Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: Bridgeee, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű és hosszan tartó, intenzív színek és nem ragadó fény, ami akár 16 órán át tart.

Ár: 1000 Ft , Eladó: darkoadrienn
Állapot: 1-szer próbáltam, Helyszín: Sopron, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, FoxPost
1400,-Ft szállítással: Bourjois Rouge Laque "Majes' Pink"
Ár: Ajánlott postán maradóként vagy Foxpost automatába szállítással 1400,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként postázom vagy Foxpost automatába küldöm
Kinyi

2019. május 28.

A Red to toes és a Bloody Berry árnyalatokat tudhatom magaménak. Nagyon szép színek és tartósak, de az valami förtelem, hogy milyen büdösek. Abban reménykedtem az elején, hogy majd viselés közben elillan a szag, de sajnos nem. Megmarad...sokáig. A teljes lemosás csakis olajos lemosóval lehetséges, a sima micellás lemosó nem segít, csak elmaszatolja és a végeredmény, hogy bohócszájat kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Melszi

2019. május 21.

Nem vált be, büdös! Lefolyik két oldalt a számról. Viszont ha le szeretném mosni, még a szám körül a bőrömet is befogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

bolondaviki

2019. április 14.

Egy ezresért vettem a Rossmannban, a színbe (080 Laque) beleszerettem, a tartósságot még tesztelni kell. Kicsit ragad. Egy zsepi ezt megoldja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

NovakneViki

2019. március 31.

Kerek 1000 forintra van leértékelve a rossmannban. Színintenzitása, tartóssága nagyon jó, viszont az illatát én nem a tönkre ment ecetes uborkához tundám hasonlítani, hanem a még nem diagnosztizált cukorbeteg ember acetonos lehelletéhez :) .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

fanni2000

2019. március 25.

Ragad, szárít, ráadásul iszonyat büdös!! Abszolút nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Ragad, szárít, ráadásul iszonyat büdös!! Abszolút nem éri meg az árát.

Missmochaccino

2019. március 10.

Már egy ideje nézegettem,a kérdést ,hogy kipróbáljam-e a Rossmann akciója döntötte el.999 ft-ért jutottam hozzá a 04-es Selfpeach fantázia névvel ellátott árnyalathoz.Igen élénk,korallos színvilág,tavasszal szerintem pont ideális.A tartósságába nem tudok belekötni,a viselete kényelmes.Nem kenődik,engem megfogott.Az illata valóban hagy némi kivetni valót,de engem nem irritál annyira,hogy megváljak tőle,összességében,én oda vagyok érte.😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Lina14

2019. február 2.

nekem a 03 jolie brune van meg, én is leárazva találtam. a szaga miatt nem is hordtam még egy egész napig, nem is hiszem hog fogom. olyan, mintha egy üveg tönkre ment ecset uborkát tartanék az orrom alá. a szín abszolút nem tükrözi ami a tubusban van szín. abszolút nem tudom hova rakni, valószínűleg előbb utóbb a szemetesben végzi. a csomagolás meg az applikátor pedig teljesen jó lenne, de a szag miatt nem hiszem, hogy megéri megtartanom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Norina99

2019. január 31.

A színe szép de valami rettenetesen büdös és közel sem olyan tartós, mint hirdetik. Max 2 órát ha bírt. Többet tuti nem veszek ilyet, pedig szeretem a Bourjois sminkeket... A L’oreal Infallible 24H lip color körökkel előtte jár és kb egy árban vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Borbiczky

2019. január 26.

Nagyon szép színe van, nekem a szagával nincs bajom. Bár a fényes változatot vettem meg belőle, már felkenéskor bemattul. Ez azért nem olyan nagy probléma, az már inkább, hogy semennyire nem tartós,nagyon gyorsan lekopik akkor is, ha nem csinálok közben semmit (evés, ivás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

doraspill

2019. január 21.

Sajnos én sem tudok elvonatkoztatni a szagátol :( a színe szép de ahogy eszembe jut hogy felkenjem a szag miatt elmegy a kedvem. Valahogy majdcsak elhasználom...én is akciosan vettem...olcso husnak híg a leve, mondanák a napkeleti bölcsek :S

Update: Ma adtam neki egy ujabb eselyt, de tiszta muanyag izt kreàl a szàmban, ugyhogy a kettobol levonok egy csillagot, az ajakkencet pedig ma este a kukàba hajitom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Synthetic Wax, Hexyl Laurate, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 Lake / CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, Red 33 Lake / CI 17200, Beta Carotene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.