Bourjois

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Sminkek szájra

• intenzív pigmentek adják a telt, erősen kirajzolódó színt
  • az ajkakra tökéletesen rásimuló textúra fokozatosan mattá válik
  • hidratáló összetevői meggátolják az ajkak kiszáradását, és biztosítják a komfortérzetet
  • hosszantartó hatást és hibátlan megjelenést garantál
  • bársonyosan puhává teszi az ajkakat

30 árnyalatban kapható

Ár: 1490 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Cactuslover

2022. szeptember 17.

A tökéletes matt rúzs. Elsőre fura volt a krémes állag, gondoltam is, hogy na ezzel jól befürödtem. Aztán pár perc és láss csodát, teljesen mattra szárad de mégsem húzza az ajkaimat, szinte észrevétlen és nem is szárít. A 13-as Nohalicious árnyalat tökéletes barnás hétköznapi árnyalat, de a nagy nagy kedvecem a 12-es Brunette árnyalat, gyönyörű barnás-vörös árnyalat, amolyan csendes dögös :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Evelili

2022. április 20.

Eléggé szárítja a szám, és darabosra kopik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Eléggé szárítja a szám, és darabosra kopik

elwing88

2021. december 10.

Csodás, csodás, csodás! Notinóról egészen baráti áron beszerezhető, és mindent tud, amit kell. Jelenleg a Bric-á-brac árnyalat van meg, de a Hyppink chic-et is viseltem régebben, klassz színek, könnyű velük szerelembe esni :) Nem kenődik fogra, illetve sehová ahová nem kéne, a rúzs csepp alakja miatt pedig a hozzám hasonló ügyetlen kezűek is szépen, pontosan fel tudják vinni a szájra. Érzés szerint felvihető á la natúr, szóval kezeletlen felületre, ha nagyon rossz napja van a számnak, akkor utána kisujjheggyel eldolgozok még a rúzs tetejébe egy csöppnyi ajakírt, így is csodás végeredményt ad. Nyilván nem próbáltam még Dior vagy Chanel rúzsokat, arról a kategóriáról nem tudok nyilatkozni, de az általam próbált márkákat a Bourjois Velvet simán veri. Jár az 5 csillag. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a Maybelline Hydra Extreme Matt rúzsa a másik nagy kedvencem, abból is a Pink Lychée: tud mindent, amit a Bourjois, csak kevésbé szárít, viszont kevésbé is tartós. És persze sokkal kevesebb árnyalatban elérhető. Ettől függetlenül az is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

Diaaa

2021. szeptember 15.

Akciósan szereztem meg..nos reggel felkentem, kicsit kemény az állaga, ittam, semmi kopás...ebédeltem, a szám belső részén kopott, de nem kenődött el, nem volt bohóc hatás, gondoltam rákenek még 1 réteget az erősebb szín érdekében. A második réteg felkenése után, összedörzsöltem az ajkam és szörnyen darabos lett.
Összességében, szép szép, tartós, nem szárít, de szigorúan csak egy réteg!!
07-árnyalat(erős piros)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Összességében, szép szép, tartós, nem szárít, de szigorúan csak egy réteg!!
07-árnyalat(erős piros)

sarah0425

2021. március 15.

Szép tartós de legtöbbször nekem szárította az ajkamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Szép tartós de legtöbbször nekem szárította az ajkamat.

Skyline.r34

2021. március 5.

Nekema 06-os narancsos árnyalat van meg.Krémes ,szárít is valamennyire,a tartóssága az ötből négy pont, viszont ár érték arányban nem érte meg,én csak azért próbáltam meg mert egy sminkversenyemhez S.O.S. kellett egy narancs árnyalat.Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Alsace

2020. november 18.

Az ára már nem annyi, mint ami itt van feltüntetve 4000 ft körül van. Persze az én figyelmetlenségem volt, hogy meg se néztem a boltban... A 18-as árnyalat van meg, egy hihetetlenül szépséges mályva szín. A textúrája, lágy, csak úgy siklik az ajkakon, minimálisan szárít csak, szép selymes matt finishe van. (Én minden rúzsozás előtt, finoman leradírozom az ajkaim, használok ajakprimert és úgy rúzsozok.) Tartós is, simán bírja az ivást is nem keni össze a poharat.
Számomra kicsit hasonlít Lisa Eldridge Velvet rúzsaihoz.
Tetszik még a kialakítása is, a mindig hegyes marad.
Biztosan veszek még már árnyalatokat is és bátran merem ajánlani ezt a rúzst :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Számomra kicsit hasonlít Lisa Eldridge Velvet rúzsaihoz.
Tetszik még a kialakítása is, a mindig hegyes marad.
Biztosan veszek még már árnyalatokat is és bátran merem ajánlani ezt a rúzst :)

BaloghBibi

2020. szeptember 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket, nagyon kényelmes a viselete, glamour napokon szereztem be, de szerintem a teljes arat is megeri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Morcinella

2020. augusztus 14.

Habár csodaszernek nem mondanám és az ára sem túl baráti (ezért is a 4 csillag), jól pigmentált, szépen felvihető és a tartóssága is rendben van, persze nem kell csodát várni. A leírásban lévő "nem szárít" állítással nem teljesen értek egyet, érdemes hidratálni előtte az ajkakat. Mindenesetre meg vagyok elégedve a minőségével, a 21-es Grande Roux árnyalatot pedig mindenkinek ajánlom, aki szereti a téglavörös árnyalatot. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

hippiesaur

2020. július 15.

A Hip hip pink árnyalatot szereztem be Glamour-kuponnal, így megérte, de teljes áron biztosan nem vettem volna meg. Nagyon szép matt az eredmény, jól pigmentált a rúzs, szépen kopik és jól korrigálható. Az evést nem bírja túl jól, a száj belső részén eléggé tud kopni, de ivásnál nincs ilyen probléma, úgyhogy elég tartósnak mondanám. Csak az ára miatt 4 csillag, ha mindig akciós ára lenne, megkapná az 5-öt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.