KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyos textúrájú rúzs, amely nem szárít, kényelmes viselni és nem kenődik el. Élénk, matt és hosszan tartó színek, akár 24 órán át.

1650,-Ft postával: Bourjois Rouge Velvet Lipstick 15-ös árnyalat
Ár: 1650,-Ft ajánlott POSTÁN MARADÓ levélként , Eladó: Kata791
Állapot: egyszer próbált + a fotóhoz swatcholt, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára történő utalást/befizetést követően postázom
Ár: 1.800 Ft / db + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: új, sosem használt - lásd még a szövegben, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost vagy postán maradó ajánlott levél

Blackpanther

2018. október 5.

A legjobb drogériás rúzs! A 01-es árnyalatot vásároltam meg, ami egy nude szín. Nagyon szeretem, biztosan vásárolni fogok több darabot is belőle.

Blackpanther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Dorcsa

2018. szeptember 12.

Csak múlt héten vettem, de már a toplistán szerepel nálam, lekörözve Estee Lauder rúzst is!
Az 5ös és 10est vettem, ráadásul a Rossmannban alapból egyet fizet kettőt kap akció volt rá és péntektől lejött belőle még 33 % dekorkedvezmény, és az eladócsaj legnagyobb meglepetésére össze lehetett vonni, így 2600ért vettem a kettőt! <3 :D
De ha tudom, hogy ennyire jó, még 2-t tuti elhozok.
A teszter eléggé meg volt keményedve és mikor itthon felkentem kicsit erősebben rányomtam a számra és meglepődtem, mert nem kellett volna, ugyanis csak úgy siklik az ajkakon.
A szín gyönyörű (05), nem szárít, rettentően kényelmes viselet. Ivásnál az üveg száján egyáltalán nem hagyott nyomot, evésnél pedig csak belül kezdett el kopni, de ha nem kenem újra ott, akkor is teljesen vállalható lett volna.
Folyékony rúzsokat kedvelem általában, de télen azért eléggé szárít, de ha hamarabb kipróbálom tuti ezeket veszem a folyékony helyett.
Remélem lejött a szerelmi vallomásomból, hogy az év sminkterméke lett ez a rúzs nálam!
Glamour napokon még biztos beszerzek 1,2 színt! *.*

ui: A kiírt ára már nem fedi a valóságot, bőven 3 ezren felül van már.

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

De ha tudom, hogy ennyire jó, még 2-t tuti elhozok.
Glamour napokon még biztos beszerzek 1,2 színt! *.*

ui: A kiírt ára már nem fedi a valóságot, bőven 3 ezren felül van már.

Ingrido

2018. augusztus 4.

06 Abrico' Dabra Narancsszín. Pont ilyet kerestem, sötétebb bőrhöz áll jól. Krémes, pillanatok alatt megszárad, tartós. Szeretem a színe és a tartóssága miatt, kicsit szárít. Jó érzés viselni.

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

DorothyHK

2018. július 25.

Update: Véletlen egy alakformáló edzésen illetve az azt követő kondizás során rajtam maradt és olyan boldogsággal töltött el mikor a kemény edzés után belenéztem a tükörbe és bár az arcom minden szeglete borzasztóan meggyötört volt, a számon még mindig ott volt ez a csoda (még apróbb elkenődésnek sem volt nyoma).

Életem első Bourjois terméke után (ami egy szempillaspirál volt) évekig nem mozgatott meg a márka. Emellett, az utóbbi pár évben kizárólag tartós folyékony rúzsokat vettem, ugyanis egy Mac termék miatt egy jó időre elment a rúzsokba vetett hitem. Pár hete azonban rossmannban vásároltam és kézfejen kipróbáltam ezt a rúzst. Szinte sokként ért, hogy alig tudtam letörölni a kezemről. Pár nappal később már mentem is vissza, hogy megvegyem a 03-as Hyppink chic árnyalatot. Azóta is nagy a szerelem, mivel nagyon kellemes a textúrája és nem szárítja ki az ajkakat mint ahogyan azt egy folyékony rúzs tenné. Jól építhető - gyakran csak felütögetem, hogy legyen egy kis színe az ajkaimnak. Maga a rúzs formájának kialakítása is megkönnyíti a felvitelt. Szerintem ár-érték arányban szuper, mindenképp beszerzek még pár árnyalatot (bár én dm-ben és rossmannban is kb 1000 Ft-al drágábban láttam mint az itt feltűntetett ár)

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

vvv

2018. július 22.

Pár hónapja végre meg tudtam venni, miután évekig nézegettem, milyen szép a csomagolása.
Nekem a Rubi's cute árnyalat van meg.
Annyira de annyira imádom!
Évek óta kerestem valóban vörös rúzst, nem rózsaszínt, és vörösnek tűnőt.
Ő az igazi!
Tartós, csodásan matt....!
Újraveszem, mert elég gyorsan fogy....
Nem lépek ki nélküle a lakásból...

vvv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Nekem a Rubi's cute árnyalat van meg.
Annyira de annyira imádom!
Évek óta kerestem valóban vörös rúzst, nem rózsaszínt, és vörösnek tűnőt.
Ő az igazi!
Tartós, csodásan matt....!
Újraveszem, mert elég gyorsan fogy....
Nem lépek ki nélküle a lakásból...

Mesike91

2018. június 20.

Tegnap este nézegettem itt ezt a rúzst, és éreztem, hogy nekem ez kell. Néhány videó után tudtam, hogy ma délelőtt meg is veszem. :D Így is lett. (Kicsit csalódás volt az ára, hogy már 4000 forint, de egye-fene.) A videóban szintén fehérbőrű nő tesztelgette őket. Ezért nem értem, hogy rajtam mi a fenéért ilyen sötét a 03-as árnyalat. Jó, lehet, hogy nekem az alapszínem sötétebb. Olyan negyed egykor kentem fel, és még most 16 órakor is tök jól néz ki, csak a szám közepén kezdett kicsit kopni. Ez is azért, mert ettem/ittam olajosat és még nyalogatom is a szám. Azt tapasztaltam, hogy érdemes egy rétegben kenni, úgy még jobb érzet. Illata kellemes, ízetlen, és nincs az a torokkaparós érzés, amikor fent van. Összegezve végre megvan a tökéletes rúzs, amit nem aplikátorral kell kenegetni. Ha lesz kupon, azonnal beszerzek még párat.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Lillacskaa

2018. június 14.

Imádom!!! 02-es árnyalatot vettem meg ennél jobb rúzsom nem volt. Nem szárít, nagyon tartós, nem kenődik el és nekem a színe is tökéletes.

Lillacskaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

eperku

2018. június 7.

A legjobb rúzs, amivel valaha találkoztam!
7-es árnyalatban van meg, ami egy élénk piros, narancsos árnyalattal.
Már egy rétegben is szépen fed. Olyan érzés, mintha nem is lenne semmi a számon.
Evés után egy kis igazítást igényel. Pár perc alatt szárazra szárad és annyira érintésálló, mint a Focallure folyékony érintésálló rúzsai. Szóval abszolut kedvenc, más szineit is meg fogom venni.

eperku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

A legjobb rúzs, amivel valaha találkoztam!
7-es árnyalatban van meg, ami egy élénk piros, narancsos árnyalattal.

dori92

2018. június 2.

02-es árnyalatban van meg. Nagyon tetszik a színe és szépen fel lehet vinni az ajkakra.

dori92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Vivike2141

2018. május 31.

Nekem nem túl tartós viszont gyönyörű színekben kapható

Vivike2141
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Nekem nem túl tartós viszont gyönyörű színekben kapható

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!