KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyos textúrájú rúzs, amely nem szárít, kényelmes viselni és nem kenődik el. Élénk, matt és hosszan tartó színek, akár 24 órán át.

Ár: 1.700 Ft / db + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: új, lásd a szövegben, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost vagy postán maradó ajánlott levél
Bourjois Rouge Velvet Lipstick (15)
Ár: 1600 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta
bogi19

2019. január 18.

Rendkívül tartós és gyönyörű színekben lehet kapni. Nem szárít, nem mászik és bírja a kisebb evést, ivást. Egyik legtartósabb rúzsom, nagyon szeretem.🥰

bogi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Krisztiina

2019. január 6.

Próbálgattam itthon többször is, ma végül a rúzs alá kentem a kedvenc kakaóvajas ajakàpolómat, mint utolsó esélyt.
Már a rúzs felvitele is ég és föld volt. Csak úgy siklott az ajkaimon a rúzs, sokkal könnyebb volt felvinni. És ami a lényeg, olyannyira kényelmes így, hogy meg is feledkeztem róla. Teszteltem az ebédemmel is, ami finomabb zsíros falat volt és szándékosan nem óvatoskodtam ;-). Az alsó ajkam közepén picit megkopott, de egyébként tökéletesen a helyén maradt a rúzs. Ha ilyen jóban leszünk, azt hiszem beszédelgek még valamelyik drogériába új árnyalatért. Csak azért 4 csillag, mert még nem nyerte el teljesen a bizalmamat. ;-) :-)

Szerintem köztünk nincs meg a kémia. :-(

A sok jó vélemény után tegnap megleptem magam ezzel a rúzzsal (ez az első termékem ettől a márkától). Még nem értem be a munkahelyemre, kb egy óra, mire már rettenetesen kezdett húzódni a szám a rúzs alatt. Egyàltalán nem tudtam megfeledkezni arról, hogy a számon van. A reggelizést nem viselte túl jól, sőt. Elég csúnyán kopott meg. Az igazítás sem sikerült szépen, ezért újra felkentem. Kb egy óra múlva az egészet lemostam, mert nagyon rossz volt viselni. Ezek után egész nap húzódtak, égtek az ajkaim, amin az ajakápolóm se segített. Még adok neki 1-2 esélyt, de ha akkor se lesz jó, fájó szívvel elbúcsúzom tőle.

Krisztiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Szerintem köztünk nincs meg a kémia. :-(

Niobe28

2018. december 24.

Hát azt kell, hogy mondjam, hogy imádom ezt a rúzst. Az új 18-as, matt árnyalatot szereztem be. Eddig nem voltam valami nagy rúzsos, mert utáltam, hogy még be sem érek a munkahelyemre, máris nincs a számon semmi, vagy csúnyán kopnak és akkor még evés-ivásról nem is beszéltem. De ez, ez valami csoda számomra. Reggel szépen felkenem és még a reggeli, ebéd után is látszik. Nem azt mondom, hogy ugyanolyan állapotban, mint felkenéskor, de tényleg szépen látszik még, szóval szépen is kopik. Ez a termék újra megszeretette velem a rúzs használatot. Nagyon puha, krémes formulája van felkenéskor, jó érzés viselni. Két apró hibát tudok neki felróni, az egyik, hogy a kupakját nagyon nehezen tudom leszedni, bár így biztosan nem is fogom elhagyni :), a másik, hogy egy picit szárít, de nem vészes, egy kis éjszakai ápolással orvosolható a probléma. Imádom!

Niobe28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

nikiii.*

2018. december 18.

Az elmúlt nagyjából hét-nyolc évet végigszenvedtem azzal, hogy egyszerűen nem találtam magamnak olyan piros rúzst, ami jól áll. Sokáig ezt arra fogtam, hogy mivel sötétszőke, mézes árnyalatú hajam van és kékes-zöldes-szürkés (azóta megtudtam, hogy türkiz) szemem, egyikhez sem illik a piros szín. Kísérletezgettem, sehogy sem találtam azt a rúzst, ami harmonikusan mutatott volna rajtam -- akár világosabb, akár sötétebb árnyalatot választottam, mindegyikben úgy néztem ki, mint egy hulla, csak különböző árnyalatokban. Aztán szerencsémre eltévedtem egy színtanácsadásra, ahol kiderült, hogy élénk tavasz típus vagyok, így a meleg, világos, élénk színek állnak jól. Felpróbáltam egy narancssárga rúzst (eszembe nem jutott volna valaha is kipróbálni), és úgy néztem ki, mint a világ legtermészetesebb gyöngyhercegnője. Akkor tudtam meg, hogy nekem azok a színek állnak jól, amiket mindig is kerültem. Egy előnye azonban volt a történetnek: hiába kellett megválnom a füstös rózsaszín rúzsoktól és a szürke szemhéjpúderektől, megtudtam, hogy nekem a narancsos-piros szín áll jól.
Hónapokig kutattam a Rossmannokat és a DM-eket, bárhová mentem, hogy találjak egy ilyen rúzst, amikor végre a Bourjois polcán megtaláltam a Joli Carmin'ois árnyalatot. Az első gondolatom az volt, hogy ez az igazi r**ancpiros árnyalat, nincs az az isten, hogy én ezt magamra kenjem. Aztán beleszerettem. Aztán megvettem. Ez a rúzs életem piros rúzsa. Rendkívül élénk, nagyon szép színe van (bár pár színtípuson szerintem igencsak hajlamos elhajlani az előbb is említett R betűs árnyalatba), egy rétegben is csodásan fed, és gyönyörűen kopik. Nagyjából csókálló (azért tessék vele vigyázni), tartós, az én számat egy picikét szárította, de ez az R-betűs hónapokban mindig így van, bármit is kenek az ajkaimra. Az ára nekem picit húzós volt, általában ezer forintnál nem költök többet egy ajakrúzsra, de A pirosra szerintem megéri beruházni. Mivel kellemes csepp formája van, nagyon szépen lehet vele dolgozni, még rúzsceruza sem feltétlenül szükséges a felvitelhez. Úgyhogy csillagos ötös, és merjetek kísérletezni!

