Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
havana74

2018. augusztus 4.

Illatokban egy csélcsap nőszemély vagyok, de sminktermékekben az állandóság híve.
Kb. 20 éve volt az első ilyen pirosítom, tegnap is vettem egyet, az előzőt kb. 5-6 éve. Jobbat nem ismerek, ennek nem változott a minősége az azóta eltelt időben sem, sok más minden felhigult....
Havana 74 egy 74 rose ambré-val tért haza, nem hurcibálom magammal, így minimális esélye van a törésre.
Reggeli felvitel kitart munkaidő végéig.
Itthon egy nagyméretű ferde ecsettel applikálom fel, így nincs szükség a saját gyári keféjére.Egyébként azzal is megoldható lenne a feladat.
Isteni fahéjas illata van, nem porzik, jól pigmentált. Teljes áron is megéri, ami 3.290,-.
Praktikus, gusztusos, színes dobozkában kínált kiváló termék. Remélem nem éri utol az innováció, ha egyszer már úgy jó, ahogy van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Reggeli felvitel kitart munkaidő végéig.

Csacsillus

2018. július 7.

Nagyon szeretem, a 16 rose coup árnyalatot vásároltam meg. Finom az állaga, illata, könnyen felvihető, nem bohócosít, csak ha tényleg a tégelyt nyomkodod az arcodra :D Praktikus a csomagolás, jó a hozzá adott ecset és fent marad a nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

edina1212

2018. június 29.

Szépen pigmentált, pórusokat nem tömíti el és tartós.
Külön tetszik a praktikus kiszerelés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Szépen pigmentált, pórusokat nem tömíti el és tartós.
Külön tetszik a praktikus kiszerelés :)

vikica00

2018. június 21.

A 74-es (rose amber) árnyalatot vettem meg. Nem hivalkodó,visszafogott szín ami egész tartós,és nem mászik el az arcról egyhamar.
Viszont az elején nekem is kétségeim voltak - mivel nem vagyok egy nagy sminkmester - mi fog történni ha én és a pirosító találkozunk,miféle borzadály fog abból születni... Hát meg kell mondjam,semmiféle szörnyűség nem lett belőle..sőt,nagyon is tetszett a végeredmény,a természetes hatás amit felvitel után kaptam. Eddig 1 alkalommal volt lehetőségem használni - nem vagyok nagy sminkelős úgy isten igazából,olyan alkalom amire be tudtam volna vetni az meg eddig csak 1-szer adódott - és imádtam. Végre egy olyan árnyalat ami a fehér,sápadt bőrömnek is jól áll és ami egy kis egészséges színt ad neki.
Csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Csillagos 5-ös.

springee

2018. június 7.

Szépen építhető, lágy pírt adó, természetes hatású termék. Nem vagyok egy sminkmester, sőt, egyenesen kétbalkezes, ezért féltem pirosítót használni, mert attól tartottam, hogy majd úgy nézek ki, mint valami 70-es évekbeli, szebb napokat látott cirkuszi bohóc. Viszont sokszor teljesen hulla képem van, amin egy kis pirosító sokat segíthet. Gondos keresgélés után ezt próbáltam, nem kellett csalódnom. Könnyen és jól lehet vele dolgozni, a végeredmény pedig valóban szép és természetes. Maximum az okozhat csalódást, hogy úgy kopik a doboza, mintha valami kínai kacatos smink lenne. Kár érte, mert aranyos a doboza, de soha nagyobb baj egyetlen sminktermékkel se legyen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Vivike2141

2018. május 31.

A legkedvencebb pirosítom , nagyon illeszkedik a bőröm színéhez. Jól pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

hamamelis

2018. május 25.

Az a legjobb benne, hogy ugyanolyan illata van, mint harminc éve, amikor anyukám használta, és emiatt minden használatkor eszembe jut, szóval anyaillatú, otthonos, ismerős dolog. Emiatt vettem én is, és nagyon szeretem. Nem hivalkodó szín, pigmentált. Matt, természetes (van csillogós pirosítóm is, ahhoz más kedvemben kell legyek, de ez az alap). Nagyon lassan fogy. Lehetne tartósabb, a nap végére eltűnik, bár mire a nap végére jutok, általában ez a legkisebb problémám :) Van benne tükör, jó az ecsete. Többször vettem újra, és még többször fogom. Amúgy megvan még anyukám ősrégi tégelye, hogy néha megszagolhassam. Az illata erősebb még most is, tekerős volt, nem pattintható, és tök érdekes, de a tégelyen a felirat máig tökéletes állapotban fent van, míg az enyémen pár hónap alatt megkopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

kndi

2018. május 23.

Tökéletes! A bőrszínemet tekintve bizonytalan voltam, hogy milyen árnyalatot válasszak, nagyon sokat hezitáltam, végül addig nézelődtem, hogy találtam egy kis mini kalauzt Bourjois termékekről és ennek segítségével behatároltam a bőröm árnyalatát és tónusát (nagy segítség volt mert biztos, nem őt választottam volna önszántából). Ez alapján választottam a 85-ös Sienne árnyalatot, nem mellesleg glamour napokon féláron. Félve kibontottam és az első, az a fantasztikus illat, oda vagyok érte. Fogtam a kis ecsetét és mondom, na lássuk. Csodás! Nekem kicsit építeni kell, de ez gond nélkül megoldható, természetes és tartós! Munkanapot pici híján kibír! Ez az árnyalat inkább barnás és a lenyeg, hogy nem csillámos. Nem szerettem volna feltűnősködni egy átlag munka napon csillámokkal az arcomon. Szó mi szó, én imádom úgy ahogy van! A kis cukiságával, illatával és tudásával együtt. Örülök, a választásomnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

catastrophe

2018. május 20.

A formulájáért nem vagyok oda, de tavasszal és nyáron minden nap a 41-es Bonne mine/Healthy mix árnyalat után nyúlok. A tökéletes barackos-korallos árnyalat ami nincs tele csillámokkal és nagyon egészséges, természetes hatást kelt. Pozitívum, hogy nagyon nehéz, szinte lehetetlen túlzásba esni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Ingi

2018. május 16.

Sajnálom, de nekem csalódást okozott. Pár hét alatt teljesen beszáradt... Az itteni véleményeken felbuzdulva vettem meg, de sajnos a kukában végezte :(
Pedig a csomagolása tényleg szuper jó, a szín is szép szolid barackos volt, na és a mennyiség is sokáig kitartott volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.