Brown Sugar

Ár:   5000 Ft és 10 000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: princesskate87, Módosítva: 2016. június 8.

Ár:   5000 Ft és 10 000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Sötét, gazdag, pompás, pazar, gyönyörű… és ez csak a kezdet!
Ez a 200x fekete bronzosító tökéletes recept alapján készült, csak a legkiválóbb alapanyagokból, ami az elképzelhető legmélyebb bronzbarna színnel ruházza fel bőrödet. A lélegzetelállító szín páratlan ragyogással és csodálatosan puha érzéssel egészül ki az organikus vajaknak köszönhetően. Éld át a fekete csokoládé páratlanul hatékony barnító hatását!

• Fejlett 200x fekete bronzosítók!
  • Étcsokoládé kivonat hatékony és bőrtápláló antioxidáns.
  • Sűrű testvaj és szilikon keveréke beleolvad a bőrbe, ami így rugalmassá, selymessé és sugárzóan egészségessé válik.

DHA- és parabén mentes készítmény!

Rudelf

2020. augusztus 1.

100 ml-es verziót vettem, majdnem el is használtam már teljesen, viszont szerintem egyáltalán nem érte meg. A bőröm borzasztóan szárítja (Szinte viszket a szárazságtól), többször is égtem le vele nagyon durván olyan szoláriumban, amit már megszokott a bőröm. És annak ellenére, hogy belülről odafigyelek mind a folyadék, mind a vitaminbevitelemre, gyakorlatilag az eddigi 1-2 hetes barnaság ezzel a krémmel nagyjából 2-3 napig tart. Volt, hogy elfelejtettem magammal vinni, és sokkal-sokkal jobb volt a bőröm utána, és egyáltalán le sem égtem. Illetve így utólag megnézve, nem gondolnám, hogy az a rengeteg szilikon, ami benne van olyan jót tenne a bőrnek... Igazából csak azért használom még mindig, mert sajnálom az összeget, amit ráköltöttem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

rebekasa

2019. május 24.

Rettentő jó krém! Nagyon kellemes illata van és azt nyújtja amit ígér. Egy alkalom után is már látszott a változás. Nem leszek narancssárga tőle. Régebben hetente 2-3 alkalommal jártam szoláriumba. Amióta ezt használom hetente egyszer járok 10-12 percre. Ár- érték arányban nagyszerű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

DDDory

2019. március 22.

Imádom!! Amikor elkezdtem szolizni,akkor az AG termékeivel kísérleteztem,szép alapszínt adott,de semmi több. Na de ez a krém.. tényleg nem kamu a 200x bronzosító!! Gyönyörű tartós barnaságot eredményez,az illata is finom,plusz még elég rendesen táplálja a bőrt. Megéri rá beruházni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Kinguska09

2019. február 17.

Talan a LEGJOBB szolikrem az elerheto arkategorias kremek kozul :)

Nagyon szeretem :) Regebben australian gold “fan” voltam de mikor meglattam ezt a kremet tudtam hogy ki kell probalni! Es nem bantam meg!

***Sajat tapasztalataim:

1. Finom kellemes illat
2. Hasznalataval “nem lesz szoliszagom”
3. Jol kenheto nem ragacsos ( viszont erdemes utana kezet mosni)
4. Ha jol hidratalt borunk es rendszeresen vegzunk testradirozast akkor NEM leszunk foltosak es kopik le gyorsan .
5. Nagyon jol barnit mar ELSO hasznalat utan!
AKIK SZERETIK A CSOKI SZINT nekik ajanlom!!!
6. Mas szolikremekkel osszehasonlitva latvanyos gyors tartos barnasagot eredmenyez!!!
7. 400 ml /kb 12.000 ft ert szoktam venni a szoliba . szerintem MEGERI AZ ARAT!
8. Jol adagolhato nem kell sok belole nem tul folyekony de nem is az a suru krem amit egybol beszivna a bor.
9. Nem okozott borirritaciot

Ajanlom ha szeretnel valoban. Csokibarna lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Talan a LEGJOBB szolikrem az elerheto arkategorias kremek kozul :)

***Sajat tapasztalataim:

1. Finom kellemes illat
2. Hasznalataval “nem lesz szoliszagom”
3. Jol kenheto nem ragacsos ( viszont erdemes utana kezet mosni)
5. Nagyon jol barnit mar ELSO hasznalat utan!
AKIK SZERETIK A CSOKI SZINT nekik ajanlom!!!
7. 400 ml /kb 12.000 ft ert szoktam venni a szoliba . szerintem MEGERI AZ ARAT!
9. Nem okozott borirritaciot

Ajanlom ha szeretnel valoban. Csokibarna lenni!

Katisza89

2018. november 3.

Az első szolikrém, amit kipróbáltam a szoliban kistasakos kiszerelésben. Rögtön megvettem a 400 ml-es kiszerelést :) Egyenletesen eloszlathato, sosem voltam foltos tőle, az illata átlagos, nem sárgulok tőle. Mást ki sem próbálnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

FReka

2017. november 21.

Valóban a szolikrémek királynője,nem hiába ennyire drága. Imádom,gyönyörű barna leszek ha ezt használom szolizáskor,könnyen kenhető,gyorsan beszívódik,nem sárgít,nem foltosodik,az illata isteni. Puha a bőröm tőle. A 400 milis kiszerelés van meg,nagyon sokáig elég lesz,mert nem kell belőle sokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Anyabanya

2017. július 28.

Isteni csokis illat - ellenállhatatlan csoki barnaság. Könnyen kenhető, természetes barnaságot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

princesskate87

2016. május 25.

Az egyik legjobb szolikrém, amit eddig használtam, az illata nagyon kellemes, nem az a tipikus illat, amit ilyen kozmetikumoknál megszoktunk (bár én azt is szeretem). Az ára erős, de ha szánnál ennyit egy krémre, akkor ez jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.