Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 , Eladó: pandoca
Állapot: próbálva volt, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Bp. Nyugati vagy előreutalással foxpost

Ewi19931229

2020. június 15.

Kedvenc ! Az illata az állaga,tartóssága,színe .. Egyszerűen minden 10/10

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Kedvenc ! Az illata az állaga,tartóssága,színe .. Egyszerűen minden 10/10

aalexaa

2020. június 5.

A 95-ös Jasper Rose árnyalatot vettem meg féláron Joy-napokon. Nagyon cuki minőségi a csomagolása (bár az ecsetet ki se próbáltam), öröm ránézni. Nem túl intenzíven pigmentált, de ez számomra előny, mert építgetni még mindig könnyebb, mint a bohócarcot eltüntetni :D Finoman építgetve gyönyörű eredményt ad, nem csillámos, csak enyhén fényes üde színt ad az arcomnak, nagyon természetes hatású. Nap végéig kitart. Én illatot nem igazán érzek, de nem is bánom. Kedvenc lett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

patrusi

2020. június 4.

Már 3 éve ezt a pirosítót használom. Nem mászik el nap végére és jó az illata is. Nekem teljesen megfelel, szerintem nem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

vikimaja

2020. június 2.

A 74 Rose Amber nevű árnyalata van meg és én nagyon szeretem. A nagyon fehér bőrömre tökéletes, nehéz annyit felvenni belőle, hogy “bohóc hatást” keltsen. Az illata kellemes púderes, én kifejezetten szeretem. Először sokalltam az árát, de így, hogy két év majdnem napi szintű használat után is alig fogy ezt megbocsájtottam neki. Van másik pirosítóm is, de az esetek nagy részében ezért nyúlok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

laregina

2020. április 29.

48 ashes of roses arnyalata van meg, szep szine van, tartos es lehet vekony retegben is hasznalni illetve erosebben is. Szerintem egy eletre eleg lesz a mennyiseg meg akkor is ha ilyen kicsi. En szeretek kulonbozo szineket hasznalni a pirositokbol attol fuggoen hogy milyen sminket csinalok tehat egy szin nekem nem eleg, viszont ebbol nem lattam meg palettat eddig csak a szineket kulon ami nekem nem praktikus. Azert meg jar az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Ingi

2020. április 25.

Sajnálom, de nekem csalódást okozott. Pár hét alatt teljesen beszáradt... Az itteni véleményeken felbuzdulva vettem meg, de sajnos a kukában végezte :(
Pedig a csomagolása tényleg szuper jó, a szín is szép szolid barackos volt, na és a mennyiség is sokáig kitartott volna...az ecset mondjuk tényleg borzasztó, azért nem kár :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

humankind

2020. április 24.

Jó termék, a Lilas d'or árnyalat van meg nekem. Az egyetlen problémám vele, hogy olyan kényelmetlenül kicsike a csomagolása, lehetne mondjuk kevésbé "vastag" de kicsit szélesebb, mert nehéz olyan ecsetet találni, ami elég kemény ahhoz, hogy felvegye, de bele is fér. Nem brutál pigmentált. Az itteni vélemények alapján egy kicsit jobbra számítottam, de összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 24.

Odriuss

2020. április 24.

Kellemes illata van, a hozzá adott kis ecset csak végszükség esetén ér valamit, nem lehet rendesen elegendő pirosítót felvinni. Más ecsettel használva teljesen más a hatás, de nekem sajnos így sem volt elég tartós és elég pigmentált. Sosem értem el vele azt a hatást, amit szerettem volna, nekem fél óra után olyan érzésem volt, mint ha nem is lenne semmi az arcomon. Egy olcsóbb társával sokkal jobb hatást tudtam elérni. Azóta váltottam a krémpirosítókra és úgy érzem, hogy ezek azok amik igazán beváltak nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Baboo

2020. április 11.

Update : 2020 van és azóta is őt használom. Még pár éve kiderült, hogy az ecset nem volt megfelelő, amiatt nem tudtam elég festéket felvenni vele.
Megadom neki az 5 csillagot, mert azóta se cseréltem le, és ennek már lassan 7 éve :)

2013.Hosszú ismerkedés, próbálgatás és évelődés után végre megvettem. A kedvenc pirosítóm lett, bár nem vagyok 100%-ig elégedett vele. Az árnyalatok nagyon szépek, nem hivalkodóak. Sőt, sokszor még kicsit kevésnek is találom, pedig kapirgálás után pirosító ecsettel viszem fel többször is. Az illatát én imádom, finom púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

1999

2020. április 11.

2 szín van meg nekem, a 03 Brun Cuivré és a 34 Rose d'Or. Szép színek és nehezen, de építhetőek is. Csak világos bőrre ajánlom, mert sötétebben nagyon meg kéne velük küzdeni, hogy látszódjanak. Amikor megvettem őket, akkor 50%-kal le voltak értékelve és volt még pluszban egy 50%-os kuponom. Így, hogy 750 Ft volt darabja megérte, de teljes áron biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.