Bourjois

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hnica, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Egy ceruza, melybe egy élénk mély színt és csillám pigmenteket sűrített össze a Bourjois csapata, hogy szemeid garantáltan vonzzák az elismerő pillantásokat. Emellett dúsították természetes viaszokkal, hogy a tulajdonos szemének még gyengéd fényt is kölcsönözzön.

Kontúrozd vele szemeidet, vagy akár elsatírozva az egész szemhéjadat is kifestheted a még drámaiabb hatásért.

Kiszerelés: 1.03 g

kissveraa

2016. január 11.

A barna árnyalat van meg nekem, és nagyon szeretem, egy hibája van, hogy ez is elfogy.
Nagyon szépen lehet vele dolgozni, és extra tartós. Nagy 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, és extra tartós. Nagy 5*!

bbogesz

2016. január 3.

Nekem fekete ceruzám van ebből a fajtából. Nagyon szép csillogó megjelenést ad, egész közel szoktam felvinni a szempillákhoz, így olyan, mintha azok csillognának, szerintem nagyon különleges. Alkalmakra vagy estére nagyon szép, nappalra túlzásnak tűnhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Zeldah

2015. október 14.

A feketét használom, és eddig ez az egyetlen, amit meg is tudok fizetni, de tartósabb a többinél. A csillámokat direkt szeretem. A tökéletes ceruzát azért még keresem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

KuliKali

2015. október 7.

Feketém van,nagyon rég használom,már egész kicsi. Én szeretem,bár annyira nem tartós,szépen csillog,közepesen puha,lehetne kicsivel feketébb.Egy 1000-esbe került anno a Douglasban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

Cosmonaut

2015. szeptember 13.

Azért írok, hogy ennek a tüneménynek ne egy csillag legyen az átlaga. Én nagyon szerettem, (a zöld) végig szépen csillogott, maga a ceruza vonala is szép színű volt. Egyedül azért nem vettem újra, mert praktikusabbnak tartom az automatákat, abból is találtam már csillogósat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Lindi

2014. december 25.

Begyulladt tőle a szemem.Sajnos már a legtöbb márkától is nem csak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 25.

Begyulladt tőle a szemem.Sajnos már a legtöbb márkától is nem csak tőle.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.