Bourjois

Ár:   3050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbertie, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2015. október 15.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Egy merész szempillaspirál, mely teltebb, hangsúlyosabb, göndörebb szempillákat nyújt. Azonnali, feltűnő, intenzíven dús szempillákat eredményez. Az extra dúsító, emelő kefét kifejezetten a gyors és könnyű használatra szánták, 15 tároló egység található a sörték között. Ez a kialakítás a pillák maximális fedését eredményezi egy húzással a szempillák teljes hosszán, a tövektől a végekig. Csodálatos szempillák gyorsan és könnyedén…akár 16 órán keresztül! Mélyfekete, selymes formulája egy vonással vonja be és íveli a szempillákat. Több rétegben felvihető formulájával rugalmasan húzhatunk újabb rétegeket, anélkül, hogy a szempillák kiszáradnának, vagy megkeményednének. Formulája tökéletes ahhoz, hogy „szálankénti” Twiggy hatást érjünk el, amivel a mostani szezonban a kifutókon találkozhatunk.

Fekete és barna színben kapható

Fiszuli

2020. október 8.

Nyáron, ötöd áron szereztem be ennek a Push Up családnak az "ultra black" változatát, ami nálam egy picit határfeszegetős volt, de tény, hogy soha semmilyen spiráltól nem voltak még olyan hangsúlyosak a pilláim, mint attól. Ezen felbátorodva nemrégiben megvásároltam ezt az "alap" Push Up spirált és ebben sem csalódtam. Gyönyörű, hangsúlyos pillákat csinál, két sorral végig lehet menni a pillákon, úgy is tökéletes. Az elejében, 1-2 hétig picit több festéket visz fel, de nálam ez minden spirálnál jellemző. A szaga ennek is fura, mint a testójának, számomra egyenesen büdös, de szerencsére gyorsan elillan. A csomagolásból való kiszabadítással itt is meg kellett küzdeni, ragacsos is maradt a spirál, dehát nah. Az előzőnél már teljesen megszoktam, hogy ragad a spirál a tenyerembe és az ujjaimhoz. Az X alakba álló pillák néha itt is előjönnek (esküszöm, azóta sem értem, hogy hogyan...), de azonnali szétválasztással a probléma orvosolható. Összességében elégedett vagyok ezzel a típussal is, lassan fél éve Bourjois spirálokkal nyomulok. Megnéztem, ennek a tesóját négy csillagra értékeltem júliusban. Visszakerestem azt is, hogy a "szerelmetes" Maybelline spiráljaimat meg öt csillagra még akkor, amikor felregisztráltam ide. Érdekes, hogy a Maybelline spiráljaim nem hiányoznak, ellenben a Bourjois-ért oda vagyok jelenleg. Egyelőre betudom egy fellángolásnak. Aztán lehet, hogy maradok ennél a márkánál, annak ellenére is, hogy nálam egy csillaggal kevesebbet kaptak. Ez a jövő zenéje lesz. Addig élvezem a gyönyörű pilláimat, a kinyílt tekintetem és a hangsúlyos szememet, amikor visszaköszönnek nekem a tükörből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

bzsofi22

2020. július 29.

Szerintem a korabbi kommentekbol kiindulva most valtoztathattak az anyag osszetetelen pozitiv iranyba. En a karanten alatt szereztem be ideiglenesen amig nem tudtam menni muszempillashoz es kifejezetten szerettem, majdhogynem el is gondolkoztam azon, hogy visszarakassam-e a 2D pillaimat. Igen, valoban szep hangsulyos pillakat eredmenyez, en 2-3x is atmentem rajta, hogy szepen meg is emelje azokat. Ha valaki az olyan szempillaspiralt szereti ami nem is latszik, hogy fent van, annak ezt a fajtat nem ajanlom - De aki azert kolt spiralra, hogy hangsulyos szemeket varazsoljon annak szuper valasztas. Tartós is volt és nem kenődött össze-vissza, talán annyi kis negativumot talaltam benne; hogyha a szemoldok alatt is alapozoztam es mondjuk elfelejtettem lepuderezni, vagy smink nelkul voltam de zsirosabb kremmel akkor az kicsit “oldotta” a festeket es minimalisan alig lathatoan felkenodott amit mindig figyelgettem es letoroltem. Vegul amiatt is rakattam vissza a muszempillat, mert engem zavart ez a figyelgetes, es az olajosabb termekek biztos, hogy barmelyik masik spiralt is feloldogatnák kicsit. Emiatt pontot nem vonok le mert ez biztos, hogy minden spiralra igaz, az olajok/zsirok csak a betont nem oldjak hahha :D egyebkent pedig nem pergett, szepen epitheto volt (3. retegnel persze mar vastag reteg volt picit tapasztott is de en ezt szeretem, ez az igazi hangsulyossag, egyaltalan nem volt ormotlan vagy igenytelen a hatas) es egesz nap fent maradt, jar az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

rekuci2

2020. május 23.

