Bourjois

Ár:   1840 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vanity, az összetevőket feltöltötte: versace, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

drmalna

2016. június 16.

Én megszerettem nagyon, mindennapi használatra is tökéletes. Elég gyengén radíroz, de pont ezért alkalmas a mindennapokra. :) Nagyon érzékeny a bőröm, de ez nem csípi ki és nem maradnak vöröses foltok utána, csak a puha, tiszta érzés marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

juditkaa70

2016. január 23.

Én nagyon szeretem ezt az arcradírt. BOURJOIS termékek nagyon tuttik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 23.

Én nagyon szeretem ezt az arcradírt. BOURJOIS termékek nagyon tuttik! :)

szederke

2015. május 28.

Én reggeli arclemosáshoz, használom mert néha az éjszakai nehezebb krémek nyoma még reggel is ott van az arcomon. Nekem így tökéletesen bevált, radírozáshoz erősebb szemcsésebb radírt használok. Nekem nagyon tetszik az illata is. Elég gyorsan fogy, és szerintem túl kicsi a kiszerelés ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Theresia

2014. március 31.

Egyet kell értenem az előttem szólóval, hogy túl kevés szemcse van benne. Krémes állag, itt-ott egy kis szemcsével, akár mindennapos használatra is alkalmazható, mivel egyáltalán nem radíroz durván. (Én olyan heti 2 alkalommal szoktam használni.)
Az összetevőit elnézve sem valami extra termékről van szó, nincs benne olyasmi, ami olyan hű de nagyon ápolna.
Az illata nekem nem tetszik, bár már kezdem megszokni.
Ami viszont jó, hogy kellemes tapintású lesz tőle a bőröm, nem irritál, bár én olyan különösebb ragyogást nem vettem észre. :)
Összességében 3-as nálam, pedig nagyon szeretem a Bourjois termékeket, de ez olyan kis semmilyen, úgy néz ki, a dekorkozmetikumokban jobban teljesít a márka. Elhasználom, de nem hinném, hogy megint beszerzem, eléggé felejthető termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Az illata nekem nem tetszik, bár már kezdem megszokni.

lujzi

2014. március 28.

radírnak használhatatlan, mert túl kevés szemcse van benne, és azok se radíroznak. az állaga kellemetlen, nehéz lemosni. utazós arclemosónak fogom elhasználni, és a márka arcápolási vonala felé soha többet nem nézek. fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Vanity

2013. november 23.

Nagyon szeretem. Nem túl durva, de nem is túl lágy, pont jó. Az illata isteni narancsos, sőt kicsit barackosnak is érzem, de mindenképp fincsi. Nem irritál. Teszi a dolgát, ahogy kell. Arctisztításhoz én csakis Bourjois-t használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.