Britney Spears

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2015. november 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös.

Illatjegyei: ribizli, tubarózsa, narancsvirág, jázmin, írisz ,pézsma, kasmírfa, ámbra

Vivo33

2019. július 13.

Az biztos hogy az egyediség díjával nem lehet jutalmazni. Egyszer vettem meg mert Britney Spears (teszter nélkül), és az illata olyan mint minden 3. női parfümnek. De szerencsére a márka több parfümjéről nem ez mondható el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

petra.simko

2017. december 14.

Az illata isteni, tartós, nyárra tökéletes, esti parfüm. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Az illata isteni, tartós, nyárra tökéletes, esti parfüm. :-)

Nettney

2017. július 22.

Teszter híján próba szerencse alapon vettem meg ugyanis nagyon jó árban volt és egyébként is gyűjtöm a Britney parfümöket 😀
Első fújáskor nagyon lelombozódtam mert túlságosan fullasztónak éreztem és az idősebb korosztályhoz tudtam elképzelni ezt az illatot. Teltek a napok és elkezdett tetszeni magamon a Radiance különleges illata. Sokan dícsérték. Végül annyira megszerettem, hogy az egyik nagy kedvencemmé vált. Imádom , még sokat fogok belőle venni. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

pomme

2017. február 12.

Élesebb és frissebb, mint a Cosmic Radiance, már-már ropogósan. Ha ki bírom várni a leszáradást, akkor egészen kellemes édes gyümölcsös-virágos illata lesz, kicsit felsejlik benne az a rágógumi-illat, ami Paris Hilton Heiress-ében is van. Tavaszra rohangálós illatnak tökéletes.
Update: "elrontottam" a fűtést és 23.5 fok volt a szobámban, tiszta Hawaii :D Fújtam magamra egyet a Radiance-ből csak úgy, és melegben annyira jó, hogy a 15 ml-s üvegem mellé szerintem venni fogok még egyet. Édes, krémes, sárgadinnyés illat lett, nagyon hasonlít Selena Gomez Vivamore-jára. Élesség sehol sincs, virágillat sem, hál' Istennek. Szegény parfümöt majdnem leírtam, de ezek szerint csak emberi hőmérséklet kell hozzá. Kicsit még Paris Hiltonnak a Siren-jére emlékeztet barack nélkül. IMÁDAT :D sosem gondoltam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

krémparádé

2017. február 9.

Nekem ez egy friss tisztaságillat, olyan öblítős kellemeske, gyümölcsöt alig-alig érzek benne. Egy bájos fiatlal lányon, egyszerűségében szép kedves nőn jól állhat. És ha már itt tartunk, van egy bámulatosan hasonló parfümöm, amitől többet vártam volna, mint a Britney neve alatt futótól, és az az Aqua Oriens.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

mafalda

2016. november 17.

Mikor a roziba teszteltem huhh totál leesett az állam h ez vmi fenomenális!!! De nem vettem meg, túl sok parfümöm volt...
Most meg már nem kapható.
Mondjuk nagyon tini illat, de legalább nem édes 😆 vagyis nem gelly.🐽
Én virágillatot nem éreztem ki belöle csak gyümit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Most meg már nem kapható.
Mondjuk nagyon tini illat, de legalább nem édes 😆 vagyis nem gelly.🐽
Én virágillatot nem éreztem ki belöle csak gyümit.

megartron

2016. október 25.

Én is akciósan vettem, szintén teszter nélkül. Tetszik az illata, valóban lehetne tartósabb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

EvaO93

2016. április 3.

A Fantasyk után, amiket próbáltam (sötétkék és a rózsaszín), nem túl nagy lelkesedéssel álltam a Britney parfümökhöz. Ám 2 hete kb a rossmannban 30 ml-hez 2000 Ft-ért volt szerencsém hozzájutni. Nem ismertem az illatot, ott pedig nem volt teszter, hogy kipróbáljam, ezért gyorsan megnéztem, hogy illatösszetevők alapján esetleg van-e esély, hogy szerencsével járjak vele.... Valami cukorkás, vattacukros, rágógumis illat villant be az üveg láttán, de szerencsére az összetevők nem utaltak ilyesmire így végül úgy döntöttem, hogy próba szerencse, ennyiért elnézem én ennek a parfümnek az üvegét a polcomon, ha nem tetszik, akkor is. Amint kijöttem a boltból, fel is bontottam és leteszteltem, hogy mit sikerült szereznem. Nem mondom, hogy hú de különleges illat, ám kifejezetten tetszik. Tökéletes lesz így tavasszal, talán még nyáron is. Nagyon tetszik benne, hogy az elején kissé gyümölcsös, majd fokozatosan előbújnak a virágok. :) Tartósságát tekintve nem rossz, ám intenzíven kb 4 órán át érzem, utána egyre inkább bőr közelivé válik. :) Az eredeti árát nem biztos, hogy kiadnám érte, de ennyit maximálisan megért! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

xxNikixx

2016. március 27.

Akciósan vettem meg a rossmann-ban, nagyon jó kis tavaszias illata van, de sajnos nem tartós :( emiatt csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

nore

2015. november 4.

Nagyon sokaig viseltem ezt a parfumot. Edeskes, nem tul hivalkodo illat. Imadtam! Nagy sajnalatomra mar nem gyartjak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.