Bourjois

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyos textúrájú rúzs, amely nem szárít, kényelmes viselni és nem kenődik el. Élénk, matt és hosszan tartó színek, akár 24 órán át.

Ár: 1200 Ft , Eladó: donett0629
Állapot: kb. 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, személyes átvétel
Bourjois Rouge Velvet Lipstick 06-Abrico d'abra
Ár: 2200+pk , Eladó: Naftalin
Állapot: 1-szer használt , Helyszín: Győr , fizetés: személyesen, előre utalással Foxpost/posta

Katinka90

2020. július 1.

Használom egy ideje, nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokféle árnyalat és találtam köztük kedvemre valót is. Azt nem mondom hogy 24 órát kibír de 2 gombóc fagyit igen. Nem szárít, jó a textúra, kényelmes viselet, szépen kopik. Ajánlom hogy próbáljátok ki, én kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

dlrexqs

2020. április 24.

Brunette (12) -
Sötétbarna árnyalat, egy cseppnyi vörössel fűszerezve. Sápadt bőrön isteni.
Dögös és csábító, igazi femme fatale-nak érzem magam, ha viselem. Felkenhetem ősszel, amikor vacogó testemet nehéz kabátba bújtatva próbálok ellenállni a betondzsungel viszontagságainak, de ugyanolyan jól mutat fülledt nyári délutánokon, jeges tea szürcsölése közben, az elengedhetetlen szalmakalap és a bőrömet végigszántó izzadságcseppek kiegészítéseként.
Krémes és bársonyos, siklik az ajkakon. Könnyű viselet, igazi álom. Persze előfordul, hogy nyomot hagy a poháron, de őszintén, létezik szexibb látvány a rúzsnyommal megjelölt üvegnél?
És ha megbámulnak miatta? Hát csak bámuljanak! Én jól szórakozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Brunette (12) -
Sötétbarna árnyalat, egy cseppnyi vörössel fűszerezve. Sápadt bőrön isteni.
És ha megbámulnak miatta? Hát csak bámuljanak! Én jól szórakozom.

Lencseee

2020. február 7.

Ahol nem erintkezik semmivel, szepen tartja magat, de a sotetebb ruzsoknal a ket ajak kozott eltunik es nem tul szep a kopassal. (Vilagosnal nem zavar annyira, mert nem latszik annyira...)Az allaga szuper, nagyon tetszik, de ennek is furcsa zsirkreta szaga lett, pedig alig par honapja bontottam. Teljes aran nem probalkoztam volna vele, de szerintem ennel a 3 arnyalatnal, amit birtokolok, nem lesz tobb, mert zavar a szaga:-( Nem tudom eldonteni, hogy alapbol ilyen, vagy egyszeruen csak megromlik 3-5 honap alatt...es csak ez az oka, hogy nem tudom feljebb pontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

UntyuliPuntyuli

2020. január 2.

Gyönyörű, telt és valóban tartós matt rúzs!
Állaga krémes, amikor felviszem, majd teljesen bemattul. Kellemes viselni, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Gyönyörű, telt és valóban tartós matt rúzs!

annama

2019. december 29.

Meglepődtem, hogy ennyi pénzért is lehet ennyire jó rúzst találni, ráadásul olyan könnyen kenhető, mint egy ajakápoló, pedig matt rúzs. A Rubi's cute árnyalatút próbáltam, nagyon élénk szín, nem kenődik el, és akár ecset nélkül is felvehető. Hihetetlen. Hogy valami rosszat is mondjak, nem kopik szépen, vagy helyesebben, nem kopik olyan szépen mint pl a Tom Ford rúzsom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Tundesz99

2019. november 27.

Erőteljes szép színű, jó textúrájú, tartós rúzs, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

Erőteljes szép színű, jó textúrájú, tartós rúzs, ajánlom.

csaktimi

2019. november 23.

Ha lehetne 10 csillagot adnék! Imádom, egyszerűen tökéletes. A 21-es, Grande Roux árnyalat van meg, valami különleges vörös, de még életemben nem volt ilyen szép színű rúzsom! Valahogy annyira passzol az egész arcomhoz, a textúrájáról nem beszélve. Egyszerűen tökéletes! Egyik bulis estémet véletlenül eltörtem, másnap már mentem is venni a következőt. Csodás az állaga, nem az a nagyon szárítós matt, de mégis, nem marad ott minden iváskor a szám lenyomata. Evéskor persze kopik, de természetesen..kicsit összedörzsölöm a számat és máris tökéletes. A feltöltött ára nem stimmel, én 3990ért veszem, és sajnos nincs is annyi árnyalat kipakolva, max 3-4.

Up: azóta megvan 3 szín belőle. Amire viszont felhívnám mindenki figyelmét, hogy ha nem akar pórul járni, mint én...amit kiválasztasz a boltban, még ott próbáld ki! A westendes dm-ben sikerült egy romlott abrico'dabra árnyalatot kifognom. Csodás szine van de egyáltalán nem olyan az állaga mint a többi társának. Kemény volt, darabos, a számról egyenesen felvált. Először azt gondoltam hogy maga az árnyalat ilyen, de a müllerben kiváncsiságból kipróbáltam egyet, az tökéletes volt, ebből következtettem hogy a dm-es romlott lehetett. Szuper azért hogy teljes áron árulják a kuka termékeket...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

TimyeK

2019. november 13.

Ez valami csoda, ráadásul nem is drága. Csodás színekben kapható, krémes, gyönyörűen pigmentált termék. Nagyon szeretem a selymes érzetű, matt rúzsokat, annyira kényelmes a viseletük és nem szárítanak. Imádom! (Természetesen alá kell hidratálni!!! Én a carmexszet ajánlom vékony rétegben.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

lillus09

2019. október 22.

A hey nude árnyalatot vettem meg, Glamour napokon. Engem ez is ugyanúgy szárít, mint az applikátoros Bourjois rúzs. A különbség annyi talán, hogy nekem ezt könnyebb felvinni. Nagyjából tartós, de amellett, hogy szárít beleül a ráncokba, nem nyújt szép látványt az ajkaimon. Sajnálom, hogy én nem tudom osztani a pozitív véleményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Lovascsajszi

2019. október 17.

Glamour napokon jutottam hozzá. Rögtön ki is próbáltam és nem csalódtam. Kényelmes viselni, nem szárít és nem kopik. Az ára kicsit borsos, de ha megbízható, szépen pigmentalt ruzsra van szükséged akkor jó választás abszolút :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.