Bourjois

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

A „1 Seconde Ultra Black” szempillaspirál magas koncentrációban tartalmaz intenzív fekete pigmenteket, melyek elbűvölő tekintet varázsolnak akár tizenhat órán keresztül is.
Bourjois alkímiai keveréke szuper dúsító és hosszan tartó, a szabadalmaztatott kefe, a gömbölyű sörtékkel azonnal és tökéletesen bevonja a szempillákat. A tubus gyönyörű, fekete króm, átfogva egy arany pánttal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cora0205

2019. június 13.

Nekem sajnos nem vált be. Csak több rétegben fogta be igazán szépen a szempillaimat ráadásul pár óra után elkezdett a szemem alá és a szemhéjamra kenődni. Fixáló spray használatával valamivel jobb, de vannak olyan szempillaspirálok, amik ezt anélkül is tudják (pl: a legtöbb Maybelline). Az ára alapján többet vártam tőle. Egy átlagos termék, ennél sokkal jobbak vannak a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nuvola

2018. június 7.

Sokadszorra vettem meg, mert minőségi áru és nem bír elfogyni. (Még szép: 12ml a tartalma). Nekem, aki csak sminkben mutatkozik embertársai előtt, fél évet bír.
A bronzos csomagolása is tetszetős.

Update: mostanában, mivel nem a legfrissebb termék a palettán, 2x is jóval olcsóbban jutottam hozzá. 2000-2500 Ft-ért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

A bronzos csomagolása is tetszetős.

Massacre

2018. április 14.

Nem borzasztó, de nem is a legjobb. Egész jó pillákat lehet vele csinálni, de sajnos annyira összetapadnak, hogy nem szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Alida8

2018. április 4.

Az eddigi egyik legjobb. nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Az eddigi egyik legjobb. nagyon szeretem!

pandahapci

2018. január 26.

Egyik kedvencem! A keféje nagyon jó, gyönyörű, hosszú, dús és szétválasztott pillákat értem el vele. Egyetlen problémám az hogy 1-2 hónap után már nem tudott olyan szép eredményt elérni ( pedig még bőven van benne festék) ami fel sem tűnt amíg nem használtam nővérem vadi új példányát. Ennyi pénzért nem biztos hogy újravenném, de nagyon jó termék volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Ivysal

2017. február 27.

Gyonyoruen fed, oriasi pillakat csinal, viszont kb 2-3 honap hasznalat utan teljesen eltorte es megritkitotta a szempillaimat.. most alverde koffeinszerumos ejszakai "spiralt" hasznalom kb 3 hete, kezdi helyrehozni, de tobbet nem merek ebbol a markabol spiralt vasarolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

villers

2016. szeptember 12.

Régebben nagyon szerettem a Bourjois termékeket, de be kell valljam egy ideje nem vettem tőlük semmit, mert elég kevés helyen lehet kapni. Most gondoltam kipróbálom újra, mikor láttam a Müllerben, hogy elég nagy választék van.
Nekem nagyon nagy csalódás volt ez a termék, egyáltalán nem érte meg a nem éppen alacsony árát. Ennél sokkal olcsóbban sokkal jobbat lehet kapni.
Vagy 4-szer átkentem és az eredmény még így is pont semmilyen volt. Én többet nem veszem, az biztos, és bánom, hogy nem a régi beváltat vettem, mert most vehetem meg azt is, ez meg kuka...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

hempike1

2015. december 26.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a szempillaspirállal. Igazán megbízható termék, nem pereg le, gyönyörű fekete színe van. Simán kibírta 1 évig, most kezdett el csomósodni, de még mindig használható. Amúgy is imádom a Bourjois kozmetikumokat, ez is a nagy kedvencek közé fog tartozni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

ivor

2015. április 29.

Nagyon szeretem a Bourjois termékeket, a szempillaspiráljaikat is, de ez a termék sajnos nem annyira meggyőző a számomra, az árához képest.Nem rossz, viszont átlagos, ennyit-vagy többet- tud egy feleenyibe kerülő szempillaspirál is.Nem hiszem, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol