Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1000 Ft + pk , Eladó: mspotts
Állapot: új, 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás
2000 ft!Bourjois Pirosító +AJÁNDÉK
Ár: 2000 , Eladó: Legadema
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán maradó előre utalás után

citromalma

2021. április 19.

Jöttem lepontozni. Úgy tűnik, számomra ez a márka teljes csalódás, bármelyik termékükhöz nyúlok.
Az első használat után a pirosító felületén megjelent egy réteg (vagy inkább úgy pontos, hogy az első használattal levittem a felső réteget), ami alatt egy fényes felület van.
Ezt akármeddig maszatolhatom ecsettel vagy kézzel, ebből pirosító nem lesz.
A kezem - és az ecset - ugyanolyan marad, mint előtte.
Végül végső elkeseredésben az ecset végével felkarcolom a pirosító felületét, mellyel ~20 használatra elegendő por keletkezik, amit így szintén nem nagyon tudok használni.
Alatta megint ez a fényes és kemény réteg, ami bizony nem színez semmit, akár a falon is végighúzhatnám.

Egyetlen felhasználási módjának azt látom, hogy összetöröm az egészet, és a port áttöltöm egy másik tartóba, aminek lyukacsos a teteje.

Tényleg ilyen minőséget kell gyártani ennyi pénzért?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

Ezt akármeddig maszatolhatom ecsettel vagy kézzel, ebből pirosító nem lesz.
A kezem - és az ecset - ugyanolyan marad, mint előtte.

Tényleg ilyen minőséget kell gyártani ennyi pénzért?

merike3

2021. április 16.

Annyira szeretem ezt a kis pirosítót, nagyon természetes színe van, de lehet építgetni, 10-ből 8x ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

K.Eszter

2021. április 16.

Két árnyalatát is megvettem már. Nagyon szép természetes színt ad. Szépen oszlik és egész nap a helyén marad, nem kopik az arcról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Nina010224

2021. március 29.

Pár hónapja szereztem be, mert nagyon tetszettek a színei, és a csomagolása is praktikusnak bizonyult a számomra. Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, nekem különösen tetszik, hogy nem igazán voltam képes túlzásba vinni a felvitelét, mert olyan könnyed az arcon, mintha csak elpirultam volna. Az illata kicsit erősebb, púderes. Én személy szerint nagyon szeretem, de ha valaki nem preferálja az illatosított termékeket, akkor ez kiütközhet.
Összességében szerintem remek termék, nekem 100%-ban megérte rá beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Összességében szerintem remek termék, nekem 100%-ban megérte rá beruházni.

georgina_95

2021. március 18.

Nagyon tartós, nem "porol", ha természetes hatású pirosítót szeretnél akkor tökéletes választás. Rosszul választottam meg a színt, így az alapozómon nem érvényesült megfelelően, egyedül ezért nem tudok rá 5 csillagot adni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Evelili

2021. március 14.

Az illata bámulatos (nyilván nem ezért vettem meg). Ugyanezt a 16-os árnyalat van meg. Nagyon tartós, a maszkra sem ragad rá. Természetes sminkekhez tökéletes. Olyan szép barackos/enyhén rózsás színe van, hogy kiprobaltam a szemhéjamon is. 🤣

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Bettu

2021. március 12.

A 74-est választottam, bár a boltban nem az szúrt először szemet, hanem egy nagyin hasonló színű, de úgy olvastam talán a többség ezt használja. :)
Szép a színe. Előtte avonos golyós pirosítót használtam, így elsőre kicsit talán sokat vettem fel belőle az ecsettel, de nem a sajátjával, azt nem fogom használni. Elég pigmentált szerintem. De szép a színe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

dzsen1337

2021. március 9.

Lilac d'or árnyalat van meg. Régóta vágytam erre a pirosítóra, mert gyerekkoromban sokan nézegettem, szagolgattam anyukámnál. A színe nagyon természetes, kicsit pirosas, kicsit fényes, de nem tolakodó. Az illata nekem tetszik. A saját ecsetével használom, mivel a puhább ecsetek nem vesznek fel elég festéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Lilka

2021. február 25.

A Golden Amber árnyalatban vásároltam meg, annyira helyes kis kompakt pirosíto, a kivitelezése, illata csillagos 5-os. Viszont a termék benne harmatgyenge. Egyszeruen a 20-ik ecsetsimítás után is alig-alig látszodik az arcomon. Ha felkapargatod valamivel, másnapra ugyanígy bekeményedik...A kis ecsetkéje is használhatatlan, bár én nem azzal probálgatom felvinni...:D Igyhát gyakorlatilag nem sokat ér....csalodás. Kuka lenne, de olyan kis helyes.....Már azon gondolkodtam csak az én termékem hibás, de olvasva a véleményeket sajnos ez egy nagy NEM!! Chanel család ide vagy oda, ez egy optikai becsapás számomra...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Boro75

2021. február 24.

Megvettem a Rose d'Or árnyalatot. Szerintem isteni illata van, nagyon tetszik. Elég halvány sajnos az arcomon, én az erősebb színeket szeretem. És nem elég tartós, 1-2 óra és már nem látszik. A csillám nem annyira hangsúlyos, de ez nem baj. Szerintem aki a nagyon természetes sminket szereti annak biztos nagyon jó lehet! Az ecsettel ami benne van elég jól használható, úgyhogy a táskámban hordom és ha szükséges akkor egy teszek belőle az arcomra. Majdnem féláron vettem így megéri de ha teljes áron vettem volna meg nem lennék most nagyon boldog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 24.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.