Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
Lina14

2019. május 18.

nekem a 74 rose amber árnyalat van meg, ami egy barackos-pinkes szín, látványos de természetes is egyben. maga a púder kellemes, lágy és pigmentált, egy kicsit porol, de emiatt szépen is lehet teríteni és eldolgozni az arcon. több alapozóra és púderre is felvittem már, még nem volt vele problémám, nem apad és nem foltos. kicsit vigyázni kell rá felvitelkor, lehet azért mert egy kicsit sötétebb árnyalatot választottam, ha túl sokat viszek fel akkor kicsit bohócosnak tűnik, de ha keveset veszek fel, nics vele gond. nekem a hozzá kapott ecset nem igazán működött, puhább, természetes szőrű ecsettel sokkal szebben tudtam felvinni. az egyetlen gondom vele az illata, nekem egy kicsit erős. elillan felvilet után, e amikor kinyitom mindig megcsap. viszont a javára kell írnom, hogy az egyező színű doboz nagyban segít reggelente ezt a pirosítót választanom, hiszen pontosan tudom milyen a púder színe a dobozban

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

InternationalTraveller

2019. május 14.

A 33-as golden lilac árnyalatom van. Azért esett rá a választásom, mert kellemes barackos enyhén csillámos árnyalata van. Jól passzol a barna hajamhoz és a piros rúzsokhoz. Direkt utazáshoz választottam mini tükörrel és ecsettel a praktikum kedvéért. Kb. két éve használom napi szinten, de még mindig rengeteg van benne. Nekem is el kezdett keményedni, de még mindig jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

csylvie

2019. május 9.

A 16os árnyalatot használom jelenleg. Újra vissza tértem hozzá, mert ár érték arányban tökéletes. Mindent hoz, a mit elvártam egy pirosítótól, és nem lesznek tőle pattanásaim, mint több hasonló terméktől...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

tara95

2019. május 9.

33-as nars dupe. Hát ez valami gyönyörű. Essence umbrella kontúrecsettel tettem fel, pont jó hozzá, építgetni csodásan lehet. A szín abszolút az enyém, enyhe barack de inkább rózsaszínes egészen apró csillámmokkal, nem hivalkodó, sőt, mattnak látszik, napfényben jön elő enyhén, de a zsíros bőröm miatt egyáltalán nem is bánom, a lehető legjobb kombináció. A csodás illat, elegáns kompakt lenyűgözött, remélem hosszú-hosszú évekig mindennapos társam lesz. Öt. Mi más?

Egyébként a Bourjois és a Chanel egy gyártóhoz tartozik, Waynenek van egy külön videója amiben pont ezt az árnyalatot hasonlítja egy Chanel pírrel. És gyakorlatilag ugyanaz. :D

Kénytelen vagyok folytatni az ömlengést. Ez a csodálatos édes illat minden nap jobb kedvre derít, és a borzalmas inci ellenére sem csapott ki. A kis ecset számomra abszolút használható, mivel sokat ingázom. Én szőke vagyok, hófehér bőrrel, barátosné barna, kreol és rajta is gyönyörűen mutatott. Meg is veszi.

Gyá, nem gyengén voltam szerelmes ebbe a pírbe :D most 2 éve van meg kb és újra előszedtem. Sajnos nálam is előjött a keményedéses probléma de a saját ecsetével nagyon ízlésesen és halványan lehet építgetni, ezt nagyon szeretem benne. Illetve tökéletesen passzol a dior rúzsomhoz, úgyhogy előszeretettel kapom elő mostanában. Viszont becsületes négyest ér a tudása miatt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Moni1980

2019. május 9.

Kétféle árnyalatban próbáltam már, de egyiket sem tudtam elhasználni. A színek szépek, aranyos a csomagolás, de részemről ennyi az összes pozitívum. A saját ecsetével sem, és más pirosító ecsettel sem működik. Egyszerűen olyan kemény, hogy az ecsetek nem veszik fel a festéket. Ha kicsit felkapargatom, talán kézzel kinyerhető belőle valami... A tartóssága is gyenge. A legrosszabb pirosító, amit valaha használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

googles

2019. április 26.

Kivalo pirosito, nekem ugy ahogy van tokeletesen ki lett talalva es megfelel, mukodik.

