Bourjois

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyos textúrájú rúzs, amely nem szárít, kényelmes viselni és nem kenődik el. Élénk, matt és hosszan tartó színek, akár 24 órán át.

Bourjois Rouge Velvet Lipstick (15)
Ár: 1490 Ft / darab (+ ajánlott posta) , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta
1500,-Ft postával/Foxpost automatába: Bourjois Rouge Velvet Lipstick 15-ös árnyalat
Ár: Ajánlott postán maradóként vagy Foxpost automatába szállítással 1500,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: egyszer próbált + a fotóhoz swatcholt, fertőtlenítve, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként postázom vagy Foxpost automatába küldöm
Lovascsajszi

2019. október 17.

Glamour napokon jutottam hozzá. Rögtön ki is próbáltam és nem csalódtam. Kényelmes viselni, nem szárít és nem kopik. Az ára kicsit borsos, de ha megbízható, szépen pigmentalt ruzsra van szükséged akkor jó választás abszolút :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

mkdorina

2019. október 14.

Legjobb rúzs! Közelébe nem ér egyik márka sem. A színek fantasztikusak, nem győztem választani, mindegyiket hazavittem volna a polcról. :D
AZ állaga selymes, szinte siklik a számon. Először féltem is, hogy ilyen csúszkálós marad e az állaga. Aztán pillanatok alatt megszilárdul, és gyönyörű intenzív matt színe lesz. Iszonyatosan jól bírja a strapát, evést, ivást. Nekem csak egy picit szárít, de nem zavaróan, mint az eddigi rúzsaim.
Levett a lábamról!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Levett a lábamról!

spetrara

2019. július 17.

Az eddigi legtartósabb rúzsom! Ugyan kicsit szárít de biztosan be fogok még szerezni pár színben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

sarria

2019. július 5.

Fantasztikus matt rúzs, ami viszonylag tartós, nem szárít, nem képez csúnya filmréteget az ajkakon és ha kopik is, azt is egyenletesen teszi. Evést, ivást szuperül bírja. Pár óránként (4-5) én szeretem újra aplikálni, hogy intenzívebb legyen a szín. Viszont nem maszatolódik és nagyon kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

csaktimi

2019. július 1.

Ha lehetne 10 csillagot adnék! Imádom, egyszerűen tökéletes. A 21-es, Grande Roux árnyalat van meg, valami különleges vörös, de még életemben nem volt ilyen szép színű rúzsom! Valahogy annyira passzol az egész arcomhoz, a textúrájáról nem beszélve. Egyszerűen tökéletes! Egyik bulis estémet véletlenül eltörtem, másnap már mentem is venni a következőt. Csodás az állaga, nem az a nagyon szárítós matt, de mégis, nem marad ott minden iváskor a szám lenyomata. Evéskor persze kopik, de természetesen..kicsit összedörzsölöm a számat és máris tökéletes. A feltöltött ára nem stimmel, én 3990ért veszem, és sajnos nincs is annyi árnyalat kipakolva, max 3-4.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

anna990

2019. június 14.

A 17-es árnyalata van meg, impulzusvásárlás volt. Könnyen kenhető, (engem kicsit zsírkrétára is emlékeztet), mattra szárad, és a nap végéig meg sem moccan. Kajálástól egyenletesen kopik. Rétegezni is lehet, de nem túl kényelmes. Pozitív csalódás, mindig nálam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Bettiiyy

2019. június 14.

A barátnőm választotta nekem a 03-as árnyalatát, hogy ezzel sminkeljen majd ki az esküvőnkre. Nagyon kis finom, könnyed szín, nem túl hivalkodó, de mégis erőteljes. Az esküvőt anno végig kibírta (fotózás előtt kentük újra), hiába a sok evés-ivás, csók. Nyam-nyam-nyam. Azóta is az egyik kedvenc rúzsom, lehet vele játszani, mennyire legyen intenzív a színe. Szépen kopik, de inkább nem is kopik. Ha megszárad, utána már nem tudod leszedni a szádról, akkor sem ha eszel-iszol. Sokáig elég.
Évekig nem vettem észre, hogy szárítana, de mostanában szeretek alá tenni egy kis balzsamot, sokkal jobban esik úgy a számon egész nap.
Lehet fogok még ebből más árnyalatot is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Lehet fogok még ebből más árnyalatot is beszerezni.

Odil

2019. május 18.

