Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

B5 provitaminnal és UV-védelemmel.

Lilla90

2016. április 29.

Na ezt a hajzselét még egyszer soha többet! Mivel minden nap formázom illetve csavarom az egyébként természetes hullámos hajam kell valami fixálás a végén kis mennyiségben. Egyszer a szokásos hajzselé szérumom nem tudtam beszerezni mert mire végeztem bezárt a fodrász kellékes és valami más sürgősen kellett helyette hát elhoztam ezt gondoltam kipróbálom, hát ha beválik. Rosszul tettem, a hajam zsíros tapintatúvá fénytelenné vált és kiszárította nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

SlecckelMarine

2013. szeptember 12.

Őszintén szólva vagy 3x-4x vettem már és elégedett vagyok vele. Elég jól tartja a formát amit beállítunk vele, olyan 2-3 napig. Én nem láttam hogy 'nyomot hagyna' a hajon (mondjuk mint egyes hajlakkok) és azt sem vettem észre hogy bármilyen fejbőr problémát okozna (korpa, viszketés, pirosság..), pedig ha a frufrumat szárítom (és nem ezt használom) akkor eléggé ki szokott elöl száradni a fejbőröm, de ezzel a zselével ezt nem vettem észre.

Hát az összetevői elég borzalmasak, szerintem akkor ez volt az utolsó hogy ilyet vettem, nézek majd valami mást helyette tűrhető összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.