KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyos textúrájú rúzs, amely nem szárít, kényelmes viselni és nem kenődik el. Élénk, matt és hosszan tartó színek, akár 24 órán át.

Bourjois Rouge Velvet Lipstick (Brunette, 12)
Ár: 2000 Ft , Eladó: csokiskalacs
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel vagy postán maradó csomag előreutalás után (+250 ft)
2000 Ft - Bourjois Rouge Velvet Lipstick - 04
Ár: 2000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapests, fizetés: Személyes átvétel a Nyugatinál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lillacskaa

2018. június 14.

Imádom!!! 02-es árnyalatot vettem meg ennél jobb rúzsom nem volt. Nem szárít, nagyon tartós, nem kenődik el és nekem a színe is tökéletes.

Lillacskaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

eperku

2018. június 7.

A legjobb rúzs, amivel valaha találkoztam!
7-es árnyalatban van meg, ami egy élénk piros, narancsos árnyalattal.
Már egy rétegben is szépen fed. Olyan érzés, mintha nem is lenne semmi a számon.
Evés után egy kis igazítást igényel. Pár perc alatt szárazra szárad és annyira érintésálló, mint a Focallure folyékony érintésálló rúzsai. Szóval abszolut kedvenc, más szineit is meg fogom venni.

eperku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

A legjobb rúzs, amivel valaha találkoztam!
7-es árnyalatban van meg, ami egy élénk piros, narancsos árnyalattal.

dori92

2018. június 2.

02-es árnyalatban van meg. Nagyon tetszik a színe és szépen fel lehet vinni az ajkakra.

dori92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Vivike2141

2018. május 31.

Nekem nem túl tartós viszont gyönyörű színekben kapható

Vivike2141
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Nekem nem túl tartós viszont gyönyörű színekben kapható

Anheszenamon

2018. május 31.

02-es árnyalatban vásároltam meg féláron Joy napos kuponnal. Felkenve először krémes, de de pár pillanat alatt mattra szárad és emiatt meglehetősen tartós, ráadásul nem szárítja a számat. Nincs az az érzésem, hogy kiszívja az ajkaimból az életet mint néhány folyékony matt rúzs. Abszolút pozitív csalódás és ráadásul a színe is gyönyörű.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

marryjane

2018. május 18.

Nagyon pigmentált, könnyed a viselete, tartós és szépen szárad. Kellemesen csalódtam ebben a termékben. Nagyon jó!

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Blackxentric

2018. május 17.

04-es árnyalat van meg nekem, glamour napokon szereztem be. Az állaga nagyon jó és szépen terül az ajkakon, nem lesz foltos. Szép mattra szárad és tartós is. Minimális kopással élt túl egy munkanapot. Ha nem lenne kismillió rúzsom minden színben vennék még belőle azonnal, de így maximum a következő glamour napokon szerzek be más árnyalatot.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

csokiskalacs

2018. május 17.

Igen nagy rajongója vagyok a rúzsoknak, van mindenféle színű meg állagú darab a gyűjteményemben, de ehhez foghatóval még nemigen találkoztam - szóban forgó termék ugyanis egy hagyományos rúzsnak álcázott, teljesen mattra száradó szájkence. Szerintem maga az alapötlet zseniális, mert elvileg ötvözi mindazt, amit szeretek a hagyományos tekerős és a folyékony applikátoros rúzsokban. Brique-A-Brac árnyalatban szereztem be, ami szuper, mindenféle tónushoz remekül passzoló szín, illetve ennek a sikerén felbuzdulva vásároltam egy másik árnyalatot is (Brunette), amivel viszont meglehetősen mellényúltam, ugyanis ez határozottan barnás-mélyvörös, ami nemigen az én világom, erre csak felkenéskor jöttem rá:). Tartóssága sajnos nem az extrém kategória, de könnyebben igazítható, mint egy folyékony matt rúzs. Összességében véve izgis kis cucc ez, egyelőre megelőlegezek neki egy ötöst, aztán meglátjuk:)

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

BEE6

2018. május 15.

02-es árnyalatot vettem meg kuponnal. Nem volt még ilyen márkájú rúzsom és szerettem volna egyet. Nagyon szeretem. Reggel felkenem és délután még mindig látszik. Ebéd után szoktam rájavítani egy picit. Nem szárít, ami nagy előny, mert nagyon száraz tud lenni a szám. Az "íze" sem zavaró. Sokat vaciláltam, melyik szín legyen, mert sok szép van még ezen kívül. Végül ez lett a fehér bőrömhöz, rézvörös hajamhoz és világoskék szememhez. Szeretem :)

BEE6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

onecrimsonnight

2018. május 1.

Mar akkor megvettem mikor kijott, a 02es arnyalatot valasztottam, viszont sokaig csucsult a helyen, mert telen valahogy nem mutatott jol ez a szin a sotet oszi/teli borongos napokon. Na de most! Ez igazi tavaszi, napsuteses napokra valo kellemes szin, annyira szepen mutat. En szoktam ala ajakapolot kenni, de egyebkent magaban is konnyen fel lehet vinni, kremes allagu ami kesobb mattra szarad, de kenyelmes viselni, nem is erezheto. Meglepoen tartos, sokkal kevesebbet vartam tole, kavezas utan is ottmarad a szamon. Kar, hogy csak ezt es max meg egy arnyalatot talaltam viselhetonek, remelem egyszer kijonnek tobb, uj arnyalattal, foleg a nude-abb vonalon.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!