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Naftalin

2018. december 5.

06-os (Abrico' Dabra) és 07-es (Joli Carmin'ois) narancsosabb élénk barack és lángvörös színekben van meg, életem rúzsai eddig! Krémes, könnyen applikálható a formázásnak köszönhetően, mattra szárad, de nem az élettelen matt fajtára, miközben egyáltalán nem szárít. Rendkívül kényelmes, el is felejtettem, hogy viselem. Lazán kibír egy napot úgy, hogy közben jó kis büfés kínait is ettem, ami ugyebár nem a rúzsok barátja. Félve is néztem meg, hogy mi maradt belőle, de alig valamicske kopott csak a szám belső felén, amit egy pöttyintéssel orvosolni lehet, egy rétegben is szépen fed. Száradás után nem fog, ugyanakkor micellás vízzel nagyon könnyű lemosni. Nem tudom, mi többet várhatnék egy rúzstól :D Nem a legolcsóbb, de aki gondolkozik, hogy beruházzon rá, azt csak biztatni tudom, tényleg tökéletes minőség!

Naftalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

k1995

2018. november 18.

Életem első bourjois terméke, rendkívül elégedett vagyok vele, azóta többször is újravettem. :)
Nálam simán kibír 6-7 órát is evés-ivással. Nem szárítja ki a számat tényleg nagyon tartós, remélem sosem szűnik meg!!

k1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

nikolkeri07

2018. november 17.

Tényleg nem szárít, és tényleg nem kenődik. Nagyon tartós. 03-as árnyalatot vettem meg, kék szemhez nagyon passzol!! Gyönyörű szín!!!

nikolkeri07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

KorlayLea

2018. november 2.

Erősen leárazva találtam rá a DM-ben, úgyhogy mivel rég kerestem ilyen árnyalatú rúzst (12-es), reméltem, hogy nem fogom megbánni. Hű. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó vásár volt. Könnyű felvinni, egyáltalán nem kenődik, nem hagy nyomokat és a nap folyamán (reggel kentem fel és utána már nem erősítettem rá többet) sokáig egyáltalán nem is látszott, hogy kopna, a nap végére pedig fokozatosan és egyenletesen halványult el, este még mindig látszott kicsit. És még az ajkaimat sem szárította egyáltalán. Maximálisan meg vagyok vele elégedve!

KorlayLea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Blackpanther

2018. október 5.

A legjobb drogériás rúzs! A 01-es árnyalatot vásároltam meg, ami egy nude szín. Nagyon szeretem, biztosan vásárolni fogok több darabot is belőle.

Blackpanther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Dorcsa

2018. szeptember 12.

Csak múlt héten vettem, de már a toplistán szerepel nálam, lekörözve Estee Lauder rúzst is!
Az 5ös és 10est vettem, ráadásul a Rossmannban alapból egyet fizet kettőt kap akció volt rá és péntektől lejött belőle még 33 % dekorkedvezmény, és az eladócsaj legnagyobb meglepetésére össze lehetett vonni, így 2600ért vettem a kettőt! <3 :D
De ha tudom, hogy ennyire jó, még 2-t tuti elhozok.
A teszter eléggé meg volt keményedve és mikor itthon felkentem kicsit erősebben rányomtam a számra és meglepődtem, mert nem kellett volna, ugyanis csak úgy siklik az ajkakon.
A szín gyönyörű (05), nem szárít, rettentően kényelmes viselet. Ivásnál az üveg száján egyáltalán nem hagyott nyomot, evésnél pedig csak belül kezdett el kopni, de ha nem kenem újra ott, akkor is teljesen vállalható lett volna.
Folyékony rúzsokat kedvelem általában, de télen azért eléggé szárít, de ha hamarabb kipróbálom tuti ezeket veszem a folyékony helyett.
Remélem lejött a szerelmi vallomásomból, hogy az év sminkterméke lett ez a rúzs nálam!
Glamour napokon még biztos beszerzek 1,2 színt! *.*

ui: A kiírt ára már nem fedi a valóságot, bőven 3 ezren felül van már.

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

De ha tudom, hogy ennyire jó, még 2-t tuti elhozok.
Glamour napokon még biztos beszerzek 1,2 színt! *.*

ui: A kiírt ára már nem fedi a valóságot, bőven 3 ezren felül van már.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!