Bourjois

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyos textúrájú rúzs, amely nem szárít, kényelmes viselni és nem kenődik el. Élénk, matt és hosszan tartó színek, akár 24 órán át.

Ár: 1200 Ft , Eladó: padriiiii
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XVIII. kerület, fizetés: 3-as metró vonalán átvehető, előreutalás után postázom is

sarah0425

2021. március 15.

Szép tartós de legtöbbször nekem szárította az ajkamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Szép tartós de legtöbbször nekem szárította az ajkamat.

Skyline.r34

2021. március 5.

Nekema 06-os narancsos árnyalat van meg.Krémes ,szárít is valamennyire,a tartóssága az ötből négy pont, viszont ár érték arányban nem érte meg,én csak azért próbáltam meg mert egy sminkversenyemhez S.O.S. kellett egy narancs árnyalat.Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Alsace

2020. november 18.

Az ára már nem annyi, mint ami itt van feltüntetve 4000 ft körül van. Persze az én figyelmetlenségem volt, hogy meg se néztem a boltban... A 18-as árnyalat van meg, egy hihetetlenül szépséges mályva szín. A textúrája, lágy, csak úgy siklik az ajkakon, minimálisan szárít csak, szép selymes matt finishe van. (Én minden rúzsozás előtt, finoman leradírozom az ajkaim, használok ajakprimert és úgy rúzsozok.) Tartós is, simán bírja az ivást is nem keni össze a poharat.
Számomra kicsit hasonlít Lisa Eldridge Velvet rúzsaihoz.
Tetszik még a kialakítása is, a mindig hegyes marad.
Biztosan veszek még már árnyalatokat is és bátran merem ajánlani ezt a rúzst :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Számomra kicsit hasonlít Lisa Eldridge Velvet rúzsaihoz.
Tetszik még a kialakítása is, a mindig hegyes marad.
Biztosan veszek még már árnyalatokat is és bátran merem ajánlani ezt a rúzst :)

BaloghBibi

2020. szeptember 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket, nagyon kényelmes a viselete, glamour napokon szereztem be, de szerintem a teljes arat is megeri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Morcinella

2020. augusztus 14.

Habár csodaszernek nem mondanám és az ára sem túl baráti (ezért is a 4 csillag), jól pigmentált, szépen felvihető és a tartóssága is rendben van, persze nem kell csodát várni. A leírásban lévő "nem szárít" állítással nem teljesen értek egyet, érdemes hidratálni előtte az ajkakat. Mindenesetre meg vagyok elégedve a minőségével, a 21-es Grande Roux árnyalatot pedig mindenkinek ajánlom, aki szereti a téglavörös árnyalatot. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

hippiesaur

2020. július 15.

A Hip hip pink árnyalatot szereztem be Glamour-kuponnal, így megérte, de teljes áron biztosan nem vettem volna meg. Nagyon szép matt az eredmény, jól pigmentált a rúzs, szépen kopik és jól korrigálható. Az evést nem bírja túl jól, a száj belső részén eléggé tud kopni, de ivásnál nincs ilyen probléma, úgyhogy elég tartósnak mondanám. Csak az ára miatt 4 csillag, ha mindig akciós ára lenne, megkapná az 5-öt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Narbeleth

2020. július 14.

Nem vagyok nagy rúzshasználó, de 2000 Ft-ra árazták az utolsó darabokat, és már régen szerettem volna kipróbálni egy narancsos árnyalatot (Abricod'abra). Így legalább egy jobb kategóriájú drogériás márkát is próbáltam már :D Sokáig a lerobbanthatatlan folyékony rúzsokról álmodoztam, amíg be nem szereztem egyet, amikor is szembesülnöm kellett a ténnyel, hogy bár nehezen kopnak, ha kopnak, még nehezebben korrigálhatók.

A lényeg: nem szárít durván, de valamennyire igen, így aztán csak jól hidratált alapra érdemes felvinni; az eleve kiszáradásra hajlamos szám ezt mindennapi használat mellett nem hiszem, hogy elviselné.
A fedése jó, ha nem viszem fel túl vastagon, még mindig nagyon szép színe van, de nem ken/fog össze mindent. Szép folyamatosan kopik; én evés után inkább letöröltem (könnyen lejött, ahhoz képest, hogy poháron alig marad nyoma) és újrakentem.

Magát az 'Abricod'abra' árnyalatot én sötétebb narancsospirosnak láttam, ehhez képest a számon inkább narancsos korallrózsaszín, ha ennek van értelme, de ez gondolom egyébként is függ a bőrszíntől, ki milyennek látja magán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Katinka90

2020. július 1.

Használom egy ideje, nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokféle árnyalat és találtam köztük kedvemre valót is. Azt nem mondom hogy 24 órát kibír de 2 gombóc fagyit igen. Nem szárít, jó a textúra, kényelmes viselet, szépen kopik. Ajánlom hogy próbáljátok ki, én kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

dlrexqs

2020. április 24.

Brunette (12) -
Sötétbarna árnyalat, egy cseppnyi vörössel fűszerezve. Sápadt bőrön isteni.
Dögös és csábító, igazi femme fatale-nak érzem magam, ha viselem. Felkenhetem ősszel, amikor vacogó testemet nehéz kabátba bújtatva próbálok ellenállni a betondzsungel viszontagságainak, de ugyanolyan jól mutat fülledt nyári délutánokon, jeges tea szürcsölése közben, az elengedhetetlen szalmakalap és a bőrömet végigszántó izzadságcseppek kiegészítéseként.
Krémes és bársonyos, siklik az ajkakon. Könnyű viselet, igazi álom. Persze előfordul, hogy nyomot hagy a poháron, de őszintén, létezik szexibb látvány a rúzsnyommal megjelölt üvegnél?
És ha megbámulnak miatta? Hát csak bámuljanak! Én jól szórakozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Brunette (12) -
Sötétbarna árnyalat, egy cseppnyi vörössel fűszerezve. Sápadt bőrön isteni.
És ha megbámulnak miatta? Hát csak bámuljanak! Én jól szórakozom.

Lencseee

2020. február 7.

Ahol nem erintkezik semmivel, szepen tartja magat, de a sotetebb ruzsoknal a ket ajak kozott eltunik es nem tul szep a kopassal. (Vilagosnal nem zavar annyira, mert nem latszik annyira...)Az allaga szuper, nagyon tetszik, de ennek is furcsa zsirkreta szaga lett, pedig alig par honapja bontottam. Teljes aran nem probalkoztam volna vele, de szerintem ennel a 3 arnyalatnal, amit birtokolok, nem lesz tobb, mert zavar a szaga:-( Nem tudom eldonteni, hogy alapbol ilyen, vagy egyszeruen csak megromlik 3-5 honap alatt...es csak ez az oka, hogy nem tudom feljebb pontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.