Bourjois

Ár:   3050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbertie, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2015. október 15.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Egy merész szempillaspirál, mely teltebb, hangsúlyosabb, göndörebb szempillákat nyújt. Azonnali, feltűnő, intenzíven dús szempillákat eredményez. Az extra dúsító, emelő kefét kifejezetten a gyors és könnyű használatra szánták, 15 tároló egység található a sörték között. Ez a kialakítás a pillák maximális fedését eredményezi egy húzással a szempillák teljes hosszán, a tövektől a végekig. Csodálatos szempillák gyorsan és könnyedén…akár 16 órán keresztül! Mélyfekete, selymes formulája egy vonással vonja be és íveli a szempillákat. Több rétegben felvihető formulájával rugalmasan húzhatunk újabb rétegeket, anélkül, hogy a szempillák kiszáradnának, vagy megkeményednének. Formulája tökéletes ahhoz, hogy „szálankénti” Twiggy hatást érjünk el, amivel a mostani szezonban a kifutókon találkozhatunk.

Fekete és barna színben kapható

Agnyecko

2020. február 8.

Rengeteg festéket vesz fel, amivel csak vastag, göbös, jól összetapadt, igénytelen póklábakat lehet csinálni.
Ezen kívül teljesen elnehezíti a pilláimat, időnként a szemem alá is kenődik belőle, szóval egyesít magában minden olyan negatívumot, amiből nekem egy is elég, hogy mást keressek helyette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Tmika

2019. november 22.

Ezt megbántam, örülök, hogy csak féláron vettem. Használom, de alig várom, hogy vegyek valami mást. Korábban a Catrice glam&doll szempillaspirálját használtam, azt szerettem, aztán vettem egy bourjois-t, érzékeny szemre, fehér volt a csomagolása. Olyat sajnos sehol nem látok már, pedig azt újravenném, nem egy tonna festéket rakott egyszerre a pilláimra, pont jó volt. Mivel a márka bejött, ezért megpróbálkoztam ezzel, de alig tudom leszedni a keféjéről azt a hatalmas mennyiségű festéket, amit felvesz, és amivel nagyon szép póklábakat lehet csinálni. Ha letörlöm róla, az pazarlás, ahhoz kicsit drága is. Ezt többet nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

szaboivett

2019. augusztus 14.

Töredék áron (1200ft) jutottam hozzá, gondoltam, egy próbát megér.
Az illata, csomagolása szuper, tudása egy ilyen márkához képest viszont elég gyenge.
Nekem nem tapasztja össze a pillákat, de csodát sem művel. Rengeteg cucc marad a kefén, amit nem lehet lehúzni, max letörölni papírral, az meg ugye pazarlás.
A kefe kialakítása jó, nekem szétválasztja az alapból sűrű pilláimat, de hosszabbítás terén szinte semmit nem nyújt. Már 2 rétegben is borzasztóan sokára szárad, ezért, ha nem vigyázok, könnyen ‘pandamacivá’ válok.
Szóval összességében nem nagy szám, ennyi pénzért elhasználom, de nekem ettől még a 990Ft-os Essence spirál is jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Töredék áron (1200ft) jutottam hozzá, gondoltam, egy próbát megér.

banyadék

2019. július 7.

Nagy reményeket fűztem hozzá, gondoltam ennyi pénzért biztos látványos pillákat csinál. Ez aztán abszolút pénzkidobás. Sem hosszú, sem dús, semmi plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

Chayenne

2019. május 19.

Egyet értek odrey-val. Én sem értem a negatív véleményeket. Nekem EZ A SZEMPILLASPIRÁL! Most már másfél éve. Olyan gyönyörű dús hosszú szempillákat csinál, hogy csak na. A szempilláim végei el vannak vékonyodva és szinte nem is látszanak. Ezzel a csodával pillanatok alatt pikk-pakk akkora szempillát tudok varázsolni. Könnyű és gyors a használata, nem kenődik el (igaz erre már kifejlesztettem egy nekem működő technikát), én pont az ilyen típusú ecsetet szeretem, ami neki van. Nekem nagyon bevált. Csillagos 5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

odrey

2019. április 13.

Meglepetten olvastam a sok negativ kommentet. Nekem nagyon tökéletes a minősége :a tubus is esztetikus, a kefe is megfelelő es a festék allaga is szuper, konnyen fekviheto, nagy szempillakat csinal es soha, de soha nem pereg le. Kuponnal abszolut jo áron lehet megszerezni. Amire viszont nem jövök ra, hogy hogyan lehet lemosni.... A víz egyáltalán nem oldja, a nivea lemosó semmit nem csinal vele, sőt hasznalata után picit csipi a szememet. De ezt leszamitva szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

MormiOrsi

2019. április 5.

Szóval, igen, baromi sok rajta a cucc, mikor kinyitom és én sem értem, hogy mért nem sikerült szűkebbre varázsolni a dobozka száját, hogy ezt megoldja, de csak ezért (nagyon) lepontozni szerintme nem érdemes. Én WC papírba húzom le a felesleget és úgy nagyon szépen tudok vele dolgozni. Előtte elég hosszan a Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirálját használtam és azt kell mondjam, ahhoz képest ez sokkal szebb hatást kelt. Magam is megdöbbentem, hogy milyen hosszú pilláim lesznek tőle, tényleg, mintha műszempillák lennének, csak a mű hatás nélkül (ahogy valaki lentebb írta :). Ezért én csak egy csillagot vonok le tőle. Peregeni nem pereg, elkenődni minimálisan szokott, de olyat még nem találtam, amelyik nem teszi ezt a reggeli krémek után, lehet legközelebb kipróbálom a vízálló verzióját.
Jelenleg kb. 1 hónapja használom, updatelek, ha bármiben változna a véleményem/tapasztalatom.

Update: pereg, sokkal jobban, mint pl a Maybelline, szóval visszatértem ahhoz. Ennek meg mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Boriskajuliska

2019. február 6.

Még szerencse hogy nem olvastam az itteni véleményeket, mert az biztos eltántorított volna a vásárlástól. Nekem tetszik amit a satnya kis semmi pilláimmal tesz. A keféje jól használható és nekem a festék felvitel sem túlzó. Azon kapom magam hogy reggelente ez után nyúlok. Nem kizárt hogy kuponnal vagy akciósan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

sieszter

2019. február 1.

Előzetes csekkolás nélkül vettem, utána meg elszörnyedtem a véleményeken... Kipróbáltam, tényleg egy szempilla összetapasztó, vastag fekete kulimász, minden húzással csak ront a helyzeten. De kipróbáltam a twist up the volume keféjével, azzal teljesen jó, építhető, nem pereg le, stb-stb. Hú, fellélegeztem, nem kell kidobnom! A kefecsere miatt levonok egy pontot. De mekkora mázli, hogy passzol a tubusra, záráskor kattan is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

KlaudiaZs

2018. szeptember 11.

Második spirál a márkától, amit kipróbálok, de ez is pont azt nyújtja, amit a másik, egy nagy semmit. Se nem dúsít, se nem hosszabbít, épp csak színez, de azt se túl feketén teszi. Az én kis alig létező pilláimnak ez pedig édeskevés. Ráadásul maszatolódik a nap folyamán, főleg alul, de néha felül is, és nem csak nyáron a melegben, hanem hűvösebb időben is. Az viszont tuti, hogy lassan fogy, hónapok után is van benne és nem száradt be vagy változott meg az állaga, tehát ha, HA szépen működne, sokáig tartana egy tubus, ami jó hír lenne, így viszont örülök, hogy végre leváltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.