.

rosa.love

2022. február 1.

Nem értem, hogy állhat 4.5 csillagon ez a termék. Mint sokan írják, kb. hasznalhatatlan a keményedés miatt. Az illata nyanyás, ódivatú. Az összetevoi borzalmasak es pattanasokat okoz. Drogerias szinten harmadennyiert jobbakat lehet kapni (pl. Essence). Ket szinem volt belole, egy ido utan mar ollóval sem tudtam felkaparni, olyan kemeny volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 1.

Petalodirosa

2022. február 1.

Ennyi pénzért drága ez a pirosító és nem annyira jó. Érdekes, hogy bizonyos használat után keletkezik rajta egy keményebb réteg és nem lehet a pirosítót felvenni ecsettel. Ezért én megkaristolgattam a tetejét, hogy porosabb legyen, időnként ezt megcsinálom, így tudom elhasználni. Teljesen áron nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

legallybrunette

2021. szeptember 27.

A Rose Frisson nagy kedvencem. A benne lévő ecset szerintem útközben, tűzoltásra teljesen jó. Amire legjobban alkalmas: felkaparászni vele a tetejét, ha kicsit összeáll. Ezért ne dobjátok ki, még hasznos lehet!
Tartóssága valóban nem a legjobb, de olyan jól eltalált kis holmi, szinte már ikonikus termék, nem véletlen a 490 vélemény.
Update :
Azóta sem vettem, de egy ezer éves limitált darabot őrizgetek. Sajnos használni nem tudtam, mert akitől vettem pár éve a piactéren, "elfelejtett" szólni, hogy több éves darabokat árul, és begyulladt az arcom tőle. De maga a tok olyan szép, a párizsi Metropolitain metróállomás van rajta, hogy nem reklamáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Update :

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

Az egyik legjobb drogériàban fellelhető pirosító, természetes, tartós, nem okozott bőrhibákat, azonnali élettel-teliség! :) Plusz pont az összetörhetetlenségért és a kellemesen záródó kompakt kivitelnek. Szerintem több mint 1-1,5 éve napi szinten használom (csak néha kacsintok félre) és most fog még csak elfogyni. Véleményem szerint tökéletes dupe-ja a Chanel Joues Contraste pirosítójának! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Dobostorta73

2021. augusztus 24.

Ennél jobb pirosító nem is kell, nem veszek mást csakis ezt. Akkor kerül más pirosító a táskámba, ha ajándékba kapok. Egész nap csodásan tart, gyönyörűen eldolgozható, természetes, egy kis tégely csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Alkoholok: Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.