Bourjois

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Sminkek szájra

• intenzív pigmentek adják a telt, erősen kirajzolódó színt
  • az ajkakra tökéletesen rásimuló textúra fokozatosan mattá válik
  • hidratáló összetevői meggátolják az ajkak kiszáradását, és biztosítják a komfortérzetet
  • hosszantartó hatást és hibátlan megjelenést garantál
  • bársonyosan puhává teszi az ajkakat

30 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

danyadi77

2024. március 3.

Akciósan vettem egy 09 fuchsia botte árnyalatot,mert tetszett a színe. Rajtam kicsit vörösesedik minden fukszia rúzs, ez is, úgyhogy én majdnem inkább vörösnek használom. Szuper pigmentált, tartós, evést is elég jól bírja, zsírosat is. Viszonylag könnyen lehet igazítani is rajta, ha kell, de tényleg elég jól bírja. Matt, de nem az a kopogós. Viszont picit szárít. 2 egymás után nap nem szoktam használni. Lehet, hogy nézek másik árnyalatot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 3.

zsanim

2024. január 24.

Nagyon tartós, erősen pigmentált. Nem kenődik, viszont kicsit szárít. Van egy egyhe ajaktinta hatása, ami miatt szépen kopik “belül” is. Az ára viszont kicsit borsos egy drogériás rúzshoz képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

erci1328

2024. január 24.

életem első rúzsa, amit megvettem, és örömmel használom is. drogériás szinten szerintem nagyon ott van, kellemes az állaga, könnyű felvinni, és nagyon tartós! bőven megkajálok benne kétszer is úgy, hogy nem kell újrakenni, és inni is nyugodtan iszom benne.

TheArcher1023

2023. július 13.

Szépen pigmentált, nagyon jó színek. Számomra egy kicsit túl tömény volt a textúrája, néha lehetett érezni, hogy van egy plusz réteg az ember ajkán. Ettől eltekintve szerintem nagyon szép végeredményt lehet vele elérni, főleg ajakceruzával kiegészítve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 13.

Cactuslover

2022. szeptember 17.

A tökéletes matt rúzs. Elsőre fura volt a krémes állag, gondoltam is, hogy na ezzel jól befürödtem. Aztán pár perc és láss csodát, teljesen mattra szárad de mégsem húzza az ajkaimat, szinte észrevétlen és nem is szárít. A 13-as Nohalicious árnyalat tökéletes barnás hétköznapi árnyalat, de a nagy nagy kedvecem a 12-es Brunette árnyalat, gyönyörű barnás-vörös árnyalat, amolyan csendes dögös :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Evelili

2022. április 20.

Eléggé szárítja a szám, és darabosra kopik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Eléggé szárítja a szám, és darabosra kopik

elwing88

2021. december 10.

Csodás, csodás, csodás! Notinóról egészen baráti áron beszerezhető, és mindent tud, amit kell. Jelenleg a Bric-á-brac árnyalat van meg, de a Hyppink chic-et is viseltem régebben, klassz színek, könnyű velük szerelembe esni :) Nem kenődik fogra, illetve sehová ahová nem kéne, a rúzs csepp alakja miatt pedig a hozzám hasonló ügyetlen kezűek is szépen, pontosan fel tudják vinni a szájra. Érzés szerint felvihető á la natúr, szóval kezeletlen felületre, ha nagyon rossz napja van a számnak, akkor utána kisujjheggyel eldolgozok még a rúzs tetejébe egy csöppnyi ajakírt, így is csodás végeredményt ad. Nyilván nem próbáltam még Dior vagy Chanel rúzsokat, arról a kategóriáról nem tudok nyilatkozni, de az általam próbált márkákat a Bourjois Velvet simán veri. Jár az 5 csillag. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a Maybelline Hydra Extreme Matt rúzsa a másik nagy kedvencem, abból is a Pink Lychée: tud mindent, amit a Bourjois, csak kevésbé szárít, viszont kevésbé is tartós. És persze sokkal kevesebb árnyalatban elérhető. Ettől függetlenül az is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 10.

Diaaa

2021. szeptember 15.

Akciósan szereztem meg..nos reggel felkentem, kicsit kemény az állaga, ittam, semmi kopás...ebédeltem, a szám belső részén kopott, de nem kenődött el, nem volt bohóc hatás, gondoltam rákenek még 1 réteget az erősebb szín érdekében. A második réteg felkenése után, összedörzsöltem az ajkam és szörnyen darabos lett.
Összességében, szép szép, tartós, nem szárít, de szigorúan csak egy réteg!!
07-árnyalat(erős piros)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Összességében, szép szép, tartós, nem szárít, de szigorúan csak egy réteg!!
07-árnyalat(erős piros)

sarah0425

2021. március 15.

Szép tartós de legtöbbször nekem szárította az ajkamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Szép tartós de legtöbbször nekem szárította az ajkamat.

Skyline.r34

2021. március 5.

Nekema 06-os narancsos árnyalat van meg.Krémes ,szárít is valamennyire,a tartóssága az ötből négy pont, viszont ár érték arányban nem érte meg,én csak azért próbáltam meg mert egy sminkversenyemhez S.O.S. kellett egy narancs árnyalat.Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.