Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
Hermina99

2018. október 21.

Szeretném hinni, hogy csak én nyúltam bele egy olyan árnyalatba, aminek más a textúrája, mint a többinek, mert itteni ajánlások alapján vettem meg.

16 Rose coup de foudre Love-struck rose van ráírva, nem teljesen világos, hogy ebből melyik az árnyalat neve. Kuponnal féláron sem érte meg, sajnos annyira kemény a termék, hogy képtelenség felvenni a tégelyből. A hozzá csomagolt ecsettel felkarcolni lehet, de ez a karcosítás az orcára is áll- felvitelkor nehéz eldönteni, hogy a bőröm a sörték keménysége miatt pirosodott ki, vagy a terméket sikerült túltolni. Idővel kiderül, hogy az előbbi történt. Talán ujjbeggyel sikeresebb lehet a felvitel, de nekem akkor foltos, azt meg gyakorolnom kell. Mindenesetre ne a finom ecsetvonásokkal való felvitelre számítson, aki ilyet választ, én személy szerint ettől a márkától, no meg az eredeti árából kiindulva sokkal többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Szinte meg kell erőszakolni, hogy felvegyen belőle legalább egy kicsit az ecset, és még az is halovány. Kapargatni kell a felületét, hogy újra képes legyen fogni. Vannak sokkal jobb pirosítók nála. Kap egy 3-ast, mert ez illata jó és a színei szépek. Az összetétele annál kevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Ditti79

2018. október 15.

Nekem ő A PIROSÍTÓ.Már a harmadik színt szereztem be belőle,próbáltam más márkákat is,de sajnos szinte mindegyikre allergiás voltam,hatalmas csomók lettek az arcomon estére.Szerintem a színválaszték is bőséges és gyönyörű színei vannak.Nem porzik egyáltalán,a pigmentáltsága is megfelelő és nekem személy szerint minden napi használat mellett is kitartott legalább egy évig egy darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Oraculum

2018. október 12.

Tetszik, a táskabarát, mágneses, ecsetes csomagolása, nagyon praktikus.
A 95 Rose de Jaspe árnyalatra esett a választásom, nagyon finom enyhe rózsaszín, a csomagolásba nagyon fényes, apró-csillámosnak tűnt, de felkenve egészen más, szép enyhe színe van selyemfénnyel.
Az ecsetével nem sok mindent tudok kezdeni, szerintem ujjal sokkal pontosabban és precízebben vihető fel. A termék elég kemény, ezért ha láthatóbb hatást szeretnék, többször is fel kell vinni az árnyalatot.
50%-os Glamour-kuponnal vettem, így elnézem neki az árát, de a Sleek olcsóbb pirosítói és a NARS drágább pirosítóm kenterbe veri, így biztos nem venném meg teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Tetszik, a táskabarát, mágneses, ecsetes csomagolása, nagyon praktikus.

NagyVani

Korcsoport: < 18
2018. október 8.

Nekem a 85.Sienne árnyalat van meg és imádom.Tökéletesen pigmentált és tartós és az árát is megéri(bár én glamur-napokon csaptam le rá).A kedvenc pirosítómmá vált a kollekciómban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 8.

EviKicsi

2018. augusztus 29.

Megfelelően pigmentált , kevés is elég belőle. Könnyű eloszlatni, kellemes vele dolgozni
Tavasz óta van meg , alig fogyott a termékből
Engem csak ez a pacsuli illat zavar ( ami a leírás szerint rózsa ) fölöslegesnek tartom , ezert 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Tavasz óta van meg , alig fogyott a termékből

Timi2424

2018. augusztus 26.

Hát igen, már egy jó ideje szemeztem vele és a vélemények alapján nagyon, de nagyon jó kell legyen Igen, jó. Nekem a Healthy Mix árnyalat van meg, gyönyörű a színe, de valóban többször végig kell húzzam, hogy igazán pírt hagyjon, de így nem olyan könnyű túladagolni. Még csak pár napja van meg, de szerintem nagyon jóban leszünk mi ketten. Ja, és a kicsit nagyi illat, olyan finom, én is imádom. Egyelőre négy csillag, az ára alapján picit pigmentáltabbra vártam, de lehet csak ez az árnyalat lágyabb, ki kell próbáljak egy másikat is majd.

Nos, már hónapok óta ő A pirosító, pedig azért keresgéltem ám, de annyira szép és lágy, a healthy mix árnyalat tökéletes a bőrömhöz, már megtanultam mennyit kell felvinni, hogy a legszebb legyen. És biztosan pár évig elég lesz, ez a kis dobozka egy csoda. Már öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Agnes09

2018. augusztus 20.

Évek óta használom. Nagyon szeretem. Kiváló minősėg. Ár ėrték nagyon jó. Minősėge van olyan mint a drágább luxus márka kategóriák. . Lilas d or árnyalatot használom. Nagy kedvencem. Már nem vásárolok mást, nem kísérletezem mås termékkel. Ebben megtaláltam az ideális arcpirosítót. Csomagolàsa is tökéletes, táskában könnyen elfér, praktikus tükrös, kisecsetet is nagyon szeretem, könnyű, precîz felvitelt biztosít. Csak ezt az ecsetet hasznålom hozzá. Nagyon jôl pigmentált, tartós. Reggel felteszem és estére is ugyanúgy marad
Non stop tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Non stop tart.

raczrenike

2018. augusztus 20.

Több éve hasznalom mar. Nagyon szeretem. Sokaig eleg es Nagyon könnyü vele dolgozni. A saját ecsetét nem hasznalom hozza, nem tul jo, de ez legyen a legkevesebb. Sokan írták, hogy kapargatni kell és így tovább, szerintem akkor rossz szint választottatok. Tévedésből én is vettem már rossz árnyalatot, az nem fogott olyan erősen. Én a 72-est ajánlom. Számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Eszti22

2018. augusztus 15.

Még a tavaszi kuponnapok alkalmával szereztem be. Az árnyalat szép, viszonyt elég nehézkes felvenni a terméket a tégelyből, túl kemény a termék és nehézkes szépen eldolgozni a bőrön. A tartóssága sem 100%-os. Sokkal szívesebben nyúlok a MakeUp Revolution pirosítomhoz, ami negyedannyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.