Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
ducitrening

2018. február 8.

Imadom! Megfeleloen pigmentalt, minimalis is eleg, ezert nagyon gazdasagos! Ket arnyalatot hasznalok egy bronzosat es egy rozsaszint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Gumuska

2018. január 24.

Gyönyörű árnyalat, finom illat, szuper csomagolás....és nem tudom annyiszor az ecsettel felvinni az arcomra hogy látszódjon. Egy másik pirosítóval együtt használva hatásos, élénkíti a színét és felerősít az alatta lévőt de sajnos csak ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

tramit

2018. január 15.

95 Rose de Jaspe van meg belőle már egy jó fél éve. Fényes árnyalat, ez nem mindenkinek az asztala, és én is bevallom, hogy egy kicsit impulzusvásárlás volt... de valahogy olyan elegáns, üde ragyogást az arcomnak, hogy nagyon megszerettem. Nagyon szépen egybeolvad a bőrömmel, és nem is úgy viselkedik, mint egy "szokványos" pirosító, hanem valamiféle egészséges, rózsás fényt ad neki. Ma már annyira hozzátartozik a napi rutinhoz, mint a szempillaspirál.
Annak ajánlom ezt az árnyalatot, aki nem vágyik nagyon "látványos" pirosítóra (elég visszafogott a színe), és esetleg nem kíván highlighterrel is bajlódni. Ez kb. a kettőnek a keveréke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Trekaa

2018. január 15.

Régóta szerettem volna egy Bourjois arcpirosítót, de valahogy mind túl rózsaszínnek és túl csillogónak tűntek, de végül rászántam magam egy barnás árnyalatra ( max. bronzosítónak jó lesz alapon) 85 Sienne. Kiváló! Nem tudom miért nem vettem már hamarabb?!
Kicsi kiszerelés, de nagyon pigmentált, alig kell belőle felvinni, és tartós!
Szuper jó termék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Kicsi kiszerelés, de nagyon pigmentált, alig kell belőle felvinni, és tartós!
Szuper jó termék! :)

Szabcsi87

2018. január 10.

Én pár hónapja vettem és a Rose d'or árnyaltot választottam, nagyon szeretem. Nem szeretem a túl sok pirosítót az arcomon, ez a termék pedig nagyon szép halvány rózsás árnyalatot ad. Nagyon kellemes az illata is. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

bugeyes

2018. január 7.

Már régóta megvan, persze hasznàlok más pirosítókat is mellette. Talán azért is spórolok vele, mert tényleg nagyon szépen mutat az arcon. Tetszik a kiszerelése is, mert mérete miatt mindenhova magammal tudom vinni, van benne egy aprócska tükör is. Egyedül az ecsettel nem vagyok annyira kibékülve, ezért ha otthon viszem fel, akkor egy másik pirosító ecsetet használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

amika82

2018. január 6.

Nem porzik feleslegesen,isteni az illata.Nekem nap végére is tart,gyönyörű színek.Sok pirosítót próbáltam már,de nekem ő az abszolút favorit,még ha néha meg kell egy picit kapargatni is a felületét.És ami lényeges,sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

gothmarypoppins

2018. január 5.

Azt vettem észre, hogy a puhább ecsetekkel egy örökkévalóság felvinni, a benne lévő durvább darabbal hatékonyabban tudok dolgozni. A 34-es Rose d'or árnyalat pont elég halvány és rózsás, némi csillogással, a beteges-sápadt arcszínem szépen feldobja. Tartós, de ha napközben frissíteni akarnám, nagyon praktikus a csomagolása. Érdekes, hogy a szerintem csodás illatát alig említik, pedig nekem annyira tetszik, hogy néha csak kinyitom, megszagolni... :D Arcon szerencsére nem érzem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

BonnyBunny

2018. január 3.

3 éve van már meg a Rose Frisson árnyalat, de nem vettem észre, hogy egy pici is hiányozna belőle, pedig mindennap használom (és szoktam időnként "kapargatni" ha már kemény a teteje)... :D Szerintem sose fog elfogyni:)
Nagyon szép, természetes hatású, egészségesen fénylő rózsaszín, ami tökéletesen passzol a világos bőrömhöz. Bár nem használom általában a termékekhez csomagolt eszközöket, de ezt a saját ecsetével viszem fel. Nagyon kis aranyos, elegáns a csomagolása tükröcskével, mint egy ékszerdoboz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

legallybrunette

2018. január 3.

A Rose Frisson nagy kedvencem. A benne lévő ecset szerintem útközben, tűzoltásra teljesen jó. Amire legjobban alkalmas: felkaparászni vele a tetejét, ha kicsit összeáll. Ezért ne dobjátok ki, még hasznos lehet!
Tartóssága valóban nem a legjobb, de olyan jól eltalált kis holmi, szinte már ikonikus termék, nem véletlen a 490 vélemény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 3.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.