Bronx Colors

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tika, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann, online

Hosszantartó, kenődésmentes színek, melyek nedvesen vagy szárazon is felvihetők.

24 árnyalatban kapható

random

2020. május 4.

nekem ebből még csak a cool grey van meg, ami a neve ellenére egy érdekes kék-arany duokróm. de swatcholtam egy csomó másikat is, és tuti visszamegyek még egy pár színért ha szükségem lesz rá. az állaga nagyon kellemes, nem kimondottan krémes, de nem is poros (a fényes színek egyáltalán nem, de a mattok se túlzottan), és nem érzem azt hogy törékeny lenne. ja, és a fényes színekről azt is tudom hogy könnyen és szépen satírozhatóak, és a tartóssággal sincs probléma - persze ez szemhéj- és szemhéjalap-függő is lehet. ez nekem simán 5 csillagos szemhéjpúder.

Up: oké, vettem még 3at a fényesekből: Bronze (inkább arany, de mindegy), Amethyst talán (élénk padlizsánlila kék fénnyel, ez kicsit foltos néha) és Android Green (na az valami álomszép, van egy hasonló színem, de az csillámos, ez meg "csak" duokróm metál, tuti sokat fogom használni :D) plusz mégegyet a cool greyből, ajándékba a csopvezemnek, és mert 4 szín mellé ingyen volt a tok. A tok amúgy eszméletlen ötletes, bár lehet egy mágneses megoldás praktikusabb lenne, de ez se kutya.
up: végre megtaláltam hozzájuk a tökéletes ecseteket - érdekes módon pont azok azok, amik máshoz nem váltam be igazán: egy nagyon merev, nagyon keskeny mini macskanyelv a duokrómokhoz, és egy nagyon bolyhos, nagyon sűrű, de nem túl nagy, lapított satírozó a bronze-hoz ill satírozáshoz, mindkettő a "nem látszik rajta de nagyon olcsó volt" fajtából. még a végén mattokat is veszek, sohase lehessen tudni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

siofok0201

2019. május 28.

Sminkversenyen nyertem egy pink és narancs árnyalatot. Korábban nem ismertem még a márkát. Egy következő versenyen szerencsét is hozott, iszonyat erős, jól pigmentált, intenzív színeket adott, és tartós is volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

NovakneViki

2017. május 3.

Az utántöltők közül, egy facebook-os játéknak köszönhetően, az Android Green és a Venus árnyalatokat használom. Az Android Green egy rétegben színjátszó sárga zöld színt hagy a bőrön, több rétegben pedig élénkzöldet. A Venus árnyalatban pedig van barna, lila, bézs keverve, egy rétegben aranyló barna színt hagy a bőrön, több rétegben ez pedig csak fokozódik. Mindkét festék meglepően tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

dorothymiller

2017. február 14.

A fényesebb árnyalatait egyszerűen imádom. Különlegességük abban rejlik, hogy szép színesek és extra fényük van a csillogó árnyalatoknak. A matt színeivel jól lehet kombinálni. Nem porzik, erősen pigmentált és könnyen lehet vele dolgozni. Biztosan beszerzek még pár árnyalatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0