Bourjois

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. március 23.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Négy színű szemhéjfesték paletta applikátorral.

Ár: 1800 , Eladó: Lilred
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.
dlrexqs

2019. december 3.

A márka adventi kalendáriumában ez volt a mai meglepetés, pontosabban a 02-es Over Rose elnevezésű változat.
Már első ránézésre is tetszett, igazán kellemes színek kaptak helyet a palettában, amelyeknek szerencsére a pigmentáltságával és tartósságával sincs gond, ráadásul nem is potyognak felvitel közben. Ha kézzel belenyúlok (márpedig szoktam, szeretem így is letesztelni a szemhéjfestékeket :)), olyan krémesen selymes tapintásúak. Ami meglepő volt számomra, az az, hogy mekkora csillámok vannak a középső festékben, de nagyon jól mutat a szemhéjamon, sőt!
A paletta picike ecsetje ugyan nem a legjobb, arra viszont tökéletes, hogy az előbb említett csillámokat felvigyem a belső szemzugba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

LevenduLa13

2019. november 11.

Nagyon szeretem. Három árnyalatban van meg: In mauve again, Over rose és Upside brown. Tökéletesek mindennapi sminkelésre, annak megfelelően pigmentáltak. Nekem egész nap szépen megmaradnak a szemhéjamon. Selymes a textúrája, könnyen eldolgozhatóak a színek. A középső csillámos árnyalattal semmit sem tudok kezdeni, hatalmas, potyogós csillámok vannak benne, ezeket nem tudom használni, de annyira nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Tempete

2019. október 15.

Gyönyörű! :) Két árnyalatban vettem meg: 02 Over rose és 07 In mauve again. Eddig az Over rose t próbáltam ki kétszer. nagyon szép sminket tudtam vele készíteni. Hát, az ecset az tényleg nem annyira nyerő, satírozni nem lehet vele, de erre van egy másik ecsetem és úgy már tökéletes :) Nem csíkozódott, nem pergett, (kivéve akkor, amikor nagyon porolós ecsettel vittem fel, de ez nem feltétlenül a termék hibája). tehát tartós, szépek a színei, az összetevők is jók. Egy kicsit borsosabb, de szerintem teljes áron is megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

balkri

2019. augusztus 14.

Nekem a képen látható 02 Over Rose árnyalatban van, valami 50%-os akció keretében vettem.
Nem vagyok egy nagy szemhély festő, néha eszembe jut, hogy van ilyenem is, akkor használom, és mindig megdícsérii a színeit.
A hozzá csomagolt ecset használhatatlan!
Szerintem tartós, nap végéig fent marad. Mint minden csillámló termék ez is potyog, vigyázni kell amikor használom, hogy ne maszatoljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

A hozzá csomagolt ecset használhatatlan!

AyaDid

2019. július 7.

A jó vélemények hatására vettem meg, de nem vagyok hanyatt esve tőle. A nude (barnás-arany) változat van meg. Sajnos nekem túlságosan is nude, lehetnének az árnyalatok erősebbek, pigmentáltabbak. Ettől függetlenül persze ki lehet használni, de tényleg csak valami alig látványos nappali sminkhez. A legnagyobb csalódást a csillámporos tégely okozta. Hozzá vagyok szokva, hogy a csillogó szemhéjfesték az egy "rendes" festék, csillogó szemcsékkel. Ebben az esetben viszont olyan, mintha a tégely csak valami kötőanyag nélküli csillámport tartalmazna. Gyakorlatilag semmire nem tudom hasznáéni, iszonyat porzik, mihelyt megpróbálm felvinni, beteríti a fejem, és leszedhetetlen... 1-2 próbálkozásom vége az lett, hogy le kellett még az alapozót is mosnom a fejemről, mert csillogtam, mint valami mesebeli unikornis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Nagyon szeretem a márka szemhéjfestékeit. Szépen tart egész nap. Jól pigmentált, viszont a hozzácsomagolt ecset használhatatlan. A középső szín az arcpirosítóhoz hasonlóan egy idő után keményedik. Lehet ez a csillámos, pigmentált termékek hátránya...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Franciacsaj

2019. március 14.

Akciósan vásároltam a fekete színű palettát. IMÁDOM! Tartós, könnyű felvinni és nagyon intenzív, amit sok más szemhéjpúdernél hiányoltam. A teljes árát is megérte volna, de örülök neki, hogy fél áron hozzájutottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Aphrozin

2018. december 6.

Nagyon szépek a színei, és csillog, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Nagyon szépek a színei, és csillog, nekem nagyon bevált.

Szilviams0118

2018. november 12.

Szerintem szuper paletta, nekem a lilás van meg, alapból akciós volt és még kupont is érvényesítettem, így aztán filléres beruházás volt, de őszintén mondom, eredeti áron is megérte volna. Minden napra, illetve alkalomra is bevethető.Sajnálom, hogy nem vettem több színben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

silver

2018. június 2.

Nekem a 07-es In Mauve Again nevű van meg. Ezt mindenkinek ajánlom, aki mályvás-lilás szemhéjpúdert keres drogériában, mert ez egy abszolút kivételes, hiánypótló darab. De azért meg kell jegyeznem, hogy sajna eléggé porol, a középső csillámos highlighter szín pedig durván darabos és potyog. És annyira nem is olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Diisostearyl Malate, Dimethicone, Synthetic Wax, Triolein, Hexyl Laurate, Lecithin
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Diisostearyl Malate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.