Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
tuzokzsoka

2018. április 11.

A Sienne 85-ös árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Egy barnásabb/ bronzosabb matt árnyalat. Szerencsére csillám nincs benne. Megvan legalább 2 ève de még mindig alig hiányzik belőle. Heti 3x legalább használom. Úgy tűnik az örökkévalóságig elég lesz🙄

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

Mafisz

2018. április 11.

ez volt a legelső pirósítóm és azóta is imádom! Finom rózsaillata van és olyan mintha nem is lenne az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

derienart

2018. március 27.

Hát vegyes érzéseim vannak ezzel a pirosítval kapcsolatban.

A kivitelezése gyönyörű, olyan mint egy kis ékszerdoboz. A doboza mágneses, nem látok esélyét, hogy a teteje letörne, a kivitelezése szuper.

Beltartalom: az illatába beleszerettem, annyira finom púderes, luxusérzetet ad, olyan nőies. :)

Ecset: szerintem praktikus. Bent van a dobozában, így nem koszolódik, én tudok vele dolgozni, és finom puha.

Termék: hát itt kezdődnek a problémák. Egyrészt mert nagyon csillámos, másrészt mert nem pigmentált. Nagyon nem. Többször át kell húzni az ecsetet az arcomon, mire látszik valami,de ugye a csillámok miatt meg nem lehet túlzásba esni. Szerintem a reggel felvitt pirosításból az arcom egyik oldalán már nem látszik semmi. Azért egy 3000,- Ft-os terméktől nem ezt vártam volna, nagyon nem. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Hát vegyes érzéseim vannak ezzel a pirosítval kapcsolatban.

Dorkyi

2018. március 22.

Egyik kozmetikumomnak sincs ilyen jó illata, valami mennyei. Széles választék, tartós, nagyon cuki kis csomagolás. Számomra A Pirosító!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

baarbo

2018. március 22.

Szerencsére sose fogy el :D évek óta használom igaz váltva másik pirosítókkal de egyszerűen olyan kevés kell belőle,hogy még évekig elleszünk...Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Luiselotte

2018. március 20.

Brun illusion, Ambre d’Or és Rose Frisson árnyalatokban van meg. Amióta itthon lehet kapni a márkát ezt a pirosítót használom a legtöbbször.Szépen építhető, nem porol, ragyogó színek és a világ végéig elég egy tégellyel. Amiért 4 csillag, hogy a legutolsó vásárlásomkor megszerzett példány doboza az első kinyitáskor a kezemben tört ripityára.Soha ilyen még nem történt, sokadszorra veszem, tudom, hogy kell kinyitni, nem értem mitől adta meg magát a dobozka. Pedig tipikus táskába bedobós kis cucc, hát így már nem fog tudni velem utazni. :( vehetek helyette másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

klauska1985

2018. március 19.

Nagyon régen használom màr. Nekem teljesen bevált! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Nagyon régen használom màr. Nekem teljesen bevált! 😊

Zsaki

2018. március 17.

Olyan pigmentaltak a pirositoik, hogy anyukam kb 10 eve lepasszolta nekem az ovet, amit kb 25 eve kapott es meg mindig van belole, pedig egy leejtesnel meg egy nagy darab is letort belole. Minden nap sminkelek es mindig hasznalok pirositot. Ez egy eletre szolo befektetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

incitatogranit

2018. március 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Volturispet

2018. február 20.

A textúra nagyon kemény, a hozzá járó ecsettel viszonylag könnyű használni, a finishe viszont elképesztően természetes, de azért egy picit ragyogó is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.