Van egy Peach Tatinem (15), ami mostanában a legnagyobb kedvenc a kb. 60 rúzsom közül. Könnyen, krémesen kenem fel, mattra szárad, szinte egyáltalán nem fog (embert, poharat, ruhát), és egy munkanap alatt egyszer kell ránéznem, ebéd után (akkor is szinte mindig csak hobbiból nyúlok hozzá, többnyire nem is kellene igazítani). Mindemellett nem őrülök meg a száraz érzettől sem két óra viselet után.
Ez több, mint amit a folyékony, mattra száradó Lime Crime-omról, az eddigi talán legbiztosabb viseletemről mondhatok, úgyhogy szerintem szép lassan összeszedem az összes szimpatikus árnyalatot a Bourjois-tól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

nikiii.*

2019. április 21.

Az elmúlt nagyjából hét-nyolc évet végigszenvedtem azzal, hogy egyszerűen nem találtam magamnak olyan piros rúzst, ami jól áll. Sokáig ezt arra fogtam, hogy mivel sötétszőke, mézes árnyalatú hajam van és kékes-zöldes-szürkés (azóta megtudtam, hogy türkiz) szemem, egyikhez sem illik a piros szín. Kísérletezgettem, sehogy sem találtam azt a rúzst, ami harmonikusan mutatott volna rajtam -- akár világosabb, akár sötétebb árnyalatot választottam, mindegyikben úgy néztem ki, mint egy hulla, csak különböző árnyalatokban. Aztán szerencsémre eltévedtem egy színtanácsadásra, ahol kiderült, hogy élénk tavasz típus vagyok, így a meleg, világos, élénk színek állnak jól. Felpróbáltam egy narancssárga rúzst (eszembe nem jutott volna valaha is kipróbálni), és úgy néztem ki, mint a világ legtermészetesebb gyöngyhercegnője. Akkor tudtam meg, hogy nekem azok a színek állnak jól, amiket mindig is kerültem. Egy előnye azonban volt a történetnek: hiába kellett megválnom a füstös rózsaszín rúzsoktól és a szürke szemhéjpúderektől, megtudtam, hogy nekem a narancsos-piros szín áll jól.
Hónapokig kutattam a Rossmannokat és a DM-eket, bárhová mentem, hogy találjak egy ilyen rúzst, amikor végre a Bourjois polcán megtaláltam a Joli Carmin'ois árnyalatot. Az első gondolatom az volt, hogy ez az igazi r**ancpiros árnyalat, nincs az az isten, hogy én ezt magamra kenjem. Aztán beleszerettem. Aztán megvettem. Ez a rúzs életem piros rúzsa. Rendkívül élénk, nagyon szép színe van (bár pár színtípuson szerintem igencsak hajlamos elhajlani az előbb is említett R betűs árnyalatba), egy rétegben is csodásan fed, és gyönyörűen kopik. Nagyjából csókálló (azért tessék vele vigyázni), tartós, az én számat egy picikét szárította, de ez az R-betűs hónapokban mindig így van, bármit is kenek az ajkaimra. Az ára nekem picit húzós volt, általában ezer forintnál nem költök többet egy ajakrúzsra, de A pirosra szerintem megéri beruházni. Mivel kellemes csepp formája van, nagyon szépen lehet vele dolgozni, még rúzsceruza sem feltétlenül szükséges a felvitelhez. Úgyhogy csillagos ötös, és merjetek kísérletezni!

Update: Azóta megvettem az Abrico'dabra árnyalatot is, ami sokkal jobban szárítja az ajkaimat és nem is mutat olyan szépen, így leviszem négy csillagra.

Update 2: rájöttem, hogy az Abrico'dabra azért szárított és volt csúnya, mert nemes egyszerűséggel megromlott. Nagyon vigyázzatok a drogériában, nem örülök, hogy háromezer forintom ment pocsékba, mert nem vigyáznak a termékekre...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

dorkaww

2019. április 19.

Tökéletes. Ez az egy szó magába foglal mindent amit el lehet róla mondani. 12-es és 4-es árnyalatom van meg belőle. A 12es egy piros bogyós szín míg a 4-es egy nudeos rózsaszín. A vörösnél aggódtam, hogy túl hamar le fog jönni mert elég krémes maga a termék, ennek ellenére viszont buli előtt felraktam és az egész estét és a hajnali mekit is bírta. Nem kopik ocsmány módon, nem szárítja az ajkakat. Kicsit borsosnak mondható az ára de igazából azt is kifizetném érte mert nagyon bejött a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.