5 arnyalatom volt es van belole. A legelsot meg Spanyolorszagban szereztem be osregen, 2000-2001 korul... nemreg dobtam csak ki, mondvan hogy ennyi evig biztosan nem ajanlatos hasznalni. Sajnaltam es szerintem semmi baja nem volt. De talan 16-17 eves pirositot ne tegyek magamra.

Ebben a mondandom, hogy szupertartos es szuper minoseg. Nekem az ecsete is bejon es imadom a dizajnjat, hogy nem kell kulon ecsetet cipelni, a kis kerek dobozban elfer.

Annyi szep arnyalata van, erre is konnyen rakattanhat az ember. :) Szeretem, hogy a Rose pompom egeszen enyhe szint ad, amikor epp csak lathatatlan pirt szeretnek a vilagos boromon. Mas arnyalatokkal lehet erosebb hatast is elerni. Maximum pontszam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Makk Zsuzsó

2019. április 20.

Update 3: Végre megoldottam a dolgot: aki szintén küzd az alább vázolt problémával, vegyen a Rossmannban kerek púderpamacsot (2 db-os csomagban adják), azt a szöszös, kicsit plüssre hajazó felületűt és azzal próbálja felvinni. Ha az ecset nem vesz fel semmit, akkor ezzel kell kicsit megdörzsölgetni, majd feltapogatni az arcra, olyan mozdulattal, mint amikor a blenderrel ütögetjük bele az alapozót a bőrbe, tehát nem dörzsölve. Így nekem extra tartós is lesz, este ugyanúgy ott van, minimálisan kopik csak. És ráadásul a pirosító valódi színe is jobban érvényesül, mint ecsettel. Sok bosszúságot okozott ez a termék, de most fel kell pontoznom, mert így már teljesen meg vagyok vele elégedve.

Update 2: Még egy csillag levonás, mert tényleg nonszensz, hogy ha azt akarom, hogy a pigmentek életre keljenek benne, akkor kapargatni kell. Most épp egy kiszuperált fogkefével. Rémes! Különben egyszerűen semmit nem vesz fel belőle az ecset.

Update: le kell vonnom egy csillagot, mégpedig a kérgesedés miatt, ami nálam is beütött sajnos. Utálom, hogy 3-4 használat után körömpolírozóval kell kapargatnom a tetejét.

2018. január 8. Csodás pirosító, csak jól kell megválasztani a színt. Én eddig a Rose d'or-t próbáltam és nagyon megszerettem. Igaz, kellett egy kis idő, míg kigyakoroltam, hogy csak egy lehelletnyit vegyen fel az ecset (Essence). Tartós, gyönyörű szín. Még nem használom olyan rég, nekem még nem keményedett meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

karaibrahimgil

2019. április 19.

Borzasztó ez az állag: annyira kemény, hogy sem a saját, dizájnból mellékelt ecsetével, sem mással nem tudom felvinni. Ez a második ilyen tapasztalatom Bourjois termékkel, a hasonló kiszerelésű szemhéjpúderüket a díszből beletett ecsetével ugyanolyan lehetetetlen felvinni, mint mással. Hiába a praktikus kivitel, a szép színárnyalatok, a kellemes illat, ha kapargatni kell a festéket ahhoz, hogy feljöjjön. Utazásokhoz viszem magammal, egyébként pocsék, nem értem a majdnem öt csillag átlagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

mllelondres

2019. április 19.

Jaj de rosszak az összetevői :( de mégis, A PIROSÍTÓ. Nagyon szép árnyalatok, nem tűnik el egy pillanat alatt az arcomról, sokáig elég és az illata egy álom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

honeymoon

2019. április 12.

Örülök,hogy nem vagyok analfabéta....itt olvasgatva az előző tapasztalatokat. Szóval, kemény, mint a gipsz. Néha egy kis dörzsi kell, de van hogy elég amit felvesz az ecset. Így kitart életem végéig. Én nem váltok másra azért mert az “porosabb” állagú,ugyanis ennek olyan szép a fénye, szîne, hogy nem találtam még hasonlót. Artdecot használtam előtte sokáig hűségesen,de nekem ennek a színe fénye árnyalata sokkal szebb. Azért kap kevesebbet mert az állaga viszont nem minőségi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.