Bruno Banani

Ár:   10 699 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   10 699 Ft

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: gyümölcsös-virágos

Fej: rózsaszínbors, rózsaszín grapefruit, bergamot, litchi, feketeribizli

Szív: rózsa, körömvirág, jázmin, narancsvirág

Alap: vanília, cukrozott ámbra, moha, pacsuli, cédrus, pézsma

3000 Ft - 20 ml Bruno Banani Absolute Woman
Ár: 3000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán maradó csomagként tudom küldeni
Bruno Banani Absolute Woman EDT 40ml - Teszter
Ár: 2000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: képen látható mennyiség / 40mlből, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

csicsy22

2020. december 23.

Bár alapvetően gyümölcsös-virágos illat, amit én inkább tavasszal/nyáron használok előszeretettel, ez nekem egy kifejezetten erős, "nehéz" illat. Emiatt a hűvösebb időszakban szoktam utána nyúlni. Szeretem mert számomra kellemes illat, ami viszonylag hosszan is tart. Viszont tényleg nem az a könnyed gyümölcsillat, amire leírás alapján számítanék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 23.

anette0118

2019. július 10.

Egy könnyed nyári illatot kerestem a hétköznapokra... Mivel volt már régen Bruno parfümöm, tudtam, hogy ha köztük keresgélek, biztosan találok valamit.
És meg is találtam. Imádom ❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

És meg is találtam. Imádom ❤

bebuska94

2018. november 21.

Nagyon ráálltam erre az illatra, így muszáj volt megvennem a DM-ben a parfüm akció keretein belül! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Ennie86

2018. március 13.

A grapefruit azonnal kiérződik rajta amit én annyira nem csípek, de ebben a parfiban kifejezetten kellemes. :)
Utána leszelídül egy nagyon kellemes, nyári illatá..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Utána leszelídül egy nagyon kellemes, nyári illatá..

mancus2

2017. augusztus 16.

Parfüm tesztelős napomon találkoztam vele. Igazság szerint úgy mentem oda, hogy megveszek egy bizonyos parfümöt, de az ára igencsak visszatartott, ezért keresgéltem hátha találok valamit helyette. A végén a drágábbat vettem meg, mert ha már "szerelmesen" megyek oda nem könnyű elcsábítani :-) na, neki majdnem sikerült! És a következő napokban ha még akciós lesz haza hozom őt is, mert nem bírom kiverni a fejemből :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Jdit04

2017. június 23.

Nagyon keveset használok belőle egyszerre (max két fújás), mert szerintem nagyon erőteljes az illata. A Bruno Banani parfümöknél azt tapasztaltam, hogy magamon nem érzem sokáig az illatokat, viszont mások igen, ugyanis fújás után több órával is dicsérik rajtam. Nem a kedvenc illatom a márkától, 1+1 akció keretein belül vettem, így megérte az árát, de nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

missrainbow

2017. május 9.

Egy egész napos parfümkeresgélés eredménye. Valamiért mindig elsiklott felette a tekintetem, soha meg sem illatoltam, de aztán megtörtént. Első fújásra szerelem lett, odáig lettem érte, hogy először édeskés, aztán friss, aztán pedig visszatérnek az édes jegyek. Picikét lehetne tartósabb, emiatt hiába a szerelem, teljes áron nem venném meg, de ha bármikor újra leakciózva találom meg, biztosan megint beszerzek egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

clevergirl

2016. október 22.

Ajándékba kaptam 20ml-t. Az illata kifújáskor kellemes, valóban virágos-gyümölcsös, nőies illat. Viszont a tartósságával nem vagyok kibékülve. A ruhán úgy-ahogy tart, de gyakran újra kell fújni. Aki hétköznapra egy kellemes, finom, nőies illatot szeretne, arra tökéletes. De mint sajnos a legtöbb BB illat, ez sem túl tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

aguatic

2016. szeptember 28.

Ajandekba kaptam, magamnak nem vettem volna meg.
Rajtam "nehez" illat. Telre tudom elkepzelni. 2 napja elkapott a karacsonyi hangulat, ezzel fujom magam most, mert nekem ahhoz passzol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Ajandekba kaptam, magamnak nem vettem volna meg.

farfalla24

2016. május 10.

Nincs saját, de a DM-ben sétálgatva megálltam, megszagoltam és egy "keveset" magamra fújtam, mert annyira megtetszett. Nagyon nőies illat és egészen tartós is. Esélyes következő parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.