Borzaszto!!!
Egyetertek Agnyecko hozzaszolasaval. Rengeteg festeket vesz fel, nagyon vastag, csomokat tesz a szempillakra, nem tudja rendesen szetvalasztani oket. Tiszta ragacsos lesz az egesz. Raadasul meg budos is a termek.
Glamour napoon vettem felaron 1500 ft-ert de meg ennyit sem er nemhogy teljes aron. Abszolut csalodas. Nem ajanlom.
-1*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Borzaszto!!!
-1*

Agnyecko

2020. február 8.

Rengeteg festéket vesz fel, amivel csak vastag, göbös, jól összetapadt, igénytelen póklábakat lehet csinálni.
Ezen kívül teljesen elnehezíti a pilláimat, időnként a szemem alá is kenődik belőle, szóval egyesít magában minden olyan negatívumot, amiből nekem egy is elég, hogy mást keressek helyette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Tmika

2019. november 22.

Ezt megbántam, örülök, hogy csak féláron vettem. Használom, de alig várom, hogy vegyek valami mást. Korábban a Catrice glam&doll szempillaspirálját használtam, azt szerettem, aztán vettem egy bourjois-t, érzékeny szemre, fehér volt a csomagolása. Olyat sajnos sehol nem látok már, pedig azt újravenném, nem egy tonna festéket rakott egyszerre a pilláimra, pont jó volt. Mivel a márka bejött, ezért megpróbálkoztam ezzel, de alig tudom leszedni a keféjéről azt a hatalmas mennyiségű festéket, amit felvesz, és amivel nagyon szép póklábakat lehet csinálni. Ha letörlöm róla, az pazarlás, ahhoz kicsit drága is. Ezt többet nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

szaboivett

2019. augusztus 14.

Töredék áron (1200ft) jutottam hozzá, gondoltam, egy próbát megér.
Az illata, csomagolása szuper, tudása egy ilyen márkához képest viszont elég gyenge.
Nekem nem tapasztja össze a pillákat, de csodát sem művel. Rengeteg cucc marad a kefén, amit nem lehet lehúzni, max letörölni papírral, az meg ugye pazarlás.
A kefe kialakítása jó, nekem szétválasztja az alapból sűrű pilláimat, de hosszabbítás terén szinte semmit nem nyújt. Már 2 rétegben is borzasztóan sokára szárad, ezért, ha nem vigyázok, könnyen ‘pandamacivá’ válok.
Szóval összességében nem nagy szám, ennyi pénzért elhasználom, de nekem ettől még a 990Ft-os Essence spirál is jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Töredék áron (1200ft) jutottam hozzá, gondoltam, egy próbát megér.

banyadék

2019. július 7.

Nagy reményeket fűztem hozzá, gondoltam ennyi pénzért biztos látványos pillákat csinál. Ez aztán abszolút pénzkidobás. Sem hosszú, sem dús, semmi plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

Chayenne

2019. május 19.

Egyet értek odrey-val. Én sem értem a negatív véleményeket. Nekem EZ A SZEMPILLASPIRÁL! Most már másfél éve. Olyan gyönyörű dús hosszú szempillákat csinál, hogy csak na. A szempilláim végei el vannak vékonyodva és szinte nem is látszanak. Ezzel a csodával pillanatok alatt pikk-pakk akkora szempillát tudok varázsolni. Könnyű és gyors a használata, nem kenődik el (igaz erre már kifejlesztettem egy nekem működő technikát), én pont az ilyen típusú ecsetet szeretem, ami neki van. Nekem nagyon bevált. Csillagos 5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

odrey

2019. április 13.

Meglepetten olvastam a sok negativ kommentet. Nekem nagyon tökéletes a minősége :a tubus is esztetikus, a kefe is megfelelő es a festék allaga is szuper, konnyen fekviheto, nagy szempillakat csinal es soha, de soha nem pereg le. Kuponnal abszolut jo áron lehet megszerezni. Amire viszont nem jövök ra, hogy hogyan lehet lemosni.... A víz egyáltalán nem oldja, a nivea lemosó semmit nem csinal vele, sőt hasznalata után picit csipi a szememet. De ezt leszamitva szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

MormiOrsi

2019. április 5.

Szóval, igen, baromi sok rajta a cucc, mikor kinyitom és én sem értem, hogy mért nem sikerült szűkebbre varázsolni a dobozka száját, hogy ezt megoldja, de csak ezért (nagyon) lepontozni szerintme nem érdemes. Én WC papírba húzom le a felesleget és úgy nagyon szépen tudok vele dolgozni. Előtte elég hosszan a Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirálját használtam és azt kell mondjam, ahhoz képest ez sokkal szebb hatást kelt. Magam is megdöbbentem, hogy milyen hosszú pilláim lesznek tőle, tényleg, mintha műszempillák lennének, csak a mű hatás nélkül (ahogy valaki lentebb írta :). Ezért én csak egy csillagot vonok le tőle. Peregeni nem pereg, elkenődni minimálisan szokott, de olyat még nem találtam, amelyik nem teszi ezt a reggeli krémek után, lehet legközelebb kipróbálom a vízálló verzióját.
Jelenleg kb. 1 hónapja használom, updatelek, ha bármiben változna a véleményem/tapasztalatom.

Update: pereg, sokkal jobban, mint pl a Maybelline, szóval visszatértem ahhoz. Ennek meg mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.